Засіб для прочищення труб Denkmit 1 л, Німеччина - ціна, характеристики, відгуки, купити у Харкові. Інтернет магазин побутової хімії з Європи «STIRKA» з доставкою по Україні
Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Ми працюємо! Відправки Новою Поштою. По м. Харків самовивіз від станції метро "Завод ім. Малишева"

Засіб для прочищення труб Denkmit 1 л, Німеччина

Засіб для прочищення труб Denkmit 1 л, Німеччина
Рідина для чищення стічних труб від засоров (волосся, жирів, що накопичилися, мила). Усуває неприємні запахи та підходить для всіх поширених типів труб. Забезпечує гігієнічну чистоту кухні та ванної кімнати. Засіб для чищення труб Denkmit містить 20% гідроксиду натрію. Може спричинити корозію металів. При попаданні у вічі: ретельно промити водою протягом декількох хвилин.

ВАЖЛИВО! Не використовуйте у туалетах! Не використовуйте з іншими продуктами, навіть з іншими засобами для чищення. Не наливайте у гарячу воду. Закривайте пляшку після кожного використання. Не наливайте в інші пляшки та не використовуйте повторно пляшку. Не використовуйте на алюмінієвих матеріалах, позолочених фітингах або свинцевих трубах. Ретельно промийте водою всі предмети, на які міг потрапити засіб для труб Denkrein.

Застосування: Натисніть запобіжник вниз та поверніть. У разі закупорки вилийте в слив максимум половину вмісту пляшки (500 мл), навіть коли вода стоїть на місці. Потім обережно закрийте пляшку знову. Залишіть на 30 хвилин і ретельно промийте теплою водою, що не кипить. Для особливо сильного засмічення залиште очисник на ніч.

Виробник Німеччина.

Вага: 1 л

Немає на складі.
Код товару: 6436
Бренд: Denkmit
139 грн.Інші товари у категорії "Засоби для прибирання в ваннiй"

Засіб для прочищення труб Denkmit 1 л, Німеччина Рідина для чищення стічних труб від засоров (волосся, жирів, що накопичилися, мила). Усуває неприємні запахи та підходить для всіх поширених типів труб. Забезпечує гігієнічну чистоту кухні та ванної кімнати. Категорія: Засоби для прибирання в ваннiй Звичайна ціна: 139 грн. 139 грн Продавец: STIRKA В наявності! Замовте зараз!
Вверх