Спрей для видалення плісняви Denkmit 750 мл, Німеччина - ціна, характеристики, відгуки, купити у Харкові. Інтернет магазин побутової хімії з Європи «STIRKA» з доставкою по Україні
Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків при замовленні від 1000 грн., по Україні при замовленні від 2000 грн.

Спрей для видалення плісняви Denkmit 750 мл, Німеччина

Спрей для видалення плісняви Denkmit 750 мл, Німеччина
Засіб для видалення плісняви ​​у швах плитки, шторках душових кабін тощо. Спеціальна формула, що містить хлор, дезінфікує і нейтралізує неприємний запах у стоку (каналізації). При збиранні користуйтеся захисними рукавичками. Застосування: на відстані 20-30 см від поверхні нанесіть засіб, залиште на 10-15 хв, ретельно змийте водою. Для видалення запаху в стоку розпорошити в стік і залишити на дек. годин, потім спустити воду. Уникайте контакту з текстилем. Провітрюйте приміщення після використання. Не підходить для: пошкоджені, пористі, пофарбовані / пофарбованих поверхонь або тих, де є тонкі прикраси, текстилю, одягу, алюмінію, бронзи, міді, золота, срібла, дерева, лінолеуму, гуми, пластику. Виробник Німеччина.

Вага: 750 мл

Немає на складі.
Код товару: 705
Бренд: Denkmit



Інші товари у категорії "Засоби для прибирання в ваннiй"

Спрей для видалення плісняви Denkmit 750 мл, Німеччина Засіб для видалення плісняви у швах плитки, шторках душових кабін тощо. Спеціальна формула, що містить хлор, дезінфікує і нейтралізує неприємний запах у стоку (каналізації). Категорія: Засоби для прибирання в ваннiй Звичайна ціна: 179 грн. 179 грн Продавец: STIRKA В наявності! Замовте зараз!
Вверх