Вход | Региcтрация
Заказ по телефону:
г. Харьков:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, вс: вых. Доставка: 8.00-20.00
Ми працюємо! Відправки Новою Поштою. По м. Харків самовивіз від станції метро "Завод ім. Малишева"

Засоби для прибирання в ваннiй

Оцет проти вапняного нальоту Denkmit 1 л, Німеччина Оцет Denkmit легко видаляє вапняний наліт та мило, забруднення ванни, душових кабін, раковин, плитки та хромованих поверхонь.
Код товара: 528
Бренд: Denkmit
94 грн.
Спрей від вапняного нальоту та бруду Denkmit 1 л, Німеччина Засіб легко видаляє вапняний наліт, мило та ін забруднення у ванній, душовій кабіні і т.п. Ідеально підходить для чутливих поверхонь із акрилу або пластику.
Код товара: 1971
Бренд: Denkmit
115 грн.
Спрей для видалення плісняви Denkmit 750 мл, Німеччина Засіб для видалення плісняви у швах плитки, шторках душових кабін тощо. Спеціальна формула, що містить хлор, дезінфікує і нейтралізує неприємний запах у стоку (каналізації).
Код товара: 705
Бренд: Denkmit
199 грн.
Засіб для акрилу, пластику, нержавіючої сталі Denkmit 500 мл, Німеччина Ідеальний засіб проти вапняного нальоту, мила та ін. у душових кабінах, раковинах, плитці тощо. Відмінно підходить для чутливих поверхонь із акрилу, пластику, нержавіючої сталі.
Код товара: 452
Бренд: Denkmit
85 грн.
Гранули для прочищення труб Denkmit 600 г, Німеччина Гранули відмінно усувають навіть сильне засмічення труб, розчиняють волосся, жир чи мило. Високоефективна формула також нейтралізує неприємні запахи – це відмінний варіант для гігієнічної чистоти на кухні та у ванній кімнаті.
Код товара: 2776
Бренд: Denkmit
146 грн.
Гранули для прочищення труб Gut and Gunstig 600 г, Німеччина Гранули відмінно усувають навіть сильне засмічення труб, розчиняють волосся, жир чи мило. Високоефективна формула також нейтралізує неприємні запахи – це відмінний варіант для гігієнічної чистоти на кухні та у ванній кімнаті.
Код товара: 7524
Бренд: Gut and Gunstig
118 грн.
Засіб для прочищення труб Denkmit 1 л, Німеччина Рідина для чищення стічних труб від засоров (волосся, жирів, що накопичилися, мила). Усуває неприємні запахи та підходить для всіх поширених типів труб. Забезпечує гігієнічну чистоту кухні та ванної кімнати.
Код товара: 6436
Бренд: Denkmit
139 грн.
Антибактеріальний засіб для ванної Well Done 750 мл, Угорщина Антибактеріальний засіб для ванни Well Done підходить для миття та дезінфекції всіх поверхонь у ванній кімнаті. Використання забезпечує чистоту та сяйво ванної кімнати, а також очищує та дезінфікує приміщення. Антибактеріальний очищувач для всіх гігієнічних поверхонь.
Код товара: 8398
Бренд: Well Done
155 грн.
Засіб проти цвілі Well Done 750 мл, Угорщина Засіб від цвілі Well Done - це універсальний спрей для усунення чорних плям на стінах у житлових та нежитлових приміщеннях, спричинених грибковими ураженнями. Його можна використовувати на пофарбованих та незабарвлених стінах, шпалерах, плитці, дереві, пластмасі.
Код товара: 8395
Бренд: Well Done
145 грн.
Спрей Astonish Mold and Mildew Blaster від цвілі 750 мл, Великобританія Спрей видалення цвілі видаляє 99,9% бактерій і цвілі. Швидкий та простий у використанні, не вимагає промивання. Використовується на стінах, віконних ПВХ, склі, пластикових фіранках для душу, плитці у ванній, затірці, силіконовому герметиці, бетоні, умивальнику.
Код товара: 4476
Бренд: Astonish
95 грн.
Засіб для видалення вапняного нальоту Astonish Limescale Remover 750 мл, Великобританія Продукт спеціально розроблений для швидкого видалення накипу з твердих поверхонь по всьому будинку, розчиняє вапняні відкладення, очищує, освіжає та запобігає утворенню накипу. Ідеально підходить для використання на кухні та у ванній кімнаті.
Код товара: 6186
Бренд: Astonish
119 грн.
Засіб для ванн W5 Citron 750 мл, Німеччина Засіб видаляє вапняний наліт, мило та ін забруднення у ванній, душовій кабіні і т.п. Ідеально підходить для чутливих поверхонь із акрилу або пластику.
Код товара: 7884
Бренд: W5
89 грн.
Молочко, що чистить з відбілювачем Astonish 500 мл, Великобританія Засіб ефективно та м'яко очищає складні забруднення по всьому будинку, включаючи емальовані ванни, плити, кахлі, раковини та сантехніку. За допомогою хлорвмісного відбілювача ефективно справляється зі стійкими забрудненнями, мильними плямами, вапняним нальотом. Вбиває 99,9% бактерій для гігієнічної чистоти поверхні.
Код товара: 7599
Бренд: Astonish
89 грн.
Засіб від плісняви Savo 500 мл, Чехія Засіб активно застосовується для боротьби з пліснявою та грибком на стінах, дереві, штукатурці, фарбі. Легко видаляє грибок та плісняву на швах навколо ванної або раковини. Застосовується у ванних кімнатах, саунах, басейнах, СПА та пралень.
Код товара: 7787
Бренд: Savo
130 грн.
Серветки універсальні W5 Zitrone 80 шт., Німеччина Універсальні вологі серветки Denkmit з ароматом цитрусу ідеально підходять для швидкого та легкого прибирання вдома та в дорозі. Інноваційна формула ефективно очищає поверхні, що миються однією серветкою - для гігієнічної чистоти та свіжості.
Код товара: 8229
Бренд: W5
60 грн.
Серветки універсальні W5 See Breeze 80 шт., Німеччина Універсальні вологі серветки з ароматом морського бризу ідеально підходять для швидкого та легкого прибирання будинку та в дорозі. Інноваційна формула ефективно очищає поверхні, що миються однією серветкою - для гігієнічної чистоти та свіжості.
Код товара: 8228
Бренд: W5
60 грн.
Засіб від накипу та іржі Denkmit 750 мл, Німеччина Сильне засіб видаляє накип, залишки мила та іржу. Завдяки високоефективній силовій формулі видаляє навіть стійкі забруднення. Області застосування – душові кабіни, душові кабіни зі скла або акрилового пластику, ванни, раковини, унітази, а також фурнітура, кераміка, хром та настінна плитка.
Код товара: 5669
Бренд: Denkmit
Засіб для прибирання у ванній кімнаті Astonish Bathroom 750 мл, Великобританія Засіб спеціально розроблений для ефективного та легкого очищення від вапняного нальоту, мильних розлучень та інших забруднень, залишає після використання легкий та приємний аромат чистоти. Ідеально підходить для очищення ванн (в т.ч. акрилових та пластикових).
Код товара: 4439
Бренд: Astonish

Вверх