Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків та всій Україні при замовленні від 1500 грн.

Засоби для прибирання в ваннiй

Оцет проти вапняного нальоту Denkmit 1 л, Німеччина Оцет Denkmit легко видаляє вапняний наліт та мило, забруднення ванни, душових кабін, раковин, плитки та хромованих поверхонь.
Код товару: 528
Бренд: Denkmit
98 грн.
Засіб для акрилу, пластику, нержавіючої сталі Denkmit 500 мл, Німеччина Ідеальний засіб проти вапняного нальоту, мила та ін. у душових кабінах, раковинах, плитці тощо. Відмінно підходить для чутливих поверхонь із акрилу, пластику, нержавіючої сталі.
Код товару: 452
Бренд: Denkmit
106 грн.
Спрей для видалення плісняви Denkmit 750 мл, Німеччина Засіб для видалення плісняви у швах плитки, шторках душових кабін тощо. Спеціальна формула, що містить хлор, дезінфікує і нейтралізує неприємний запах у стоку (каналізації).
Код товару: 705
Бренд: Denkmit
217 грн.
Спрей Astonish Mould Blast від цвілі 750 мл, Великобританія Спрей видалення цвілі видаляє 99,9% бактерій і цвілі. Швидкий та простий у використанні, не вимагає промивання. Використовується на стінах, віконних ПВХ, склі, пластикових фіранках для душу, плитці у ванній, затірці, силіконовому герметиці, бетоні, умивальнику.
Код товару: 4476
Бренд: Astonish
169 грн.
Засіб від плісняви Savo 500 мл, Чехія Засіб активно застосовується для боротьби з пліснявою та грибком на стінах, дереві, штукатурці, фарбі. Легко видаляє грибок та плісняву на швах навколо ванної або раковини. Застосовується у ванних кімнатах, саунах, басейнах, СПА та пралень.
Код товару: 7787
Бренд: Savo
184 грн.
Гранули для прочищення труб Gut and Gunstig 600 г, Німеччина Гранули відмінно усувають навіть сильне засмічення труб, розчиняють волосся, жир чи мило. Високоефективна формула також нейтралізує неприємні запахи – це відмінний варіант для гігієнічної чистоти на кухні та у ванній кімнаті.
Код товару: 7524
Бренд: Gut and Gunstig
166 грн.
Гранули для прочищення труб Denkmit 600 г, Німеччина Гранули відмінно усувають навіть сильне засмічення труб, розчиняють волосся, жир чи мило. Високоефективна формула також нейтралізує неприємні запахи – це відмінний варіант для гігієнічної чистоти на кухні та у ванній кімнаті.
Код товару: 2776
Бренд: Denkmit
139 грн.
Засіб для прочищення труб Denkmit 1 л, Німеччина Рідина для чищення стічних труб від забруднення (волосся, жири, що накопичилися, мило). Усуває неприємні запахи та підходить для всіх поширених типів труб. Забезпечує гігієнічну чистоту кухні та ванної кімнати.
Код товару: 6436
Бренд: Denkmit
151 грн.
Засіб проти вапняного нальоту та бруду Denkmit Natur 750 мл, Німеччина Потужний засіб проти вапняного нальоту та бруду для чистоти та сяючого блиску. Засіб для чищення ванних кімнат від Denkmit без зусиль видаляє вапняний наліт і мильні відкладення з ванн, душових кабін, умивальників, плитки та арматури. Він також захищає від повторного розшарування та ідеально підходить для чутливих акрилових або пластикових поверхонь.
Код товару: 8885
Бренд: Denkmit
Засіб проти вапняного нальоту та бруду Denkmit 1 л, Німеччина Потужний засіб проти вапняного нальоту та бруду для чистоти та сяючого блиску. Засіб для чищення ванних кімнат від Denkmit без зусиль видаляє вапняний наліт і мильні відкладення з ванн, душових кабін, умивальників, плитки та арматури. Він також захищає від повторного розшарування та ідеально підходить для чутливих акрилових або пластикових поверхонь.
Код товару: 8795
Бренд: Denkmit
Засіб для видалення вапняного нальоту Astonish Lime Blast 750 мл, Великобританія Продукт спеціально розроблений для швидкого видалення накипу з твердих поверхонь по всьому будинку, розчиняє вапняні відкладення, очищує, освіжає та запобігає утворенню накипу. Ідеально підходить для використання на кухні та у ванній кімнаті.
Код товару: 6186
Бренд: Astonish
Засіб для прибирання у ванній кімнаті Astonish Bathroom 750 мл, Великобританія Засіб спеціально розроблений для ефективного та легкого очищення від вапняного нальоту, мильних розлучень та інших забруднень, залишає після використання легкий та приємний аромат чистоти. Ідеально підходить для очищення ванн (в т.ч. акрилових та пластикових).
Код товару: 4439
Бренд: Astonish

Вверх