Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
АКЦІЯ!!! Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків та всій Україні при замовленні від 1000 грн.

Засоби для прибирання в ваннiй

Серветки універсальні W5 Zitrone 80 шт., Німеччина Універсальні вологі серветки Denkmit з ароматом цитрусу ідеально підходять для швидкого та легкого прибирання вдома та в дорозі. Інноваційна формула ефективно очищає поверхні, що миються однією серветкою - для гігієнічної чистоти та свіжості.
Код товару: 8229
Бренд: W5
55 грн.
Серветки універсальні W5 See Breeze 80 шт., Німеччина Універсальні вологі серветки з ароматом морського бризу ідеально підходять для швидкого та легкого прибирання будинку та в дорозі. Інноваційна формула ефективно очищає поверхні, що миються однією серветкою - для гігієнічної чистоти та свіжості.
Код товару: 8228
Бренд: W5
55 грн.
Спрей від вапняного нальоту та бруду Denkmit Nature 750 мл, Німеччина Засіб легко видаляє вапняний наліт, мило та ін забруднення у ванній, душовій кабіні і т.п. Ідеально підходить для чутливих поверхонь із акрилу або пластику.
Код товару: 1971
Бренд: Denkmit
130 грн.
Оцет проти вапняного нальоту Denkmit 1 л, Німеччина Оцет Denkmit легко видаляє вапняний наліт та мило, забруднення ванни, душових кабін, раковин, плитки та хромованих поверхонь.
Код товару: 528
Бренд: Denkmit
94 грн.
Гранули для прочищення труб Gut and Gunstig 600 г, Німеччина Гранули відмінно усувають навіть сильне засмічення труб, розчиняють волосся, жир чи мило. Високоефективна формула також нейтралізує неприємні запахи – це відмінний варіант для гігієнічної чистоти на кухні та у ванній кімнаті.
Код товару: 7524
Бренд: Gut and Gunstig
129 грн.
Гранули для прочищення труб Denkmit 600 г, Німеччина Гранули відмінно усувають навіть сильне засмічення труб, розчиняють волосся, жир чи мило. Високоефективна формула також нейтралізує неприємні запахи – це відмінний варіант для гігієнічної чистоти на кухні та у ванній кімнаті.
Код товару: 2776
Бренд: Denkmit
147 грн.
Засіб для видалення вапняного нальоту Astonish Limescale Remover 750 мл, Великобританія Продукт спеціально розроблений для швидкого видалення накипу з твердих поверхонь по всьому будинку, розчиняє вапняні відкладення, очищує, освіжає та запобігає утворенню накипу. Ідеально підходить для використання на кухні та у ванній кімнаті.
Код товару: 6186
Бренд: Astonish
127 грн.
Засіб від плісняви Savo 500 мл, Чехія Засіб активно застосовується для боротьби з пліснявою та грибком на стінах, дереві, штукатурці, фарбі. Легко видаляє грибок та плісняву на швах навколо ванної або раковини. Застосовується у ванних кімнатах, саунах, басейнах, СПА та пралень.
Код товару: 7787
Бренд: Savo
152 грн.
Спрей Astonish Mold and Mildew Blaster від цвілі 750 мл, Великобританія Спрей видалення цвілі видаляє 99,9% бактерій і цвілі. Швидкий та простий у використанні, не вимагає промивання. Використовується на стінах, віконних ПВХ, склі, пластикових фіранках для душу, плитці у ванній, затірці, силіконовому герметиці, бетоні, умивальнику.
Код товару: 4476
Бренд: Astonish
Засіб для прочищення труб Denkmit 1 л, Німеччина Рідина для чищення стічних труб від засоров (волосся, жирів, що накопичилися, мила). Усуває неприємні запахи та підходить для всіх поширених типів труб. Забезпечує гігієнічну чистоту кухні та ванної кімнати.
Код товару: 6436
Бренд: Denkmit
Засіб для прибирання у ванній кімнаті Astonish Bathroom 750 мл, Великобританія Засіб спеціально розроблений для ефективного та легкого очищення від вапняного нальоту, мильних розлучень та інших забруднень, залишає після використання легкий та приємний аромат чистоти. Ідеально підходить для очищення ванн (в т.ч. акрилових та пластикових).
Код товару: 4439
Бренд: Astonish
Молочко, що чистить з відбілювачем Astonish 500 мл, Великобританія Засіб ефективно та м'яко очищає складні забруднення по всьому будинку, включаючи емальовані ванни, плити, кахлі, раковини та сантехніку. За допомогою хлорвмісного відбілювача ефективно справляється зі стійкими забрудненнями, мильними плямами, вапняним нальотом. Вбиває 99,9% бактерій для гігієнічної чистоти поверхні.
Код товару: 7599
Бренд: Astonish
Засіб для акрилу, пластику, нержавіючої сталі Denkmit 500 мл, Німеччина Ідеальний засіб проти вапняного нальоту, мила та ін. у душових кабінах, раковинах, плитці тощо. Відмінно підходить для чутливих поверхонь із акрилу, пластику, нержавіючої сталі.
Код товару: 452
Бренд: Denkmit
Спрей для видалення плісняви Denkmit 750 мл, Німеччина Засіб для видалення плісняви у швах плитки, шторках душових кабін тощо. Спеціальна формула, що містить хлор, дезінфікує і нейтралізує неприємний запах у стоку (каналізації).
Код товару: 705
Бренд: Denkmit
Засіб від накипу та іржі Denkmit 750 мл, Німеччина Сильне засіб видаляє накип, залишки мила та іржу. Завдяки високоефективній силовій формулі видаляє навіть стійкі забруднення. Області застосування – душові кабіни, душові кабіни зі скла або акрилового пластику, ванни, раковини, унітази, а також фурнітура, кераміка, хром та настінна плитка.
Код товару: 5669
Бренд: Denkmit

Вверх