Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків та всій Україні при замовленні від 1000 грн.

Зубна паста та догляд за порожниною рота

Зубна нитка Oral B 50 м Gewachst Одна тільки чистка не здатна усунути накопичений наліт у важкодоступних місцях. А ось вощена зубна нитка Oral B Essential із м'ятним смаком на це здатна. Завдяки легкому восковому покриттю та міцній текстурі вона легко проникає у міжзубні простори та під лінію ясен, допомагаючи видаляти наліт у важкодоступних місцях.
Код товару: 8686
Бренд: Oral B
147 грн.
Зубна нитка Oral B 50 м Ungewachst Одна тільки чистка не здатна усунути накопичений наліт у важкодоступних місцях. А ось вощена зубна нитка Oral B Essential із м'ятним смаком на це здатна. Завдяки легкому восковому покриттю та міцній текстурі вона легко проникає у міжзубні простори та під лінію ясен, допомагаючи видаляти наліт у важкодоступних місцях.
Код товару: 8849
Бренд: Oral B
147 грн.
Зубна паста для чутливих зубів Elmex Professional Pro Argin 75 мл, Німеччина Зубна паста Elmex пропонує високоефективний механізм потрійної дії та клінічно перевірений захист для чутливих зубів. Фторид аміну утворює довгий захисний шар навколо зубів та відкритих зубних шийок, а також зміцнює зуби та допомагає запобігти карієсу. Ніжна формула очищення була спеціально розроблена для догляду за зубами, чутливими до болю.
Код товару: 8311
Бренд: Emex
346 грн.
Ополіскувач для рота Dontodent Антибактеріальний 500 мл, Німеччина Не містить етанол та алкоголь. Додатковий щоденний догляд за зубами та порожниною рота. Завдяки спеціальній захисній формулі з фторидом натрію надає відчуття свіжості, активно щодо карієсу.
Код товару: 1874
Бренд: Dontodent
99 грн.
Ополіскувач для рота Dontodent Sensitive 500 мл, Німеччина Безалкогольний засіб спеціально розроблений для захисту чутливих зубів. З 6-кратною захисною формулою воно забезпечує свіжістю і м'яко очищає ротову порожнину навіть у важкодоступних місцях.
Код товару: 2514
Бренд: Dontodent
99 грн.
Ополіскувач для рота Dontodent Intensiv Pflege 500 мл, Німеччина Не містить етанол та алкоголь. Додатковий щоденний догляд за зубами та порожниною рота. Завдяки спеціальній захисній формулі з фторидом натрію надає відчуття свіжості, бореться з поганим запахом із рота, активний щодо карієсу.
Код товару: 1872
Бренд: Dontodent
99 грн.
Зубна паста Aquafresh Triple Protektion 100 мл, Великобританія Зубна паста Aquafresh Потрійний захист створена для того, щоб подарувати Вам здорові ясна, міцні зуби та свіжий подих. Вона піклується про порожнину рота, допомагаючи зберегти її здоровою. Під час чищення приємна на смак формула пасти поповнює запаси фтору в емалі, допомагаючи зміцнити зуби зсередини.
Код товару: 8808
Бренд: Aquafresh
92 грн.
Зубна паста Theramed Whitening, що відбілює з дозатором 100 мл, Німеччина Відбілююча фторвмісна зубна паста з практичним гігієнічним дозатором надає дихання свіжості, запобігає утворенню зубного нальоту.
Код товару: 245
Бренд: Theramed
149 грн.
Зубна паста Theramed із ополіскувачем Atem Frisch 75 мл, Бельгія Гелеподібна зубна паста з ополіскувачем для рота – щоденний захист зубів та ясен. Формула 2in1 Theramed Original захищає зуби від карієсу, захворювань ясен, зубного нальоту та утворення зубного каменю. Його свіжий смак забезпечує тривале свіже дихання.
Код товару: 8202
Бренд: Theramed
90 грн.
Зубна паста Theramed із ополіскувачем Original Frisch 75 мл, Бельгія Гелеподібна зубна паста з ополіскувачем для рота – щоденний захист зубів та ясен. Формула 2in1 Theramed Original захищає зуби від карієсу, захворювань ясен, зубного нальоту та утворення зубного каменю. Його свіжий смак забезпечує тривале свіже дихання.
Код товару: 7630
Бренд: Theramed
90 грн.
Зубна паста Signal Kariesschutz 75 мл, Нідерланди Зубна паста Signal Kariesshutz захищає від карієсу, видаляє зубний наліт та допомагає зберегти зуби та ясна здоровими. Містить фторид натрію та монофторфосфат у кращих сполуках, що компенсує вимивання з емалі фтору та кальцію.
Код товару: 7495
Бренд: Signal
80 грн.
Зубна паста Dontodent Clear Fresh 125 мл, Німеччина Зубна паста Dontodent пройшла тестування незалежного експертного журналу «Öko-Test» на якість та екологічність по відношенню до людини та навколишнього середовища косметичних засобів, що продаються в Німеччині: оцінка – чудово!
Код товару: 164
Бренд: Dontodent
66 грн.
Зубна паста Dontodent М'ята 125 мл, Німеччина Зубна паста Dontodent, серія трави (м'ята), відмінно зміцнює ясна, захищає від пародонтозу, карієсу, запобігає утворенню зубного каменю, містить натуральний екстракт ромашки, м'яти, шавлії та мирри.
Код товару: 422
Бренд: Dontodent
66 грн.
Зубна паста Dontodent Antibakteriell 125 мл, Німеччина Антибактеріальна зубна паста Dontodent дбайливо ставиться до чутливих ясен і залишає у роті відчуття свіжості та чистоти. Вона м'яко усуває зміну кольору, містить антибактеріальний цинк і захищає від карієсу*, зубного нальоту та зубного каменю. Зубна паста сприяє зміцненню зубної емалі та забезпечує свіжий подих завдяки трав'яному м'ятному аромату. Підходить для щоденного використання. Призначена лише для дорослих.
Код товару: 8778
Бренд: Dontodent
88 грн.
Зубна паста Dontodent Sensitiv 125 мл, Німеччина Зубна паста Dontodent "Sensitiv" ефективно знижує чутливість зубів на холодне, гаряче, кисле, солодке і т.д., м'яко очищає зуби, не ушкоджуючи емалі, запобігає утворенню карієсу.
Код товару: 386
Бренд: Dontodent
88 грн.
Зубна паста Dontodent Відбілююча 125 мл, Німеччина Відбілююча зубна паста Dontodent "Блискуча білизна" запобігає утворенню карієсу, зубного нальоту, захищає від пародонтозу.
Код товару: 387
Бренд: Dontodent
88 грн.
Зубна паста Dentalux з ефектом відбілювання 125 мл, Німеччина Зубна паста Dentalux з відбілюючим ефектом надає природну білизну зубам, захищає від карієсу, пародонтозу, утворення зубного каменю, розмноження бактерій.
Код товару: 681
Бренд: Dentalux
90 грн.
Зубна паста Dentalux для чутливих зубів 125 мл, Німеччина Зубна паста Dentalux для чутливих зубів знижує болючі відчуття при попаданні на зуби гарячого, холодного, кислого тощо, захищає від карієсу, пародонтозу, утворення зубного каменю, розмноження бактерій.
Код товару: 682
Бренд: Dentalux
90 грн.
Зубна паста Dentalux Complex 7 125 мл, Німеччина Спеціальний склад пасти з комплексом захисту від зубного каменю та карієсу проникає навіть у важкодоступні місця та забезпечує інтенсивне очищення зубів та язика.
Код товару: 3174
Бренд: Dentalux
90 грн.
Зубна паста Eurodont Cool Fresh 125 мл, Німеччина Антибактеріальна зубна паста з цинком чудово очищає зуби та язик, забезпечує комплексний догляд та захист від карієсу та зубного каменю.
Код товару: 7085
Бренд: Eurodont
68 грн.
Зубна паста Eurodont Spearmint 125 мл, Німеччина Антибактериальная мятная зубная паста прекрасно очищает зубы и язык, обеспечивает комплексный уход и защиту от кариеса и зубного камня.
Код товару: 7086
Бренд: Eurodont
88 грн.
Зубна паста Eurodont Sensitive 125 мл, Німеччина Нова зубна паста Eurodon для чутливих зубів забезпечує ретельне очищення ротової порожнини, має приємний смак.
Код товару: 7907
Бренд: Eurodont
92 грн.
Зубна паста Eurodont Zahnweib 125 мл, Німеччина Нова зубна паста Eurodon, що відбілює, для більшого догляду за порожниною рота. Забезпечує ретельне очищення, має приємний смак.
Код товару: 7908
Бренд: Eurodont
92 грн.
Зубна паста Eurodont Atem Frisch 125 мл, Німеччина Нова спеціальна серія зубних паст Eurodon для більшого догляду за ротовою порожниною. Забезпечує ретельне очищення, має приємний смак.
Код товару: 7906
Бренд: Eurodont
73 грн.
Зубна паста Elkos DentaMax Krauter 125 мл, Німеччина Зубна паста з комплексом трав відмінно зміцнює ясна, захищає від пародонтозу, карієсу, запобігає утворенню зубного каменю, містить натуральний екстракт ромашки, м'яти, шавлії та мирри.
Код товару: 4635
Бренд: Elkos
73 грн.
Зубна паста Elkos Dentamax Fluor Fresh 125 мл, Німеччина Містить м'які гелеподібні абразиви, ефективно видаляючи при цьому стійкий наліт на зубах, захищає від карієсу і пародонтозу, зберігає свіжість дихання на тривалий час, має приємний свіжий ментоловий смак.
Код товару: 4636
Бренд: Elkos
73 грн.
Зубна паста Elkos DentaMax Sensitiv 125 мл, Німеччина Зубна паста ефективно знижує чутливість зубів на холодне, гаряче, кисле, солодке і т.д., м'яко очищає зуби, не пошкоджуючи емалі, запобігає утворенню карієсу.
Код товару: 4637
Бренд: Elkos
92 грн.
Зубна паста Elkos Zahnweiss 125 мл, Німеччина Відбілююча зубна паста з м'якою формулою та ніжною гелеподібною консистенцією запобігає утворенню карієсу, зубного нальоту, захищає від пародонтозу, надаючи блиску та білизні зубам.
Код товару: 4638
Бренд: Elkos
92 грн.
Зубна паста Todaydent Kids 100 мл, Німеччина М'яка зубна паста із фтором для молочних зубів (для дітей віком до 6 років). Спеціально розроблена для захисту від карієсу молочних зубів.
Код товару: 7580
Бренд: Todaydent
65 грн.
Зубна паста Dontodent Junior від 6 років 100 мл, Німеччина Дитяча зубна паста для постійних зубів (для дітей віком від 6 років), оптимальний захист від карієсу під час прорізування зубів, має смак м'яти.
Код товару: 492
Бренд: Dontodent
62 грн.
Зубна паста Todaydent Junior 100 мл, Німеччина Зубна паста для дітей віком від 6 років - оптимальний захист від карієсу під час прорізування зубів. Фторид натрію зміцнює чутливу емаль та робить зуби міцними, захищає від карієсу.
Код товару: 7579
Бренд: Todaydent
65 грн.
Зубні щітки bevola Kids від 1 до 6 років, Німеччина Екстра м'які зубні щітки призначені для дітей віком від 1 до 6 років. Округлена нейлонова щетина забезпечує ретельне та дбайливе очищення, а також масажує ясна.
Код товару: 8310
Бренд: bevola
65 грн.
Зубні щітки bevola Junior від 6 років, Німеччина М'які зубні щітки призначені для дітей віком від 6 років. Округлена нейлонова щетина забезпечує ретельне та дбайливе очищення, а також масажує ясна. Ергономічна ручка зручно лежить у руці для кращого контролю кисті під час чищення.
Код товару: 8309
Бренд: bevola
65 грн.
Зубні щітки Eurodont Kids від 2 до 6 років, Німеччина Зубні щітки Kids призначені для дітей віком від 2 до 6 років. Округлена нейлонова щетина забезпечує ретельне та дбайливе очищення, а також масажує ясна.
Код товару: 8266
Бренд: Eurodont
69 грн.
Зубні щітки Eurodont Junior від 6 років, Німеччина Зубні щітки Junior призначені для дітей віком від 6років. Округлена нейлонова щетина забезпечує ретельне та дбайливе очищення, а також масажує ясна.
Код товару: 7082
Бренд: Eurodont
69 грн.
Зубні щітки Dontodent для дорослих середні, 3 шт., Німеччина Зубні щітки з довгими щетинками спеціально розроблені для очищення важкодоступних просторів між зубами, короткі щетинки ретельно очищають поверхню зубів. Забезпечує очищення та захист зубів та ясен від травм.
Код товару: 3173
Бренд: Dontodent
70 грн.
Зубна щітка Colgate 360 Charcoal Gold Soft 1 шт., Туреччина Зубна щітка з екстрактом деревного вугілля має відмінну антибактеріальну дію. Ергономічна ручка не вислизає з долоні, гнучка основа голівки нівелює надмірний тиск. Щітка проникає у важкодоступні ділянки і запобігає розмноженню бактерій у ротовій порожнині.
Код товару: 8271
Бренд: Colgate
75 грн.
Зубні щітки Elkos DentaMax м'які, 2 шт., Німеччина Зубні щітки з довгими щетинками спеціально розроблені для очищення важкодоступних просторів між зубами, короткі щетинки ретельно очищають поверхню зубів. Забезпечує очищення та захист зубів та ясен від травм.
Код товару: 4143
Бренд: Elkos
60 грн.
Зубні щітки Elkos DentaMax середні, 2 шт., Німеччина Зубні щітки з довгими щетинками спеціально розроблені для очищення важкодоступних просторів між зубами, короткі щетинки ретельно очищають поверхню зубів. Забезпечує очищення та захист зубів та ясен від травм.
Код товару: 7554
Бренд: Elkos
60 грн.
Зубні щітки Elkos жорсткі, 2 шт., Німеччина Зубні щітки з довгими щетинками спеціально розроблені для очищення важкодоступних просторів між зубами, короткі щетинки ретельно очищають поверхню зубів. Забезпечує очищення та захист зубів та ясен від травм.
Код товару: 4680
Бренд: Elkos
60 грн.
Зубна щітка Sencefresh середньої жорсткості 1 шт., Нідерланди Зубна щітка середньої жорсткості забезпечить оптимальне чищення зубів. Округлені щетинки запобігають травмуванню ясен та слизової рота, а різноманітна довжина щетинок сприяє якісному очищенню як міжзубного простору, так і передньої та задньої частини зубів.
Код товару: 8294
Бренд: Sencefresh
49 грн.
Зубні щітки Dontodent Kids від 3 до 6 років, Німеччина Зубні щітки Dontodent Kids призначені для дітей віком від 3 до 6 років. Округлена нейлонова щетина забезпечує ретельне та дбайливе очищення, а також масажує ясна.
Код товару: 1115
Бренд: Dontodent
75 грн.
Зубні щітки Dontodent Junior від 6 років, Німеччина Зубні щітки Dontodent Junior призначені для дітей віком від 6 років. Округлена нейлонова щетина забезпечує ретельне та дбайливе очищення, а також масажує ясна.
Код товару: 2654
Бренд: Dontodent
75 грн.
Зубна паста Signal Antizahnsten 75 мл, Нідерланди Повний захист для здорових ясен та зубів. Цей засіб ефективно видаляє мікроби в ротовій порожнині і очищає зуби від щоденного нальоту. Зберігає емаль та ясна.
Код товару: 7776
Бренд: Signal
Зубна паста Eurodont Krauter 125 мл, Німеччина Зубна паста із натуральними рослинними екстрактами. Забезпечує інтенсивне очищення та комплексний догляд за порожниною рота, захищає від карієсу та утворення зубного каменю.
Код товару: 7087
Бренд: Eurodont

Засоби для догляду за ротовою порожниною – це не тільки зубна паста, купити яку можна в нашому магазині, але й різні рідкі освіжувачі, зубна нитка, порошок, а також щітки тощо. Широкий асортимент цих засобів покликаний освіжити дихання, захистити зубну емаль від руйнування, запобігти розвитку пародонтозу, очистити важкодоступні ділянки, запобігти розвитку хвороботворних бактерій. Окремо варто відзначити зубні пасти для дітей, які доглядають як молочні зуби, так і постійні. Гігієна рота дуже важливий момент у здоров'ї будь-якої людини і їй слід приділяти достатньо уваги. Німецький концерн dm чудово зарекомендував себе в цій галузі, а зубні пасти Dontodent вже міцно увійшли до купівельного кошика наших клієнтів.

Вверх