Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
АКЦІЯ!!! Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків та всій Україні при замовленні від 1000 грн.

Засоби для вiкон, меблiв, пiдлоги

Засіб для догляду за шкіряними меблями Well Done 250 мл, Угорщина Відмінно підходить для догляду за м'якими шкіряними меблями, автокріслами, шкіряними поверхнями, іншими шкіряними виробами. Безбарвний засіб для догляду та очищення шкіряних виробів, за допомогою якого можна надовго зберегти текстуру, приємне відчуття та колір поверхні.
Код товару: 8375
Бренд: Well Done
57 грн.
Засіб для чищення килимів Well Done 1 л, Угорщина Засіб призначений для ручного та машинного чищення килимів. Може використовуватися для чищення килимів із натуральних та синтетичних волокон, а також для очищення оббивки меблів. Ефективно видаляє навіть складні плями, не залишаючи слідів.
Код товару: 8377
Бренд: Well Done
140 грн.
Спрей для очищення килимів Well Done Carpet Cleaner 750 мл, Угорщина Спеціальний засіб для чищення ручного або механічного очищення килимів. Підходить для килимів з вовни із синтетичними волокнами та оббивки. Ефективно видаляє забруднення, після очищення не залишає слідів. Перед чищенням переконайтеся у стійкості кольору.
Код товару: 8376
Бренд: Well Done
145 грн.
Чистяча піна для килимів і диванів Denkmit 600 мл, Німеччина Активна піна глибоко проникає в волокна тканини, видаляючи бруд, що в'ївся, пил і неприємні запахи. У той же час вона захищає колір, не виїдаючи його, а навпаки, оновлюючи.
Код товару: 2058
Бренд: Denkmit
148 грн.
Спрей для меблів Denkmit 400 мл, Німеччина Завдяки антистатичній безпарафіновій формулі дерев'яні, пластикові та скляні поверхні ідеально очищаються, немає швидкого повторного осідання пилу, знижується кількість алергенів.
Код товару: 2908
Бренд: Denkmit
161 грн.
Засіб для скла, дзеркал та пластику Denkmit 1 л, Німеччина Засіб для вікон, дзеркал, пластику Denkmit ідеально очищає від забруднень, слідів від пальців, нікотину. Не залишає розлучень, надає поверхні блиску.
Код товару: 1614
Бренд: Denkmit
130 грн.
Спрей для вікон Astonish Window and Glass 750 мл, Великобританія Відмінний засіб, призначений для миття вікон, із спеціальною формулою на основі оцту та ефектом антизапотівання. Очищувальний засіб ефективно усуває забруднення, полірує та захищає скло від повторної появи бруду. Після використання спрею вікна залишаються кристально чистими, без розлучень і плям.
Код товару: 4611
Бренд: Astonish
121 грн.
Засіб для ламінату Denkmit 1 л, Німеччина Швидкосохнучий засіб для ламінованої та пробкової підлоги - ефективно очищає від бруду та пилу, містить віск. Спеціальні інгредієнти захищають шви від попадання вологи та набухання. Чи не залишає розлучень.
Код товару: 2775
Бренд: Denkmit
165 грн.
Засіб для догляду за підлогою із деревини Denkmit 1 л, Німеччина Засіб для догляду за паркетом та іншими покриттями для підлоги з дерева. Захищає шви від попадання вологи, містить карнаубський віск (рослинний віск, що виділяється листям пальми). Спеціальні інгредієнти захищають шви від небажаного набухання, спричиненого вологою.
Код товару: 5667
Бренд: Denkmit
165 грн.
Засіб для прибирання в будинку Denkmit Лайм 1 л, Німеччина Універсальний миючий засіб для всіх поверхонь, що миються в будинку. Спеціальна формула ідеально видаляє навіть стійкі забруднення, надаючи блиску та чистоти.
Код товару: 724
Бренд: Denkmit
135 грн.
Засіб для прибирання в будинку Denkmit Fruhlings Moment 1 л, Німеччина Універсальний миючий засіб для всіх поверхонь, що миються, в будинку з активною формулою. Ідеально видаляє навіть стійкі забруднення, надаючи блиску та чистоти.
Код товару: 2035
Бренд: Denkmit
135 грн.
Засіб для миття підлоги з ламінату W5 1 л, Німеччина Концентрований миючий засіб для миття підлоги з ламінату, паркету, а також для миття інших дерев'яних поверхонь (підвіконня тощо). Забезпечує надійний захист дерев'яних поверхонь та ефективно видаляє бруд. Підходить для пофарбованих та незабарвлених поверхонь, а також поверхонь із натурального дерева.
Код товару: 7370
Бренд: W5
70 грн.
Засіб для миття паркетної підлоги W5 1 л, Німеччина Засіб для миття підлоги із паркету, паркетної дошки. Спеціальні інгредієнти захищають шви від небажаного потрапляння вологи та набухання дерева. Спеціальний комплекс – догляд з карнаубським воском та захистом від ультрафіолетових променів захищає поверхню деревини, а також зменшує його зношування.
Код товару: 7369
Бренд: W5
70 грн.
Засіб для підлоги Denkmit Schmierseife gold 1 л, Німеччина М'яке мило від Denkmit очищує, доглядає та знежирює всі поверхні, які миються: плитка, дерев'яна, пластикова та кам'яна підлога. Засіб на основі натурального мила. Завдяки своєму золотистому кольору це класичне мило також відоме як «золоте мило» і протягом багатьох десятиліть забезпечує сяючу чистоту в усьому домі.
Код товару: 8735
Бренд: Denkmit
Засіб для килимів Astonish Carpet 750 мл, Великобританія Засіб є висококонцентрованою рідиною. При нанесенні тканини утворюється піна, яка містить активні компоненти. З її допомогою можна очистити навіть дуже складні та стійкі забруднення.
Код товару: 4440
Бренд: Astonish
Універсальний засіб Ludwik з функцією нейтралізації запаху свійських тварин 1 л, Польща Універсальна рідина для миття будь-яких поверхонь, що миються у всьому будинку. Ефективно очищає, не вимагає споласкування, залишає приємний запах конвалії. Ефективно усуває забруднення з поверхонь, що миються, не залишає розлучень. Поглинає запах свійських тварин, ефективно видаляє бруд та жир.
Код товару: 8031
Бренд: Ludwik

Вверх