Вход | Региcтрация
Заказ по телефону:
г. Харьков:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, вс: вых. Доставка: 8.00-20.00
Ми працюємо! Відправки Новою Поштою. По м. Харків самовивіз від станції метро "Завод ім. Малишева"

Засоби для прибирання в туалетi

Засіб для унітазу Domestos Zero Лайм 750 мл, Нідерланди Миючий засіб для унітазу відмінно видаляє вапняний та ін наліт, видаляє навіть стійкі забруднення. Має приємний аромат лайма.
Код товара: 1923
Бренд: Domestos
115 грн.
Засіб для унітазу Domestos Zero Blue 750 мл, Нідерланди Миючий засіб для унітазу відмінно видаляє вапняний та ін наліт, видаляє навіть стійкі забруднення. Має приємний аромат.
Код товара: 825
Бренд: Domestos
115 грн.
Засіб для унітазу Denkmit Uren 750 мл, Німеччина Миючий засіб для унітазу відмінно видаляє вапняний та ін наліт, видаляє навіть стійкі забруднення, сильна формула для боротьби з жовтими плямами під обідком унітазу.
Код товара: 1950
Бренд: Denkmit
94 грн.
Засіб для унітазу Denkmit Цитрус 750 мл, Німеччина Миючий засіб для унітазу на натуральній основі з лимонною кислотою відмінно видаляє вапняний та ін наліт, не містить хлор, видаляє навіть стійкі забруднення.
Код товара: 596
Бренд: Denkmit
94 грн.
Засіб для унітазу Denkmit Nature 750 мл, Німеччина Гель для очищення унітазів із природними інгредієнтами на основі відновлюваної сировини – потужний засіб проти вапняного нальоту та бруду, водночас безпечний для навколишнього середовища.
Код товара: 1400
Бренд: Denkmit
94 грн.
Засіб для унітазу Denkmit Океан 1л, Німеччина Миючий засіб для унітазу на натуральній основі з лимонною кислотою відмінно видаляє вапняний та ін наліт, не містить хлор, видаляє навіть стійкі забруднення. Має приємний морський аромат. Виробник Німеччина.
Код товара: 464
Бренд: Denkmit
94 грн.
Освіжувач повітря Denkmit Pure Sensation 300 мл, Німеччина Освіжувач має свіжий квітковий аромат, надає приміщенню свіжості та гарної атмосфери. Не спрямовуйте безпосередньо на тканини, оббивки або фіранки.
Код товара: 4491
Бренд: Denkmit
79 грн.
Освіжувач повітря Denkmit Dreamy Blossom 300 мл, Німеччина Освіжувач має свіжий квітковий аромат, надає приміщенню свіжості та гарної атмосфери. Не спрямовуйте безпосередньо на тканини, оббивки або фіранки.
Код товара: 7465
Бренд: Denkmit
79 грн.
Чистячі таблетки для унітазів Denkmit 16 шт., Німеччина Потужні миючі таблетки, що миють, видаляють сечовий камінь і наліт, виробляють дезінфекцію і залишають приємний запах. Таблетки для чищення унітазу видаляють бруд навіть у важкодоступних місцях та очищають труби, що запобігає засміченню каналізації.
Код товара: 6986
Бренд: Denkmit
145 грн.
Чистячі таблетки для унітазів Gut and Gunstig WC Tabs Power 16 шт., Німеччина Потужні миючі таблетки, що миють, видаляють сечовий камінь і наліт, виробляють дезінфекцію і залишають приємний запах лимона. Таблетки для чищення унітазу G&G Power WC видаляють бруд навіть у важкодоступних місцях та очищають труби, що запобігає засміченню каналізації.
Код товара: 6684
Бренд: Gut and Gunstig
120 грн.
Підсинюючі таблетки Denkmit 3 шт., Німеччина Таблетки гарантують чистоту та тривалу свіжість при кожному змиванні, видаляють бруд та очищають поверхню унітазу. Усувають вапняні відкладення в унітазі та бачку. Комбінація активних інгредієнтів у блакитній воді для полоскання також очищає важкодоступні місця та запобігає повторному забрудненню.
Код товара: 6237
Бренд: Denkmit
105 грн.
Таблетки у бачок унітазу W5 Ocean 4 шт., Німеччина Антибактеріальні таблетки для бачка унітазу. Відмінно видаляють бруд та наліт у бачку унітазу, а також видаляють бруд та сечовий камінь усередині чаші унітазу, дезінфікують та надають свіжості. Мають приємний свіжий аромат.
Код товара: 7658
Бренд: W5
105 грн.
Таблетки у бачок унітазу W5 Forest 4 шт., Німеччина Антибактеріальні таблетки для бачка унітазу. Відмінно видаляють бруд та наліт у бачку унітазу, а також видаляють бруд та сечовий камінь усередині чаші унітазу, дезінфікують та надають свіжості. Мають приємний свіжий аромат.
Код товара: 8174
Бренд: W5
105 грн.
Засіб для унітазу W5 ECO 1 л Lemon, Німеччина Ефективний засіб для чищення унітазів, ретельне миття забезпечується спеціальними компонентами, що містяться в засобі. Засіб має приємний м'ятний запах. Видаляє природним чином вапно, сечовий камінь, бруд з унітазу, завдяки сильнодіючий розчинник вапна з лимона.
Код товара: 7334
Бренд: W5
89 грн.
Вологі серветки для санвузлів W5 25 шт., Німеччина Дуже практичний засіб для ідеального прибирання поверхонь у ванній та туалеті. Вбиває хвороботворні бактерії, безпечний для алергіків, не залишає розлучень.
Код товара: 7575
Бренд: W5
110 грн.

Вверх