Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків та всій Україні при замовленні від 1000 грн.

Засоби для прибирання в туалетi

Засіб для унітазу Domestos Zero Blue 750 мл, Нідерланди Миючий засіб для унітазу відмінно видаляє вапняний та ін наліт, видаляє навіть стійкі забруднення. Має приємний аромат.
Код товару: 825
Бренд: Domestos
155 грн.
Засіб для унітазу Domestos Zero Лайм 750 мл, Нідерланди Миючий засіб для унітазу відмінно видаляє вапняний та ін наліт, видаляє навіть стійкі забруднення. Має приємний аромат лайма.
Код товару: 1923
Бренд: Domestos
155 грн.
Гель для унітазу ACE WC Gel Con Candeggina з відбілювачем 700 мл Завдяки ефективній формулі з парфумованою білизною забезпечує потрійну дію, видаляє мікроби та бактерії. Відбілює та надає блискучості, усуває неприємні запахи. Завдяки спеціальній конструкції пляшки, засіб легко наноситься під бортиком і вздовж стін унітазу.
Код товару: 8798
Бренд: ACE
132 грн.
Гель для вбирання туалетів ACE WC Gel Disincrostante 700 мл Ефективна формула у формі гелю, що видаляє 100% нальоту та очищає навіть у важкодоступних місцях. Усуває мікроби та бактерії завдяки дезінфікуючій дії, що надає чистоту та гігієну. Завдяки спеціальній конструкції пляшки, засіб легко наноситься під бортиком і вздовж стін унітазу.
Код товару: 8797
Бренд: ACE
132 грн.
Засіб для унітазу Gut und Gunstig Zitrone 1л, Німеччина Миючий засіб для унітазу на натуральній основі з лимонною кислотою відмінно видаляє вапняний та ін наліт, не містить хлор, видаляє навіть стійкі забруднення. Має приємний морський аромат.
Код товару: 8806
Бренд: W5
109 грн.
Засіб для унітазу W5 Nature Lavendel 1 л, Німеччина Засіб для очищення унітазів із природними інгредієнтами на основі відновлюваної сировини – потужний засіб проти вапняного нальоту та бруду, водночас безпечний для навколишнього середовища.
Код товару: 8817
Бренд: W5
85 грн.
Засіб для унітазу W5 Nature Citroen 1 л, Німеччина Засіб для очищення унітазів із природними інгредієнтами на основі відновлюваної сировини – потужний засіб проти вапняного нальоту та бруду, водночас безпечний для навколишнього середовища.
Код товару: 8818
Бренд: W5
85 грн.
Засіб для унітазу Denkmit Океан 1л, Німеччина Миючий засіб для унітазу на натуральній основі з лимонною кислотою відмінно видаляє вапняний та ін наліт, не містить хлор, видаляє навіть стійкі забруднення. Має приємний морський аромат. Виробник Німеччина.
Код товару: 464
Бренд: Denkmit
118 грн.
Засіб для унітазу Denkmit Urinstein 750 мл, Німеччина Миючий засіб для унітазу відмінно видаляє вапняний та ін наліт, видаляє навіть стійкі забруднення, сильна формула для боротьби з жовтими плямами під обідком унітазу.
Код товару: 1950
Бренд: Denkmit
116 грн.
Засіб для унітазу Denkmit Nature 750 мл, Німеччина Гель для очищення унітазів із природними інгредієнтами на основі відновлюваної сировини – потужний засіб проти вапняного нальоту та бруду, водночас безпечний для навколишнього середовища.
Код товару: 1400
Бренд: Denkmit
116 грн.
Засіб для унітазу Denkmit Цитрус 750 мл, Німеччина Миючий засіб для унітазу на натуральній основі з лимонною кислотою відмінно видаляє вапняний та ін наліт, не містить хлор, видаляє навіть стійкі забруднення.
Код товару: 596
Бренд: Denkmit
116 грн.
Чистячі таблетки для унітазів Denkmit 16 шт., Німеччина Потужні миючі таблетки, що миють, видаляють сечовий камінь і наліт, виробляють дезінфекцію і залишають приємний запах. Таблетки для чищення унітазу видаляють бруд навіть у важкодоступних місцях та очищають труби, що запобігає засміченню каналізації.
Код товару: 6986
Бренд: Denkmit
172 грн.
Чистячі таблетки для унітазів Gut and Gunstig WC Tabs Power 16 шт., Німеччина Потужні миючі таблетки, що миють, видаляють сечовий камінь і наліт, виробляють дезінфекцію і залишають приємний запах лимона. Таблетки для чищення унітазу G&G Power WC видаляють бруд навіть у важкодоступних місцях та очищають труби, що запобігає засміченню каналізації.
Код товару: 6684
Бренд: Gut and Gunstig
153 грн.
Освіжувач повітря Denkmit Winter Apple 300 мл, Німеччина Освіжувач повітря на основі мускусу та ванілі. Ароматичний спрей "Зимове яблуко" від Denkmit створює приємну, піднесену атмосферу у Ваших кімнатах завдяки своїй фруктовій, свіжій ароматичній композиції. Насолоджуйтеся фруктовими нотами яблука, сливи, кишмишу та рому, підкресленими квітково-фруктовими нотами персика, гвоздики та кориці, а також базовими нотами мускусу та ванілі.
Код товару: 8861
Бренд: Denkmit
96 грн.
Освіжувач повітря Denkmit Paradise Feeling 300 мл, Німеччина Освіжувач має свіжий квітковий аромат, надає приміщенню свіжості та гарної атмосфери. Не спрямовуйте безпосередньо на тканини, оббивки або фіранки.
Код товару: 7465
Бренд: Denkmit
96 грн.
Освіжувач повітря Denkmit Pure Sensation 300 мл, Німеччина Освіжувач має свіжий квітковий аромат, надає приміщенню свіжості та гарної атмосфери. Не спрямовуйте безпосередньо на тканини, оббивки або фіранки.
Код товару: 8785
Бренд: Denkmit
96 грн.
Таблетки в бачок унітазу Denkmit 4 шт., Німеччина Чистячі таблетки для унітазу протидіють забрудненню та вапняному нальоту, захищають від повторного утворення накипу. Тижні чистоти та свіжості. За допомогою таблеток-боксів для води Denkmit туалет залишається чистим і свіжим протягом тижнів. Під час кожного змиву таблетки протидіють забрудненню і навіть можуть розчиняти вапняні відкладення в унітазі та всередині бачка для води.
Код товару: 8804
Бренд: Denkmit
Таблетки для забарвлення води W5 Color Clean Forest, Польща Таблетки гарантують чистоту та тривалу свіжість при кожному змиванні, видаляють бруд та очищають поверхню унітазу. Усувають вапняні відкладення в унітазі та бачку. Комбінація активних інгредієнтів у блакитній воді для полоскання також очищає важкодоступні місця та запобігає повторному забрудненню.
Код товару: 8755
Бренд: W5
Таблетки для забарвлення води W5 Color Clean Ocean, Польща Таблетки гарантують чистоту та тривалу свіжість при кожному змиванні, видаляють бруд та очищають поверхню унітазу. Усувають вапняні відкладення в унітазі та бачку. Комбінація активних інгредієнтів у блакитній воді для полоскання також очищає важкодоступні місця та запобігає повторному забрудненню.
Код товару: 8754
Бренд: W5
Засіб для унітазу Denkmit Lavendel 750 мл, Німеччина Гель для очищення унітазів із природними інгредієнтами на основі відновлюваної сировини – потужний засіб проти вапняного нальоту та бруду, водночас безпечний для навколишнього середовища.
Код товару: 8695
Бренд: Denkmit

Вверх