Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків та всій Україні при замовленні від 1500 грн.

Засоби для прибирання в туалетi

Засіб для унітазу Domestos Zero Blue 750 мл, Нідерланди Миючий засіб для унітазу відмінно видаляє вапняний та ін наліт, видаляє навіть стійкі забруднення. Має приємний аромат.
Код товару: 825
Бренд: Domestos
155 грн.
Засіб для унітазу Domestos Zero Лайм 750 мл, Нідерланди Миючий засіб для унітазу відмінно видаляє вапняний та ін наліт, видаляє навіть стійкі забруднення. Має приємний аромат лайма.
Код товару: 1923
Бренд: Domestos
155 грн.
Гель для унітазу ACE WC Gel Con Candeggina з відбілювачем 700 мл Завдяки ефективній формулі з парфумованою білизною забезпечує потрійну дію, видаляє мікроби та бактерії. Відбілює та надає блискучості, усуває неприємні запахи. Завдяки спеціальній конструкції пляшки, засіб легко наноситься під бортиком і вздовж стін унітазу.
Код товару: 8798
Бренд: ACE
139 грн.
Засіб для унітазу Gut und Gunstig Zitrone 1л, Німеччина Миючий засіб для унітазу на натуральній основі з лимонною кислотою відмінно видаляє вапняний та ін наліт, не містить хлор, видаляє навіть стійкі забруднення. Має приємний морський аромат.
Код товару: 8806
Бренд: W5
109 грн.
Засіб для унітазу Denkmit Океан 1л, Німеччина Миючий засіб для унітазу на натуральній основі з лимонною кислотою відмінно видаляє вапняний та ін наліт, не містить хлор, видаляє навіть стійкі забруднення. Має приємний морський аромат. Виробник Німеччина.
Код товару: 464
Бренд: Denkmit
128 грн.
Засіб для унітазу Denkmit Urinstein 750 мл, Німеччина Миючий засіб для унітазу відмінно видаляє вапняний та ін наліт, видаляє навіть стійкі забруднення, сильна формула для боротьби з жовтими плямами під обідком унітазу.
Код товару: 1950
Бренд: Denkmit
131 грн.
Засіб для унітазу Denkmit Цитрус 750 мл, Німеччина Миючий засіб для унітазу на натуральній основі з лимонною кислотою відмінно видаляє вапняний та ін наліт, не містить хлор, видаляє навіть стійкі забруднення.
Код товару: 596
Бренд: Denkmit
131 грн.
Чистячі таблетки для унітазів Denkmit 16 шт., Німеччина Потужні миючі таблетки, що миють, видаляють сечовий камінь і наліт, виробляють дезінфекцію і залишають приємний запах. Таблетки для чищення унітазу видаляють бруд навіть у важкодоступних місцях та очищають труби, що запобігає засміченню каналізації.
Код товару: 6986
Бренд: Denkmit
172 грн.
Чистячі таблетки для унітазів Gut and Gunstig WC Tabs Power 16 шт., Німеччина Потужні миючі таблетки, що миють, видаляють сечовий камінь і наліт, виробляють дезінфекцію і залишають приємний запах лимона. Таблетки для чищення унітазу G&G Power WC видаляють бруд навіть у важкодоступних місцях та очищають труби, що запобігає засміченню каналізації.
Код товару: 6684
Бренд: Gut and Gunstig
153 грн.
Освіжувач повітря Denkmit Paradise Feeling 300 мл, Німеччина Освіжувач має свіжий квітковий аромат, надає приміщенню свіжості та гарної атмосфери. Не спрямовуйте безпосередньо на тканини, оббивки або фіранки.
Код товару: 7465
Бренд: Denkmit
118 грн.
Освіжувач повітря Denkmit Pure Sensation 300 мл, Німеччина Освіжувач має свіжий квітковий аромат, надає приміщенню свіжості та гарної атмосфери. Не спрямовуйте безпосередньо на тканини, оббивки або фіранки.
Код товару: 8785
Бренд: Denkmit
118 грн.
Запаска засобу для підсинювання води для WC Denkmit 2 шт., Німеччина Заповнювач для змиву в унітазі від Denkmit забезпечує 3-кратну активну очищувальну силу, свіжий аромат і блакитну воду. Результат - гігієнічна чистота при кожному змиванні. Упаковка з 2 туалетними блоками (без кошика).
Код товару: 8888
Бренд: Denkmit
69 грн.
Освіжувач для туалету Denkmit WC Gel Aqua Trio 3 шт., Німеччина Освіжувач для туалету Aqua-Trio від Denkmit забезпечує чудовий свіжий і стійкий аромат у всьому туалеті. Водночас комбінація активних інгредієнтів запобігає накопиченню бруду, спричиненого вапняним та сечовим нальотом, і забезпечує гігієнічну свіжість до 5 тижнів (для стандартних унітазів). Упаковка містить щонайменше 70% вторинної сировини.
Код товару: 8895
Бренд: Denkmit
106 грн.
Таблетки для забарвлення води W5 Color Clean Ocean, Польща Таблетки гарантують чистоту та тривалу свіжість при кожному змиванні, видаляють бруд та очищають поверхню унітазу. Усувають вапняні відкладення в унітазі та бачку. Комбінація активних інгредієнтів у блакитній воді для полоскання також очищає важкодоступні місця та запобігає повторному забрудненню.
Код товару: 8754
Бренд: W5
123 грн.
Таблетки для забарвлення води W5 Color Clean Forest, Польща Таблетки гарантують чистоту та тривалу свіжість при кожному змиванні, видаляють бруд та очищають поверхню унітазу. Усувають вапняні відкладення в унітазі та бачку. Комбінація активних інгредієнтів у блакитній воді для полоскання також очищає важкодоступні місця та запобігає повторному забрудненню.
Код товару: 8755
Бренд: W5
123 грн.
Засіб для унітазу Denkmit Nature 750 мл, Німеччина Гель для очищення унітазів із природними інгредієнтами на основі відновлюваної сировини – потужний засіб проти вапняного нальоту та бруду, водночас безпечний для навколишнього середовища.
Код товару: 1400
Бренд: Denkmit
Освіжувач повітря Denkmit Winter Apple 300 мл, Німеччина Освіжувач повітря на основі мускусу та ванілі. Ароматичний спрей "Зимове яблуко" від Denkmit створює приємну, піднесену атмосферу у Ваших кімнатах завдяки своїй фруктовій, свіжій ароматичній композиції. Насолоджуйтеся фруктовими нотами яблука, сливи, кишмишу та рому, підкресленими квітково-фруктовими нотами персика, гвоздики та кориці, а також базовими нотами мускусу та ванілі.
Код товару: 8861
Бренд: Denkmit

Вверх