Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків та всій Україні при замовленні від 1500 грн.

Засоби для посудомийних машин

Порошок для посудомийних машин Gut und Gunstig Compact 1,5 кг Німеччина Порошок для посудомийних машин чудово справляється навіть із сильними забрудненнями, надає посуду блиску, не залишає плям. Дуже добре запобігає утворенню вапняного нальоту, захищає такі матеріали, як пластик, скло, нержавіюча сталь і срібло.
Код товару: 8900
Бренд: Gut und Gunstig
342 грн.
Порошок для посудомийних машин Denkmit 1,5 кг Німеччина Порошок для посудомийних машин Denkmit чудово справляється навіть із сильними забрудненнями, надає посуду блиску, не залишає розлучень.
Код товару: 419
Бренд: Denkmit
335 грн.
Таблетки для посудомийних машин Denkmit Classic 65 шт., Німеччина Це засіб для миття посуду з потужною двофазною дією. Ефективно видаляють навіть сильні забруднення та зберігає декор, як результат – блиск та чистота скла, посуду та столових приладів.
Код товару: 319
Бренд: Denkmit
366 грн.
Таблетки для посудомийних машин Denkmit Multi-Power 12, 40 шт., Німеччина Таблетки включають формулу проти плям від чаю, потужно видаляють накип та розчиняють жир. Надають блиск нержавіючій сталі та захищають скло. В складі є також нейтралізатор запаху, ополіскувач та ефект екстрасухості, спеціальна сіль, гігієна машини та низькотемпературна система. Не підходить для срібних столових приборів. Навіть стійкі плями видаляються без пошкодження посуду та декору. Практичні таблетки для посудомийної машини також прості у використанні завдяки водорозчинній плівці та дозволяють уникнути додаткових відходів.
Код товару: 8886
Бренд: Denkmit
373 грн.
Таблетки для посудомийних машин Denkmit Revolution 40 шт., Німеччина Ефективно очищає брудний посуд, надає їй чистого сяючого вигляду. Спеціальна сіль надає сяючого блиску, протидіє плямам від води та утворенню вапняного накипу. Ополіскувач для надання блиску теж уже входить до складу пігулки.
Код товару: 746
Бренд: Denkmit
446 грн.
Таблетки для посудомийних машин Denkmit Nature 30 шт., Німеччина Особливо екологічні пігулки для посудомийних машин. Відмінно використовуються при низьких температурах (порядку 50 С), мають вбудований захист скла, який протидіє зменшенню його прозорості при частих полосканнях.
Код товару: 2555
Бренд:
364 грн.
Таблетки для посудомийних машин At Home Clean 5 in 1 100 шт., Нідерланди Ефективно очищає брудний посуд, надає їй чистого сяючого вигляду. Спеціальна сіль надає сяючого блиску, протидіє плямам від води та утворенню вапняного накипу. Ополіскувач для надання блиску теж уже входить до складу пігулки.
Код товару: 8787
Бренд: At Home
543 грн.
Капсули для посудомийних маших Fairy Platinum 29 шт. Сильно концентровані таблетки для миття посуду. Включають у себе ополіскувач та сіль, систему захисту скла та систему очищення та знежирення в посудомийній машині. Запобігають відкладенню жиру у фільтрах та трубах.
Код товару: 8889
Бренд: Fairy
510 грн.
Капсули для посудомийних маших Fairy Platinum 36 шт. Сильно концентровані таблетки для миття посуду. Включають у себе ополіскувач та сіль, систему захисту скла та систему очищення та знежирення в посудомийній машині. Запобігають відкладенню жиру у фільтрах та трубах.
Код товару: 8814
Бренд: Fairy
602 грн.
Капсули для посудомийних машин Denkmit 30 шт., Німеччина Капсули для посудомийних машин починають працювати швидше за таблетки, тому вони ідеально підходять для коротких програм. Потужна очистка забезпечує блискучий результат миття. Цей продукт є веганський і не містить будь-яких тварин інгредієнтів або допоміжних речовин.
Код товару: 5993
Бренд: Denkmit
437 грн.
Део в посудомийну машину Gut und Gunstig 2in1, Німеччина Дезодорант для посудомийної машини забезпечує стійкий свіжий аромат. Комбінація активних інгредієнтів додатково нейтралізує неприємні запахи, а не просто приховує їх - для свіжості в посудомийній машині.
Код товару: 8899
Бренд: Gut und Gunstig
112 грн.
Ополіскувач для посудомийної машини Denkmit 1 л, Німеччина Ополіскувач для посудомийної машини Denkmit забезпечує чистоту та надає блиску, не залишає розлучень.
Код товару: 527
Бренд: Denkmit
125 грн.
Сіль для посудомийних машин Denkmit 2 кг, Німеччина Мілка сіль для посудомийних машин. Призначена для пом'якшення води під час миття посуду та запобігання деталям машини від утворення накипу та вапняного нальоту. Склад солі, що не містить технічних домішок, забезпечує оптимальне функціонування пристрою для пом'якшення води посудомийної машини (іонно-обмінного фільтра), що запобігає появі патьоків на посуді та утворенню вапняного нальоту на робочих деталях машини.
Код товару: 8793
Бренд: Denkmit
114 грн.
Сіль для посудомийних машин Gut und Gunstig 2 кг, Німеччина Крупна сіль для посудомийних машин. Призначена для пом'якшення води під час миття посуду та запобігання деталям машини від утворення накипу та вапняного нальоту. Склад солі, що не містить технічних домішок, забезпечує оптимальне функціонування пристрою для пом'якшення води посудомийної машини (іонно-обмінного фільтра), що запобігає появі патьоків на посуді та утворенню вапняного нальоту на робочих деталях машини.
Код товару: 8815
Бренд: Gut und Gunstig
95 грн.
Засіб для чищення посудомийних машин Denkmit 3 табл., Німеччина Средство используется непосредственно в посудомоечной машине без дополнительного полоскания. Специальная активная формула надежно удаляет жир и грязь, особенно в таких функционально важных областях, как распылительные насадки, фильтры и водонесущие части, устраняет неприятные запахи.
Код товару: 6496
Бренд: Denkmit
101 грн.
Засіб для догляду за посудомийною машиною Denkmit 250 мл, Німеччина Рідина для видалення жиру та вапняного накипу на стінках посудомийних машин. Видаляє жир і накип на форсунках та фільтрах. Завдяки очищувальній рідині поверхня машини надовго залишається чистою.
Код товару: 1066
Бренд: Denkmit
144 грн.
Засіб для пральних та посудомийних машин Denkmit 175 г, Німеччина Засіб призначений для видалення вапняного нальоту в пральних та посудомийних машинах. Гарантує повне видалення накипу, тим самим забезпечуючи оптимальну продуктивність та довговічність роботи пристроїв.
Код товару: 780
Бренд: Denkmit
144 грн.
Дезодорант в посудомийну машину Denkmit Fruhlings Moment, Німеччина Дезодорант для посудомийної машини від Denkmit забезпечує стійкий свіжий аромат. Комбінація активних інгредієнтів у зеленій камері додатково нейтралізує неприємні запахи, а не просто приховує їх - для свіжості в посудомийній машині до 60 полоскань.
Код товару: 1552
Бренд: Denkmit

Вверх