Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
АКЦІЯ!!! Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків та всій Україні при замовленні від 1000 грн.

Засоби для посудомийних машин

Капсули для посудомийних машин Dreft Platinum 90 шт., Італія Капсули для посудомийної машини Platinum All in one чудово підійдуть для будь-якого типу забруднень та для всіх посудомийних машин. Капсули, у складі яких є як порошок з гелем, так і компоненти, що перешкоджають утворенню накипу та нальоту на посуді. Друге завдання таблеток Platinum – захист деталей. Гелеві капсули діє швидше, ніж звичайні таблетки, тому відмінно підходять для коротких програм.
Код товару: 8542
Бренд: Dreft
550 грн.
Капсули для посудомийних машин Fairy Jar All in 1, 115 шт., Італія Капсули ідеально підходять для скляного, керамічного, пластикового, металевого та дерев'яного посуду. Завдяки новій покращеній формулі, блискуче справляється із засохлим жиром навіть через 24 години. Свою ефективність засіб не втрачає навіть у холодній воді. Містить засіб, сіль та ополіскувач в одній капсулі.
Код товару: 7857
Бренд: Fairy
550 грн.
Порошок для посудомийних машин Denkmit 1,5 кг Німеччина Порошок для посудомийних машин Denkmit чудово справляється навіть із сильними забрудненнями, надає посуду блиску, не залишає розлучень.
Код товару: 419
Бренд: Denkmit
350 грн.
Таблетки для посудомийних машин Denkmit Revolution 40 шт., Німеччина Ефективно очищає брудний посуд, надає їй чистого сяючого вигляду. Спеціальна сіль надає сяючого блиску, протидіє плямам від води та утворенню вапняного накипу. Ополіскувач для надання блиску теж уже входить до складу пігулки.
Код товару: 746
Бренд: Denkmit
329 грн.
Таблетки для посудомийних машин Denkmit Classic 65 шт., Німеччина Це засіб для миття посуду з потужною двофазною дією. Ефективно видаляють навіть сильні забруднення та зберігає декор, як результат – блиск та чистота скла, посуду та столових приладів.
Код товару: 319
Бренд: Denkmit
285 грн.
Таблетки для посудомийних машин Denkmit Nature 30 шт., Німеччина Особливо екологічні пігулки для посудомийних машин. Відмінно використовуються при низьких температурах (порядку 50 С), мають вбудований захист скла, який протидіє зменшенню його прозорості при частих полосканнях.
Код товару: 2555
Бренд:
375 грн.
Капсули для посудомийних машин Denkmit 30 шт., Німеччина Капсули для посудомийних машин починають працювати швидше за таблетки, тому вони ідеально підходять для коротких програм. Потужна очистка забезпечує блискучий результат миття. Цей продукт є веганський і не містить будь-яких тварин інгредієнтів або допоміжних речовин.
Код товару: 5993
Бренд: Denkmit
349 грн.
Таблетки для посудомийних машин Astonish All in 1, 42 шт., Великобританія Таблетки швидко та ефективно очищають посуд від жиру та інших складних забруднень. У своєму складі містять сіль для пом'якшення води та ополіскувач для посуду, який перешкоджає утворенню розлучень та плям. Таблетки добре працюють у твердій воді і мають приємний лимонний аромат.
Код товару: 6737
Бренд: Astonish
345 грн.
Таблетки для посудомийних машин Hydro Brite, 100 шт., Бельгія Це засіб для миття посуду з потужною дією All in 1. Ефективно видаляють навіть сильні забруднення та зберігає декор, як результат – блиск та чистота скла, посуду та столових приладів.
Код товару: 8645
Бренд: Hydro Brite
579 грн.
Сіль для посудомийних машин Denkmit 2 кг, Німеччина Мілка сіль для посудомийних машин. Призначена для пом'якшення води під час миття посуду та запобігання деталям машини від утворення накипу та вапняного нальоту. Склад солі, що не містить технічних домішок, забезпечує оптимальне функціонування пристрою для пом'якшення води посудомийної машини (іонно-обмінного фільтра), що запобігає появі патьоків на посуді та утворенню вапняного нальоту на робочих деталях машини.
Код товару: 8683
Бренд: Denkmit
115 грн.
Пошкоджена упаковка! Сіль для посудомийних машин Gut and Gunstig 2 кг Крупна сіль для посудомийних машин. Призначена для пом'якшення води під час миття посуду та запобігання деталям машини від утворення накипу та вапняного нальоту.
Код товару: 8685
Бренд: Gut and Gunstig
55 грн.
Ополіскувач для посудомийної машини Denkmit 1 л, Німеччина Ополіскувач для посудомийної машини Denkmit забезпечує чистоту та надає блиску, не залишає розлучень.
Код товару: 527
Бренд: Denkmit
134 грн.
Засіб для пральних та посудомийних машин Denkmit 175 г, Німеччина Засіб призначений для видалення вапняного нальоту в пральних та посудомийних машинах. Гарантує повне видалення накипу, тим самим забезпечуючи оптимальну продуктивність та довговічність роботи пристроїв.
Код товару: 780
Бренд: Denkmit
160 грн.
Засіб для догляду за посудомийною машиною Denkmit 250 мл, Німеччина Рідина для видалення жиру та вапняного накипу на стінках посудомийних машин. Видаляє жир і накип на форсунках та фільтрах. Завдяки очищувальній рідині поверхня машини надовго залишається чистою.
Код товару: 1066
Бренд: Denkmit
99 грн.
Дезодорант в посудомийну машину Denkmit із запаскою Свіжість, Німеччина Дезодорант у посудомийну машину забезпечує тривалий аромат свіжості та нейтралізує неприємні запахи всередині машини. Ефективний протягом 60 мийних циклів.
Код товару: 1552
Бренд: Denkmit
110 грн.
Засіб для чищення посудомийних машин Denkmit 3 табл. Средство используется непосредственно в посудомоечной машине без дополнительного полоскания. Специальная активная формула надежно удаляет жир и грязь, особенно в таких функционально важных областях, как распылительные насадки, фильтры и водонесущие части, устраняет неприятные запахи.
Код товару: 6496
Бренд: Denkmit
145 грн.

Вверх