Вход | Региcтрация
Заказ по телефону:
г. Харьков:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, вс: вых. Доставка: 8.00-20.00
Ми працюємо! Відправки Новою Поштою. По м. Харків самовивіз від станції метро "Завод ім. Малишева"

Засоби для посудомийних машин

Порошок для посудомийних машин Denkmit 1,8 кг Німеччина Порошок для посудомийних машин Denkmit чудово справляється навіть із сильними забрудненнями, надає посуду блиску, не залишає розлучень.
Код товара: 419
Бренд: Denkmit
270 грн.
Таблетки для посудомийних машин Denkmit Revolution 40 шт., Німеччина Ефективно очищає брудний посуд, надає їй чистого сяючого вигляду. Спеціальна сіль надає сяючого блиску, протидіє плямам від води та утворенню вапняного накипу. Ополіскувач для надання блиску теж уже входить до складу пігулки.
Код товара: 746
Бренд: Denkmit
276 грн.
Таблетки для посудомийних машин Denkmit Classic 65 шт., Німеччина Це засіб для миття посуду з потужною двофазною дією. Ефективно видаляють навіть сильні забруднення та зберігає декор, як результат – блиск та чистота скла, посуду та столових приладів.
Код товара: 319
Бренд: Denkmit
255 грн.
Таблетки для посудомийних машин Denkmit Nature 30 шт., Німеччина Особливо екологічні пігулки для посудомийних машин. Відмінно використовуються при низьких температурах (порядку 50 С), мають вбудований захист скла, який протидіє зменшенню його прозорості при частих полосканнях.
Код товара: 2555
Бренд:
225 грн.
Капсули для посудомийних машин Denkmit 30 шт., Німеччина Капсули для посудомийних машин починають працювати швидше за таблетки, тому вони ідеально підходять для коротких програм. Потужна очистка забезпечує блискучий результат миття. Цей продукт є веганський і не містить будь-яких тварин інгредієнтів або допоміжних речовин.
Код товара: 5993
Бренд: Denkmit
280 грн.
Капсули для посудомийних машин Dreft Platinum 90 шт., Італія Капсули для посудомийної машини Platinum All in one чудово підійдуть для будь-якого типу забруднень та для всіх посудомийних машин. Капсули, у складі яких є як порошок з гелем, так і компоненти, що перешкоджають утворенню накипу та нальоту на посуді. Друге завдання таблеток Platinum – захист деталей. Гелеві капсули діє швидше, ніж звичайні таблетки, тому відмінно підходять для коротких програм.
Код товара: 8542
Бренд: Dreft
948 грн.
Капсули для посудомийних машин Fairy Jar All in 1, 115 шт., Італія Капсули ідеально підходять для скляного, керамічного, пластикового, металевого та дерев'яного посуду. Завдяки новій покращеній формулі, блискуче справляється із засохлим жиром навіть через 24 години. Свою ефективність засіб не втрачає навіть у холодній воді. Містить засіб, сіль та ополіскувач в одній капсулі.
Код товара: 7857
Бренд: Fairy
798 грн.
Таблетки для посудомийних машин Finish 90 шт., Угорщина Засіб для миття посуду в посудомийних машинах. Компоненти Powerball розм'якшують залишки їжі на посуді, а активні миючі частинки вимивають забруднення та видаляють плями.
Код товара: 8637
Бренд: Finish
457 грн.
Таблетки для посудомийних машин Astonish All in 1, 42 шт., Великобританія Таблетки швидко та ефективно очищають посуд від жиру та інших складних забруднень. У своєму складі містять сіль для пом'якшення води та ополіскувач для посуду, який перешкоджає утворенню розлучень та плям. Таблетки добре працюють у твердій воді і мають приємний лимонний аромат.
Код товара: 6737
Бренд: Astonish
270 грн.
Таблетки для посудомийних машин Hydro Brite, 100 шт., Бельгія Це засіб для миття посуду з потужною дією All in 1. Ефективно видаляють навіть сильні забруднення та зберігає декор, як результат – блиск та чистота скла, посуду та столових приладів.
Код товара: 8645
Бренд: Hydro Brite
396 грн.
Сіль для посудомийних машин Gut and Gunstig 2 кг, Німеччина Крупна сіль для посудомийних машин. Призначена для пом'якшення води під час миття посуду та запобігання деталям машини від утворення накипу та вапняного нальоту.
Код товара: 7279
Бренд: Gut and Gunstig
97 грн.
Сіль для посудомийних машин Denkmit 2 кг, Німеччина Призначена для пом'якшення води під час миття посуду та запобігання деталям машини від утворення накипу та вапняного нальоту. Спеціальна сіль використовується відповідно до інструкції до посудомийної машини.
Код товара: 392
Бренд: Denkmit
105 грн.
Ополіскувач для посудомийної машини Denkmit 1 л, Німеччина Ополіскувач для посудомийної машини Denkmit забезпечує чистоту та надає блиску, не залишає розлучень.
Код товара: 527
Бренд: Denkmit
99 грн.
Ополіскувач для посудомийної машини W5 1 л, Німеччина Ополіскувач для посудомийної машини Denkmit забезпечує чистоту та надає блиску, не залишає розлучень.
Код товара: 7829
Бренд: W5
105 грн.
Засіб для пральних та посудомийних машин Denkmit 175 г, Німеччина Засіб призначений для видалення вапняного нальоту в пральних та посудомийних машинах. Гарантує повне видалення накипу, тим самим забезпечуючи оптимальну продуктивність та довговічність роботи пристроїв.
Код товара: 780
Бренд: Denkmit
145 грн.
Засіб для догляду за посудомийною машиною Denkmit 250 мл, Німеччина Рідина для видалення жиру та вапняного накипу на стінках посудомийних машин. Видаляє жир і накип на форсунках та фільтрах. Завдяки очищувальній рідині поверхня машини надовго залишається чистою.
Код товара: 1066
Бренд: Denkmit
82 грн.
Засіб для чищення посудомийних машин Denkmit 3 табл. Средство используется непосредственно в посудомоечной машине без дополнительного полоскания. Специальная активная формула надежно удаляет жир и грязь, особенно в таких функционально важных областях, как распылительные насадки, фильтры и водонесущие части, устраняет неприятные запахи.
Код товара: 6496
Бренд: Denkmit
115 грн.
Дезодорант в посудомийну машину Denkmit із запаскою Свіжість, Німеччина Дезодорант у посудомийну машину забезпечує тривалий аромат свіжості та нейтралізує неприємні запахи всередині машини. Ефективний протягом 60 мийних циклів.
Код товара: 1552
Бренд: Denkmit
110 грн.

Вверх