Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків та всій Україні при замовленні від 1000 грн.

Засоби для посудомийних машин

Порошок для посудомийних машин Denkmit 1,5 кг Німеччина Порошок для посудомийних машин Denkmit чудово справляється навіть із сильними забрудненнями, надає посуду блиску, не залишає розлучень.
Код товару: 419
Бренд: Denkmit
315 грн.
Таблетки для посудомийних машин Denkmit Revolution 40 шт., Німеччина Ефективно очищає брудний посуд, надає їй чистого сяючого вигляду. Спеціальна сіль надає сяючого блиску, протидіє плямам від води та утворенню вапняного накипу. Ополіскувач для надання блиску теж уже входить до складу пігулки.
Код товару: 746
Бренд: Denkmit
393 грн.
Таблетки для посудомийних машин Denkmit Classic 65 шт., Німеччина Це засіб для миття посуду з потужною двофазною дією. Ефективно видаляють навіть сильні забруднення та зберігає декор, як результат – блиск та чистота скла, посуду та столових приладів.
Код товару: 319
Бренд: Denkmit
319 грн.
Таблетки для посудомийних машин Denkmit Nature 30 шт., Німеччина Особливо екологічні пігулки для посудомийних машин. Відмінно використовуються при низьких температурах (порядку 50 С), мають вбудований захист скла, який протидіє зменшенню його прозорості при частих полосканнях.
Код товару: 2555
Бренд:
332 грн.
Капсули для посудомийних маших Dreft Platinum Original 23 шт. Сильно концентровані таблетки для миття посуду. Включають у себе ополіскувач та сіль, систему захисту скла та систему очищення та знежирення в посудомийній машині. Запобігають відкладенню жиру у фільтрах та трубах.
Код товару: 8746
Бренд: Dreft
291 грн.
Капсули для посудомийних машин Denkmit 30 шт., Німеччина Капсули для посудомийних машин починають працювати швидше за таблетки, тому вони ідеально підходять для коротких програм. Потужна очистка забезпечує блискучий результат миття. Цей продукт є веганський і не містить будь-яких тварин інгредієнтів або допоміжних речовин.
Код товару: 5993
Бренд: Denkmit
349 грн.
Сіль для посудомийних машин Denkmit 2 кг, Німеччина Мілка сіль для посудомийних машин. Призначена для пом'якшення води під час миття посуду та запобігання деталям машини від утворення накипу та вапняного нальоту. Склад солі, що не містить технічних домішок, забезпечує оптимальне функціонування пристрою для пом'якшення води посудомийної машини (іонно-обмінного фільтра), що запобігає появі патьоків на посуді та утворенню вапняного нальоту на робочих деталях машини.
Код товару: 8793
Бренд: Denkmit
91 грн.
Пошкоджена упаковка! Сіль для посудомийних машин Denkmit 2 кг, Німеччина Мілка сіль для посудомийних машин. Призначена для пом'якшення води під час миття посуду та запобігання деталям машини від утворення накипу та вапняного нальоту. Склад солі, що не містить технічних домішок, забезпечує оптимальне функціонування пристрою для пом'якшення води посудомийної машини (іонно-обмінного фільтра), що запобігає появі патьоків на посуді та утворенню вапняного нальоту на робочих деталях машини.
Код товару: 8683
Бренд: Denkmit
80 грн.
Ополіскувач для посудомийної машини Denkmit 1 л, Німеччина Ополіскувач для посудомийної машини Denkmit забезпечує чистоту та надає блиску, не залишає розлучень.
Код товару: 527
Бренд: Denkmit
134 грн.
Засіб для чищення посудомийних машин Denkmit 3 табл., Німеччина Средство используется непосредственно в посудомоечной машине без дополнительного полоскания. Специальная активная формула надежно удаляет жир и грязь, особенно в таких функционально важных областях, как распылительные насадки, фильтры и водонесущие части, устраняет неприятные запахи.
Код товару: 6496
Бренд: Denkmit
94 грн.
Засіб для пральних та посудомийних машин Denkmit 175 г, Німеччина Засіб призначений для видалення вапняного нальоту в пральних та посудомийних машинах. Гарантує повне видалення накипу, тим самим забезпечуючи оптимальну продуктивність та довговічність роботи пристроїв.
Код товару: 780
Бренд: Denkmit
160 грн.
Засіб для догляду за посудомийною машиною Denkmit 250 мл, Німеччина Рідина для видалення жиру та вапняного накипу на стінках посудомийних машин. Видаляє жир і накип на форсунках та фільтрах. Завдяки очищувальній рідині поверхня машини надовго залишається чистою.
Код товару: 1066
Бренд: Denkmit
105 грн.
Дезодорант в посудомийну машину Denkmit із запаскою Свіжість, Німеччина Дезодорант у посудомийну машину забезпечує тривалий аромат свіжості та нейтралізує неприємні запахи всередині машини. Ефективний протягом 60 мийних циклів.
Код товару: 1552
Бренд: Denkmit
Таблетки для посудомийних машин At Home Clean 5 in 1 100 шт., Нідерланди Ефективно очищає брудний посуд, надає їй чистого сяючого вигляду. Спеціальна сіль надає сяючого блиску, протидіє плямам від води та утворенню вапняного накипу. Ополіскувач для надання блиску теж уже входить до складу пігулки.
Код товару: 8787
Бренд: At Home

Вверх