Вход | Региcтрация
Заказ по телефону:
г. Харьков:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, вс: вых. Доставка: 8.00-20.00
Ми працюємо! Відправки Новою Поштою. По м. Харків самовивіз від станції метро "Завод ім. Малишева"

Засоби для мийки посуду

Засіб для посуду Denkmit Ultra, 500 мл, Німеччина Концентрований засіб для посуду із посиленою формулою проти жиру. Ефективно видаляє залишки їжі, бруд, добре миє за низької температури води. Має максимальні знежирюючі властивості, достатньо 2 мл засобу розчинити у 5 л води.
Код товара: 8106
Бренд: Denkmit
90 грн.
Засіб для посуду Denkmit Frosted Cornflower, 500 мл, Німеччина Концентрований засіб для посуду із посиленою формулою проти жиру. Ефективно видаляє залишки їжі, бруд, добре миє за низької температури води. Має максимальні знежирюючі властивості, достатньо 2 мл засобу розчинити у 5 л води.
Код товара: 5470
Бренд: Denkmit
90 грн.
Засіб для посуду Denkmit Ultra Nature 500 мл, Німеччина Миючий засіб Denkmit Ultra nature містить інгредієнти на основі сировини, що відновлюється, надійно розчиняє жир і бруд. Для менш забруднених страв достатньо 2 мл на 5 літрів води. Чи не дратує, гіпоалергенно, pH-нейтральний, дерматологічно схвалено.
Код товара: 848
Бренд: Denkmit
90 грн.
Засіб для посуду Denkmit Ultra Sensitive, 500 мл, Німеччина Миючий засіб Ultra Sensitive поєднує в собі відмінну миючу здатність зі зменшеним ризиком алергії. У ньому відсутні парфуми, барвники та консерванти. Чи не сушить шкіру рук, відмінно підходить для миття дитячого посуду.
Код товара: 2576
Бренд: Denkmit
90 грн.
Засіб для посуду Denkmit 1 л Лимон, Німеччина Ефективний засіб для миття посуду з високою здатністю, що розчиняє, видаляє різні забруднення, жир і т.п. з поверхні посуду, надаючи їй сяючий блиск та чистоту.
Код товара: 241
Бренд: Denkmit
98 грн.
Засіб для посуду Dalli Citrus Fresh 1 л, Німеччина Концентрований засіб для миття посуду із чарівним ароматом цитрусу. Має нейтральний рН. Ідеально підходить для сухої та чутливої шкіри рук.
Код товара: 7541
Бренд: Dalli
89 грн.
Засіб для посуду Dalli Berry Fresh 1 л, Німеччина Концентрований засіб для миття посуду з чарівним ароматом ягід. Має нейтральний рН. Ідеально підходить для сухої та чутливої шкіри рук.
Код товара: 8643
Бренд: Dalli
89 грн.
Засіб для посуду Ludwik Алоє 900 г, Польща Ефективний концентрований миючий засіб, призначений для очищення посуду від жиру та залишків їжі. З ним просто видалити жир, наносячи на губку навіть невелику кількість засобу. Має приємний аромат алоє віра.
Код товара: 8237
Бренд: Ludwik
89 грн.
Засіб для посуду Ludwik Цитрус 900 г, Польща Ефективний концентрований миючий засіб, призначений для очищення посуду від жиру та залишків їжі. З ним просто видалити жир, наносячи на губку навіть невелику кількість засобу. Має приємний аромат цитрусу.
Код товара: 8114
Бренд: Ludwik
89 грн.
Засіб для посуду Deluxe Balsam Zitrone and Lime 5 л, Німеччина Засіб для миття посуду не сушить шкіру рук, добре справляється із жиром та іншими забрудненнями. Має приємний, ненав'язливий аромат. Ідеально підійде для громадського харчування, сфери послуг.
Код товара: 6918
Бренд: Deluxe
255 грн.
Засіб для посуду Deluxe Balsam Apfel and Minze 5 л, Німеччина Засіб для миття посуду не сушить шкіру рук, добре справляється із жиром та іншими забрудненнями. Має приємний, ненав'язливий аромат. Ідеально підійде для громадського харчування, сфери послуг.
Код товара: 6917
Бренд: Deluxe
255 грн.
Засіб для посуду Power Wash Цитрус 5 л, Польща Засіб для миття посуду, що не сушить шкіру рук, добре справляється з жиром та іншими забрудненнями.
Код товара: 575
Бренд: Spulmittel
260 грн.
Засіб для посуду Power Wash Яблуко та м'ята 5 л, Польща Засіб для миття посуду, що не сушить шкіру рук, добре справляється з жиром та іншими забрудненнями.
Код товара: 574
Бренд: Spulmittel
260 грн.
Засіб для видалення накипу в чайниках та кави машинах Denkmit 250 мл, Німеччина Засіб для видалення накипу в чайниках, кава-машинах, водонагрівачах, котлах. Біо формула з лимонною, молочною та яблучною кислотами повністю видаляє навіть сильні відкладення та накип.
Код товара: 2777
Бренд: Denkmit
86 грн.

Найважливішим критерієм при виборі <strong>засобу для посуду</strong> є його безпека по відношенню до людини. По-перше, воно має добре вимиватися з посуду, тому що в нього потім насипатиметься їжа, а отже, необхідно виключити можливість його потрапляння в організм людини. По-друге, воно має бути щадним до шкіри рук використовує його господині. Кошти цього розділу пройшли тестування на свою безпеку та екологічність по відношенню до людини, а також вплив на навколишнє середовище.

Вверх