Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків та всій Україні при замовленні від 1500 грн.

Засоби для мийки посуду

Засіб для посуду Power Wash Яблуко та мята 5 л, Польща Засіб для миття посуду, що не сушить шкіру рук, добре справляється з жиром та іншими забрудненнями.
Код товару: 574
Бренд: Spulmittel
339 грн.
Засіб для посуду Power Wash Цитрус 5 л, Польща Засіб для миття посуду, що не сушить шкіру рук, добре справляється з жиром та іншими забрудненнями.
Код товару: 575
Бренд: Spulmittel
339 грн.
Засіб для посуду Deluxe Balsam Apfel and Minze 5 л, Німеччина Засіб для миття посуду не сушить шкіру рук, добре справляється із жиром та іншими забрудненнями. Має приємний, ненав'язливий аромат. Ідеально підійде для громадського харчування, сфери послуг.
Код товару: 6917
Бренд: Deluxe
337 грн.
Засіб для посуду Denkmit Ultra, 500 мл, Німеччина Концентрований засіб для посуду із посиленою формулою проти жиру. Ефективно видаляє залишки їжі, бруд, добре миє за низької температури води. Має максимальні знежирюючі властивості, достатньо 2 мл засобу розчинити у 5 л води.
Код товару: 8106
Бренд: Denkmit
134 грн.
Засіб для посуду Denkmit Aloe Vera 500 мл, Німеччина Концентрований засіб для посуду із посиленою формулою проти жиру. Ефективно видаляє залишки їжі, бруд, добре миє за низької температури води. Має максимальні знежирюючі властивості, достатньо 2 мл засобу розчинити у 5 л води.
Код товару: 8694
Бренд: Denkmit
89 грн.
Засіб для посуду Denkmit Sweet Paradise, 500 мл, Німеччина Концентрований засіб для посуду із посиленою формулою проти жиру. Ефективно видаляє залишки їжі, бруд, добре миє за низької температури води. Має максимальні знежирюючі властивості, достатньо 2 мл засобу розчинити у 5 л води.
Код товару: 8733
Бренд: Denkmit
89 грн.
Засіб для посуду Denkmit Iced Coconut 500 мл, Німеччина Концентрований засіб для посуду із посиленою формулою проти жиру. Ефективно видаляє залишки їжі, бруд, добре миє за низької температури води. Має максимальні знежирюючі властивості, достатньо 2 мл засобу розчинити у 5 л води.
Код товару: 8693
Бренд: Denkmit
89 грн.
Засіб для посуду Denkmit Purple Sensation 500 мл, Німеччина Концентрований засіб для посуду із посиленою формулою проти жиру. Ефективно видаляє залишки їжі, бруд, добре миє за низької температури води. Має максимальні знежирюючі властивості, достатньо 2 мл засобу розчинити у 5 л води.
Код товару: 8796
Бренд: Denkmit
89 грн.
Засіб для посуду Denkmit Pink Sensation 500 мл, Німеччина Концентрований засіб для посуду із посиленою формулою проти жиру. Ефективно видаляє залишки їжі, бруд, добре миє за низької температури води. Має максимальні знежирюючі властивості, достатньо 2 мл засобу розчинити у 5 л води.
Код товару: 8883
Бренд: Denkmit
89 грн.
Засіб для посуду Denkmit 1 л Лимон, Німеччина Ефективний засіб для миття посуду з високою здатністю, що розчиняє, видаляє різні забруднення, жир і т.п. з поверхні посуду, надаючи їй сяючий блиск та чистоту.
Код товару: 241
Бренд: Denkmit
128 грн.
Засіб для миття посуду Palmolive Ultra Konzentrat 750 мл, Німеччина Рідина для миття посуду природним чином видаляє жир і бруд та надає вашому посуду красивого блиску. 96% інгредієнтів натурального походження, пляшка виготовлена зі 100% переробленого пластику. Засіб має високу ефективність розчинення жиру, нейтральний аромат, доглядає за шкірою рук.
Код товару: 8807
Бренд: Palmolive
148 грн.
Рідина для посуду Deluxe Apfel Minze 1 л, Польща Засіб для миття посуду, що не сушить шкіру рук, добре справляється з жиром та іншими забрудненнями. Має приємний, ненав'язливий аромат. Ідеально підійде для громадського харчування, сфери послуг.
Код товару: 8750
Бренд: Deluxe
89 грн.
Рідина для посуду Deluxe Original 1 л, Польща Засіб для миття посуду, що не сушить шкіру рук, добре справляється з жиром та іншими забрудненнями. Має приємний, ненав'язливий аромат. Ідеально підійде для громадського харчування, сфери послуг.
Код товару: 8751
Бренд: Deluxe
89 грн.
Засіб для посуду Power Wash Яблуко та мята 800 мл, Польща Засіб для миття посуду, що не сушить шкіру рук, добре справляється з жиром та іншими забрудненнями.
Код товару: 8763
Бренд: Power Wash
79 грн.
Засіб для посуду Power Wash Цитрус 800 мл, Польща Засіб для миття посуду, що не сушить шкіру рук, добре справляється з жиром та іншими забрудненнями.
Код товару: 8764
Бренд: Power Wash
79 грн.
Засіб для видалення накипу в чайниках та кавомашинах Denkmit 250 мл, Німеччина Засіб для видалення накипу в чайниках, кава-машинах, водонагрівачах, котлах. Біо формула з лимонною, молочною та яблучною кислотами повністю видаляє навіть сильні відкладення та накип.
Код товару: 2777
Бренд: Denkmit
Засіб для посуду Deluxe Balsam Zitrone and Lime 5 л, Німеччина Засіб для миття посуду не сушить шкіру рук, добре справляється із жиром та іншими забрудненнями. Має приємний, ненав'язливий аромат. Ідеально підійде для громадського харчування, сфери послуг.
Код товару: 6918
Бренд: Deluxe
Засіб для посуду Denkmit Lavendel 500 мл, Німеччина Концентрований засіб для посуду із посиленою формулою проти жиру. Ефективно видаляє залишки їжі, бруд, добре миє за низької температури води. Має максимальні знежирюючі властивості, достатньо 2 мл засобу розчинити у 5 л води.
Код товару: 8734
Бренд: Denkmit
Засіб для посуду Denkmit Ultra Sensitive, 500 мл, Німеччина Миючий засіб Ultra Sensitive поєднує в собі відмінну миючу здатність зі зменшеним ризиком алергії. У ньому відсутні парфуми, барвники та консерванти. Чи не сушить шкіру рук, відмінно підходить для миття дитячого посуду.
Код товару: 2576
Бренд: Denkmit
Засіб для посуду Denkmit Ultra Nature 500 мл, Німеччина Миючий засіб Denkmit Ultra nature містить інгредієнти на основі сировини, що відновлюється, надійно розчиняє жир і бруд. Для менш забруднених страв достатньо 2 мл на 5 літрів води. Чи не дратує, гіпоалергенно, pH-нейтральний, дерматологічно схвалено.
Код товару: 848
Бренд: Denkmit

Найважливішим критерієм при виборі засобу для посуду є його безпека по відношенню до людини. По-перше, воно має добре вимиватися з посуду, тому що в нього потім насипатиметься їжа, а отже, необхідно виключити можливість його потрапляння в організм людини. По-друге, воно має бути щадним до шкіри рук використовує його господині. Кошти цього розділу пройшли тестування на свою безпеку та екологічність по відношенню до людини, а також вплив на навколишнє середовище.

Вверх