Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків та всій Україні при замовленні від 1500 грн.

Вiтамiни

Шипучі таблетки Mivolis Кальцій 20 шт., Німеччина Харчова добавка з кальцієм робить важливий внесок у підтримку здоров'я та оптимальний догляд за кістками. Шипучі таблетки зі смаком апельсина містять 400 мл кальцію у таблетці.
Код товару: 1451
Бренд: dm
55 грн.
Шипучі таблетки Mivolis Залізо та Вітамін С 20 шт., Німеччина Харчова добавка зі смаком смородини містить 14 мл заліза та 134 мл вітаміну С. Застосування: вранці та ввечері розчинити таблетку у 200 мл води. Добова доза не повинна бути перевищена.
Код товару: 1452
Бренд: dm
55 грн.
Шипучі таблетки Mivolis Магній 20 шт., Німеччина Магній відіграє важливу роль в енергетичному метаболізмі та м'язовій діяльності. Особливо молоді люди, спортсмени, вагітні жінки, жінки, що годують, літні люди і курці можуть мати підвищену потребу в магнії.
Код товару: 1982
Бренд: dm
55 грн.
Шипучі таблетки Mivolis Мультивітамін 20 шт., Німеччина Шипучі полівітаміни, що містять десять необхідних вітамінів без додавання цукру. Застосування: вранці та ввечері розчинити таблетку у 200 мл води.
Код товару: 1983
Бренд: dm
55 грн.
Шипучі таблетки Mivolis Вітамін С 20 шт., Німеччина Вітамін С підтримує нормальну функцію імунної системи. У певних життєвих ситуаціях або за особливих звичок харчування може виникнути підвищена потреба у вітамінах.
Код товару: 1462
Бренд: dm
55 грн.
Таблетки Bullrich від печії з цинком 180 шт.. Німеччина Таблетки для покращення кислотно-лужного балансу з цинком та особливою комбінацією основних мінералів підтримують регулювання кислотно-лужного балансу. Цинк сприяє нормальному кислотно-лужному обміну.
Код товару: 8072
Бренд: Bullrich
490 грн.
Вітаміни Doppelherz для шкіри, волосся та нігтів 30 шт., Німеччина Вітаміни з гіалуроновою кислотою та екстрактом граната. Вітамін А+ біотин сприяє підтримці нормальної шкіри. Цинк як внесок у підтримку нормального волосся + нігтів. Таблетки Doppelherz Skin + Hair + Nails містять 100 мг екстракту гранату, 50 мг діоксиду кремнію та 3 мг гіалуронової кислоти, відібраних мікроелементів, які виконують численні функції в організмі. Вітамін А, вітамін В2, біотин, ніацин та мікроелемент цинк також сприяють підтримці нормального стану шкіри.
Код товару: 8416
Бренд: Doppelherz
367 грн.
Вітаміни Doppelherz Haar Intensiv Kapseln 30 шт., Німеччина Біотин і цинк як внесок у підтримання нормального волосся, мідь підтримує нормальний колір волосся. Плюс L-метіонін, L-цистеїн та екстракт хвоща. Підтримайте своє волосся, яке піддається щоденному стресу від сонця, фарбування, сушіння феном та багато іншого, за допомогою капсул для інтенсивного догляду за волоссям.
Код товару: 8414
Бренд: Doppelherz
280 грн.
Вітаміни Mivolis AZ Depot, 100 шт., Німеччина Препарат з 21 вітаміном, мінералами та лютеїном. Технологія Depot-Technologie дозволяє затримувати вивільнення інгредієнтів і, отже, постачати вітаміни та мінерали багато годин. Препарат призначений для людей віком до 50 років.
Код товару: 7308
Бренд: Mivolis
256 грн.
Мультивітаміни Mivolis у формі ведмедиків для дітей, 60 шт., Німеччина Мультивітамінні ведмедики для дітей не містять штучних барвників та консервантів, клейковини, яєць, молока та сої. Містить вітамін B1, B2, B6, B12, C та E, пантотенову кислоту, біотин, ніацин. Рекомендоване дозування на день: для дітей 4-7 років – 4 ведмеді, для дітей 7-10 років – 6 ведмедів, для дорослих – 8 ведмедів.
Код товару: 4256
Бренд: dm
199 грн.
Вітаміни Mivolis Kieselerde Biotin Zink Кремнезем, біотин, цинк 120 шт., Німеччина Кремній + Біотин + Цинк містить 1050 мг кремнію на максимальну добову дозу. Цинк є важливим мікроелементом, а також компонентом численних ферментів і бере участь у поділі клітин. Він сприяє захисту клітин від окислювального стресу та підтримці нормального стану кісток, шкіри, волосся і нігтів. Біотин сприяє нормальному енергетичному обміну і підтримує нормальний стан шкіри та волосся.
Код товару: 8850
Бренд: Mivolis
315 грн.
Жувальні таблетки для дітей Mivolis D3, 60 шт., Німеччина Жувальні таблетки для нормального росту кісток та нормальної роботи імунної системи. Містять вітамін D, який необхідний для нормального росту та розвитку кісток у дітей. Вітамін D також сприяє нормальному функціонуванню імунної системи у дітей.
Код товару: 7044
Бренд: Mivolis
222 грн.
Вітаміни Mivolis Zink, C Depot Kapseln 60 шт., Німеччина Mivolis Zinc + C Depot підтримує імунну систему. Цинк є важливим мікроелементом і, як компонент численних ферментів, сприяє захисту клітин від окислювального стресу та нормальному функціонуванню імунної системи. Вітамін С виконує різноманітні завдання в організмі і не може вироблятися самим організмом, але в основному надходить з фруктами та овочами. Він сприяє нормальному функціонуванню імунної системи, здоровому енергетичному обміну та захисту клітин від окислювального стресу.
Код товару: 8872
Бренд: Mivolis
145 грн.
Капсули Mivolis Biotin 5 mg N, 60 шт., Німеччина Mivolis Biotin 5 mg N запобігає дефіциту біотину. Біотин має велике значення для організму і особливо важливий для утворення кератину, ключової речовини для структури та міцності волосся і нігтів. Він також надає шкірі природної свіжості і завдяки цим позитивним ефектам відноситься до вітамінів краси. Дефіцит біотину може проявлятися у ламкості нігтів, тьмяному волоссі та лущенні шкіри.
Код товару: 8871
Бренд: Mivolis
205 грн.
Лейкопластир Mivolis 10 шт. 10 см х 6 см, Німеччина Еластичний пластир, можна також використовувати в області суглобів. Надійно клеїться. Можна вирізати за розміром. Еластичний пластир Mivoli виготовлений з міцної текстильної тканини та ідеально підходить для швидкого лікування невеликих ран. Пластир безпечний для шкіри і має особливо надійну адгезію - навіть в області суглобів.
Код товару: 7128
Бренд: Mivolis
51 грн.
Вітаміни Mivolis Augen Extra Kapseln 30 шт., Німеччина Препарат з 10 мг лютеїну та 500 мкг зеаксантину, з вітамінами А, В2 та цинком – це внесок у підтримання нормального зору. Цинк, вітаміни А та В2 підтримують нормальний зір. Цинк також сприяє нормальному метаболізму вітаміну А. Лютеїн та зеаксантин – це каротиноїди рослинного походження, які організм не може виробляти сам.
Код товару: 7124
Бренд: Mivolis
230 грн.
Капсули для волосся та нігтів Mivolis Haar Vital Komplex 60 шт., Німеччина Життєвий комплекс для волосся забезпечує організм метаболічними активними інгредієнтами, такими як: цинк, біотин і мідь, але також іншими вітамінами комплексу B, такими як фолієва кислота і пантотенова кислота, а також мікроелементами.
Код товару: 4258
Бренд: dm
274 грн.
Вітаміни Mivolis AZ Depot ab 50, 100 шт., Німеччина Препарат з 21 вітаміном та мінералом, коензимом Q10 та лютеїном. Технологія Depot-Technologie дозволяє затримувати вивільнення інгредієнтів і, отже, постачати вітаміни та мінерали багато годин. Особливо це важливо для людей віком 50 років та старших.
Код товару: 7123
Бренд: Mivolis
256 грн.
Вітаміни Mivolis Calcium та D3 300 шт., Німеччина Продукт призначений для підтримання нормального стану зубів та кісток. Кальцій є важливим компонентом для кісток та зубів. Вітамін D сприяє нормальному засвоєнню кальцію. Спільно Кальцій та Вітамін D3 підтримують нормальний стан кісток та зубів. Рекомендована доза: 1 таблетка на день.
Код товару: 7122
Бренд: Mivolis
355 грн.
Вітаміни Mivolis Магній 300 шт., Німеччина Магнієві таблетки Healthy Plus забезпечують здорові м'язи та нерви. Магній, як один із найуніверсальніших мінералів, сприяє нормальній функції м'язів і нервів, а також підтримці здорових кісток та нормальному енергетичному обміну.
Код товару: 5455
Бренд: dm
Оригінальна швейцарська суміш від кашлю Vitalis Eukalyptus 45 г, Німеччина Суміш від кашлю (в пластиковому контейнері) - БАДи з вітамінами, маслом евкаліпту, L-ментолом, без цукру, але з підсолоджувачами. Вітамін С та В6 сприяють нормальному функціонуванню імунної системи. Рекомендується вживання 6 пастилок в день.
Код товару: 8833
Бренд: Vitalis
Капсули Mivolis Omega 3 з лляною олією 30 шт., Німеччина Комплекс Омега-3 з лляною олією (59,2 %) та натуральним вітаміном Е. Діетична добавка містить лляну олію та вітаміни Е, В6, В12 та фолієву кислоту. Не слід перевищувати щоденне споживання. Харчові добавки не замінюють збалансовану та різноманітну дієту, а також здоровий спосіб життя.
Код товару: 4253
Бренд: dm
Капсули Mivolis Erkaltungskapseln з евкаліптом 60 шт., Німеччина Симптоми застуди, такі як закладений ніс, можуть серйозно підірвати наше самопочуття та суттєво знизити працездатність та концентрацію. Mivolis у капсулах з олією евкаліпта позбавляє симптомів застуди та закладеного носа. Завдяки своїм природним цілющим властивостям ефірна олія евкаліпта допомагає очистити дихальні шляхи, виявляє відхаркувальну дію.
Код товару: 7646
Бренд: Mivolis
Капсули Mivolis Omega 3, 60 шт., Німеччина Капсули Healthy Plus Omega-3 1000 мг містять цінні жири та лососеву олію, яка багата на ненасичені жирні кислоти омега-3, особливо дві незамінні жирні кислоти EPA (ейкозапентаєнова кислота) і DHA (докозагексаєнова кислота). Вони мають різні функції в організмі людини, наприклад для серця.
Код товару: 4254
Бренд: Mivolis
Комплекс Mivolis з магнієм, Вітаміном С, В6, В12, 30 шт., Німеччина Комплекс вітамінів з магнієм, Вітаміном С, В6, В12 містить життєво необхідні поживні речовини, які можуть утворитися самим тілом. Магній сприяє нормальній функції м'язів та нервів, а також підтримці здоров'я кісток.
Код товару: 4255
Бренд: dm
Капсули Doppelherz Omega 3 Seefischol 1000 Kapseln 80 шт., Німеччина Капсули з жиром морської риби та вітаміном Е також містять велику кількість омега-3 жирних кислот. Без глютену та лактози. Містить зволожувачі та гліцерин. Алергени: містить рибу та рибні продукти. Інструкція із застосування: приймати по 1 капсулі на день, запиваючи невеликою кількістю рідини, повністю.
Код товару: 8317
Бренд: Doppelherz
Вітаміни Doppelherz Magnesium 500 та Ca, K, 30 шт., Німеччина Високодозований магній. Магній для нормальної роботи м'язів. Магній для електролітного балансу Кальцій для підтримки нормального стану кісток. Doppelherz Magnesium 500 + Calcium + Potassium забезпечує високі дози магнію в поєднанні з двома мінералами кальцієм і калієм, а також вітамінами D3 і B6. Оптимальне надходження мінералів і вітамінів є важливою передумовою міцного здоров'я.
Код товару: 8725
Бренд: Doppelherz
Вітаміни Doppelherz Kollagen Biotin Q10 Kapseln 30 шт., Німеччина - Вітамін С сприяє нормальному утворенню колагену - Мідь сприяє нормальній пігментації шкіри - Мідь як внесок у нормальне формування сполучної тканини - Також містить коензим Q10
Код товару: 8412
Бренд: Doppelherz
Вітаміни Doppelherz Vitamin D3 60 шт., Німеччина 50 мкг вітаміну D = 2000 МО (міжнародні одиниці). Підтримує нормальну функцію імунної системи, сприяє підтримці здоров'я кісток та зубів як внесок у підтримку нормальної функції м'язів. Не містить алергенних інгредієнтів, що підлягають маркуванню.
Код товару: 8413
Бренд: Doppelherz
Вітаміни Doppelherz AZ Depot 40 шт., Німеччина Всього одна таблетка на день забезпечує організм важливими вітамінами, мінералами та мікроелементами, а також лютеїном. Алергені: не містить алергенних інгредієнтів, що підлягають маркуванню. Інструкція із застосування: Приймати по 1 таблетці на день після їди, запиваючи достатньою кількістю рідини, ковтати повністю. Таблетки також можна розділити на дві половини.
Код товару: 8318
Бренд: Doppelherz

Вверх