Відбілювач у відрі Denkmit Oxi Power 750 г, Німеччина - цена, характеристики, отзывы, купить в Харькове. Интернет магазин бытовой химии из Европы «Стирка» с доставкой по Украине
Вход | Региcтрация
Заказ по телефону:
г. Харьков:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, вс: вых. Доставка: 8.00-20.00
Ми працюємо! Відправки Новою Поштою. По м. Харків самовивіз від станції метро "Завод ім. Малишева"

Відбілювач у відрі Denkmit Oxi Power 750 г, Німеччина

Відбілювач у відрі Denkmit Oxi Power 750 г, Німеччина
Універсальний відбілювач Denkmit у відрі розроблений спеціально для білих речей, таких як: сорочки, футболки, спідня білизна, скатертини і т.д. Завдяки поєднанню високоефективних кристалів окиснення з потужним відбілювачем білизна ідеально чиста та біла, жодних сірих кольорів. Дозування становить 1-2 мірні ложки (30 - 60 мл) у дозатор для миючого засобу основного прання (до порошку). Можна попередньо обробити плями на білій білизні: 15 мл засобу розвести в 500 мл води 40 С в окремій ємності, нанести на пляму, залишити на 30 хв, потім простягати як завжди. Розведений засіб не зберігати.
Відбілювач на основі кисню (понад 30%). Менше 5% аніонних поверхнево-активних речовин, неіоногенних поверхнево-активних речовин. Містить ферменти (амілаза/ліпаза/протеаза), оптичні відбілювачі. Допоміжні речовини: сода, таед, силікати.
Виробник Німеччина.

Вага: 750 г

Нет на складе.
Код товара: 666
Бренд: DenkmitДругие товары в категории "Вiдплямовувачi та вiдбiлювачi"

Відбілювач у відрі Denkmit Oxi Power 750 г, Німеччина Універсальний відбілювач Denkmit (на основі кисню (більше 30%) у відрі розроблений спеціально для білих речей, таких як: сорочки, футболки, спідня білизна, скатертини і т. д. Завдяки поєднанню високоефективних кристалів окислення з потужним відбілювачем білизна ідеально чиста та біла, ніяких сірих кольорів. Категория: Вiдплямовувачi та вiдбiлювачi Обычная цена: 223 грн. 223 грн Продавец: Стирка В наличии! Закажите прямо сейчас!
Вверх