Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Ми працюємо! Відправки Новою Поштою. По м. Харків самовивіз від станції метро "Завод ім. Малишева"

Вiдплямовувачi та вiдбiлювачi

Універсальне мило для прання Ringuva Ukiskas 125 г, Литва Економічне універсальне мило для прання із натуральної сировини. Ефективно та якісно стирає різні види білих та кольорових тканин, не впливає на колір виробу.
Код товару: 8359
Бренд: Ringuva
31 грн.
Універсальне мило з жовчю для білих тканин Ringuva 90 г, Литва Виготовлено із натуральної сировини. Видаляє свіжий та несвіжий жир, каву, кров, траву, вино, жир, кетчуп, чорнило, бруд та інші плями. Підходить для різних типів білих тканин: ефективно очищає плями, захищає від посивіння чи пожовтіння, підкреслює білизну тканини, не шкодить якості тканини. Ідеально підходять для манжет та комірів, шкарпеток, дитячого одягу тощо.
Код товару: 8361
Бренд: Ringuva
38 грн.
Мило для прання Ringuva Universalus 150 г, Литва Мило для прання рекомендується для ефективного ручного прання різних видів тканин, виготовлене з натуральної сировини за традиційною рецептурою, добре розчиняється у воді, легко змивається.
Код товару: 8362
Бренд: Ringuva
38 грн.
Мило для прання Ringuva з кокосовим маслом та гліцерином 150 г, Литва Мило для прання з кокосовим маслом та гліцерином рекомендується для ефективного ручного прання різних типів тканин. Кокосове масло і гліцерин, що містяться в ньому, пом'якшують і зволожують шкіру рук, надають білизні приємного запаху. Виготовлений із натуральної сировини. Легко розчиняється у воді, легко змивається. Не викликає алергії, тому можна прати білизну і постільну білизну немовлятам, дітям, людям з чутливою, алергічною шкірою.
Код товару: 8363
Бренд: Ringuva
38 грн.
Мило від плям для комірів Denkmit 100 г, Німеччина Жовчне мило для видалення стійких плям, наприклад, мастила, олії, помади, чорнила чи крові тощо. Також ідеально підходить для попередньої обробки стійких забруднень на манжетах та комірцях.
Код товару: 1964
Бренд: Denkmit
52 грн.
Мило від плям Heitmann Gallseife 100 г, Німеччина Жовчне мило для видалення навіть найстійкіших плям підходить як для різних тканин, так і для оббивки м'яких меблів. Незважаючи на високу ефективність, засоб для виведення плям не руйнує структуру тканини і зберігає колір.
Код товару: 7537
Бренд: Heitmann
50 грн.
Засіб для виведення плям з жовчю Ringuva 1 л, Литва Засіб для виведення плям з жовчю для очищення плям крові, поту, кави, чаю, макіяжу, іржі, молока, жиру, олії, фруктів, вина, овочів. Усуває плями з усіх видів тканини. Перед використанням перевірити, чи не знебарвлює шерсть, натуральний шовк, синтетичні тканини або тканини яскравих кольорів, спочатку на меншому місці. Швидко біологічно розкладається.
Код товару: 8367
Бренд: Ringuva
188 грн.
Спрей від плям із жовчю Ringuva 500 мл, Литва Засіб для видалення плям на основі жовчного мила Ringuva. Усуває плями від крові, поту, напоїв, косметики, іржі, молока, жиру та олій, фруктів, вина. Чудово справляється із застиранням брудних манжет сорочок та комірців.
Код товару: 8510
Бренд: Ringuva
136 грн.
Концентрований засіб для виведення плям з пензликом Ringuva 200 мл, Литва Надзвичайно концентрований засоб для виведення плям з жовчю - справжня революція в очищенні тканин. Його інноваційний склад містить цілих три різні види натуральних ферментів нового покоління і жовч. Активні жовчні кислоти розщеплюють жири та інші забруднення на дрібні частки.
Код товару: 8366
Бренд: Ringuva
105 грн.
Жовчне мило з м'яким пензликом Denkmit 250 мл, Німеччина Засіб має високоефективну очищувальну здатність і призначений для цілеспрямованої обробки плям. Видаляє жирні та білкові плями, олію, кров та косметику. Ідеально підходить для кольорових і білих тканин, а також буде незамінно в подорожах.
Код товару: 8025
Бренд: Denkmit
111 грн.
Спрей засіб для виведення плям Denkmit Flackenspray 500 мл, Німеччина Спрей підходить для білих та кольорових тканин, видаляє жирні плями, підливи, сонцезахисний крем, косметику тощо. Також видаляє навіть засохлі плями та бруд на манжетах та комірах. Не містить відбілювачів, тому особливо добре підходить для чутливої тканини.
Код товару: 7504
Бренд: Denkmit
121 грн.
Засіб для виведення плям сіль Denkmit 500 г, Німеччина Універсальний засіб для виведення плям Denkmit для кольорових і білих тканин, крім шовку і вовни. Не містить фосфатів, хлору та оптичних відбілювачів, захищає елементи пральної машини. Видаляє навіть складні забруднення, такі як: червоного вина, фруктів, трави, кави, чаю, кетчупу, шоколаду.
Код товару: 240
Бренд: Denkmit
76 грн.
Відбілювач Dr. Beckmann Super Weiss 2 х 40 г, Німеччина Відбілюючий засіб для відновлення білого кольору білизни. Видаляє сірий та бежевий відтінок, працює вже з 20°C. Практичні, порційні пакетики можуть бути поміщені безпосередньо у барабан машини з білою білизною.
Код товару: 8100
Бренд: Dr. Beckmann
124 грн.
Засіб для виведення плям Sil 1,3 л, Німеччина Високоефективний засоб для виведення плям - виводить плями, що важко виводяться (наприклад, від кави, чаю, трави, червоного вина, фруктів) навіть при низьких температурах від 20°C. Ідеально підходить для попередньої обробки особливо сильних плям. Використовується для білої та кольорової білизни, зберігає всі кольори, також можна використовувати для вовни та шовку.
Код товару: 7536
Бренд: Sil
198 грн.
Спрей засіб для виведення плям Ariel Fleckenentferner 750 мл, Іспанія Засоби для виведення плям у формі спрею для кольорових виробів. Не ушкоджує колір тканини, при цьому ефективно бореться з плямами різного типу. Засіб наноситься безпосередньо локально на пляму на попередньо змочену тканину.
Код товару: 7941
Бренд: Ariel
230 грн.
Спрей Astonish Fabric Stain Remover 750 мл, Великобританія Потужний, універсальний засіб для виведення плям, легкий і зручний у використанні. Завдяки активній формулі, глибоко проникає у волокна тканини та руйнує навіть найстійкіші забруднення. Використовується для попередньої обробки плям перед пранням, так і для точкового видалення плям.
Код товару: 4441
Бренд: Astonish
114 грн.
Вивідник плям у відрі Denkmit Oxi Power 750 г, Німеччина Універсальний засоб для виведення плям Denkmit у відрі завдяки високоефективному активному кисню і формулі «Анти-жир» видаляє стійкі плями, такі як: плями від фруктів, овочів, кави, червоного вина, трави, губної помади, олії та соусу і т.п.
Код товару: 765
Бренд: Denkmit
185 грн.
Відбілювач у відрі Denkmit Oxi Power 750 г, Німеччина Універсальний відбілювач Denkmit (на основі кисню (більше 30%) у відрі розроблений спеціально для білих речей, таких як: сорочки, футболки, спідня білизна, скатертини і т. д. Завдяки поєднанню високоефективних кристалів окислення з потужним відбілювачем білизна ідеально чиста та біла, ніяких сірих кольорів.
Код товару: 666
Бренд: Denkmit
185 грн.
Засіб для виведення плям Ariel Stain Remover 500 г, Іспанія Засіб розроблений спеціально для ефективного та глибокого видалення плям на кольорових виробах. Добре видаляє плями, не ушкоджуючи колір тканини. Просто додайте лише одну мірну ложку засобу при пранні та випрайте як завжди (з основним засобом для прання).
Код товару: 7939
Бренд: Ariel
230 грн.
Відбілювач Ariel Stain Remover 500 г, Іспанія Засіб розроблений спеціально для ефективного відбілювання білих виробів. Чи не пошкоджує колір тканини. Просто додайте лише одну мірну ложку засобу при пранні та випрайте як завжди (з основним засобом для прання).
Код товару: 7940
Бренд: Ariel
230 грн.
Відбілювач Pink Stuff Stardrops 1 кг, Великобританія Відбілювач на основі оксидного порошку. Можливо використовувати навіть на самому делікатному одязі, тому що не використовуються у складі сильнодіючі хімічні речовини, а одяг залишається ідеально білим та чистим.
Код товару: 8598
Бренд: Star Drops
297 грн.
Засіб для виведення плям Pink Stuff Stardrops 1 кг, Великобританія Біологічно активний засіб для видалення плям підходить для використання з білими та кольоровими тканинами. Завдяки спеціальній формулі засіб глибоко проникає у тканину, видаляючи найсильніші плями. Можливо використовувати навіть на самому делікатному одязі, тому що не використовуються у складі сильнодіючі хімічні речовини, а одяг залишається чистим і без плям.
Код товару: 8597
Бренд: Star Drops
297 грн.
Кисневий засіб для виведення плям Astonish 500 г, Великобританія Засоби для виведення плям з активним киснем, що глибоко проникає в волокна тканини і видаляє навіть старі засохлі плями. Активно видаляє навіть важкі плями від чаю, кави, соку і трави. Усуває запахи та надає тканині свіжості.
Код товару: 4478
Бренд: Astonish
115 грн.
Засіб для виведення плям Power Wash 600 г, Польща Засоби для виведення плям Wash підходить як для кольорової, так і для білої білизни. Дозування для стійких плям 60 г на прання та 30 г для звичайних плям.
Код товару: 570
Бренд: Power Wash
151 грн.
Відбілювач Power Wash 600 г, Польща Відбілювач для білої білизни. Дозування для стійких плям 60 г на прання та 30 г для звичайних плям.
Код товару: 571
Бренд: Power Wash
151 грн.
Універсальне мило з жовчю Ringuva 90 г, Литва Виготовлено із натуральної сировини. Видаляє свіжий та несвіжий жир, каву, кров, траву, вино, жир, кетчуп, чорнило, бруд та інші плями. Підходить для різних типів білих та кольорових тканин: ефективно очищає плями, не шкодить якості тканини. Ідеально підходять для манжет та комірів, шкарпеток, дитячого одягу тощо.
Код товару: 8360
Бренд: Ringuva
Універсальний очищувач і засіб для виведення плям Chante Clair 625 мл, Італія Засіб для чищення Sgrassatore є висококонцентрованим спеціальним очищувачем для всіх видів бруду. Видаляє жир, плями та ефективно очищає печі, грилі, особливо брудні підлоги, механічні деталі, сталеві матеріали та тканини. Він може ефективно використовуватися у багатьох галузях, від домашнього до професійного використання.
Код товару: 7838
Бренд: Chante Clair
Кисневий засіб для виведення плям Astonish 1 кг, Великобританія Засоби для виведення плям з активним киснем, що глибоко проникає в волокна тканини і видаляє навіть старі засохлі плями. Активно видаляє навіть важкі плями від чаю, кави, соку і трави. Усуває запахи та надає тканині свіжості.
Код товару: 6730
Бренд: Astonis

<strong>Плямовий вивідник</strong> - покликаний максимально покращити результат прання речей з "особливими" забрудненнями, де звичайний пральний порошок може впоратися не повністю. Це особливо актуально при пранні дитячих речей або одягу, який через професію сильно заплямований і вимагає додаткової обробки тканини. Відбілювачі часто використовують при пранні медичних халатів, кімоно, спідньої білизни, білих шкарпеток та іншого. Вони чудово доповнюють основний миючий засіб у регіонах із високою жорсткістю води. Лінійка цих товарів представлена ​​у вигляді рідких засобів, порошкових та гелеподібних. Кожна господиня вже сама вирішить який саме засіб їй більше до вподоби.

Вверх