Засіб для пральних та посудомийних машин Denkmit 175 г, Німеччина - ціна, характеристики, відгуки, купити у Харкові. Інтернет магазин побутової хімії з Європи «STIRKA» з доставкою по Україні
Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків та всій Україні при замовленні від 1500 грн.

Засіб для пральних та посудомийних машин Denkmit 175 г, Німеччина

Засіб для пральних та посудомийних машин Denkmit 175 г, Німеччина
Засіб призначений для видалення вапняного нальоту в пральних та посудомийних машинах. Гарантує повне видалення накипу, тим самим забезпечуючи оптимальну продуктивність та довговічність роботи пристроїв.

Застосування:
Для пральних машин: вміст упаковки висипати в порожній барабан та запустити цикл прання бавовну за максимальної температури (60 С). Засіб рекомендується використовувати від 2 до 4 разів на рік, залежно від жорсткості води. Для пральних машин з барабаном, розрахованим на 4,5 кг білизни та більше, рекомендується використовувати 2 упаковки засобу.
Для посудомийних машин: половину вмісту упаковки поміщають у відсік для солі в посудомийній машині та запускають повний режим при максимальній температурі (60°С). Засіб також використовують від 2 до 4 разів на рік, залежно від жорсткості води.
Виробник Німеччина.

Вага: 175 г

Немає на складі.
Код товару: 779
Бренд: DenkmitІнші товари у категорії "Пральнi порошки"

Засіб для пральних та посудомийних машин Denkmit 175 г, Німеччина Засіб призначений для видалення вапняного нальоту в пральних та посудомийних машинах. Гарантує повне видалення накипу, тим самим забезпечуючи оптимальну продуктивність та довговічність роботи пристроїв. Категорія: Пральнi порошки Звичайна ціна: 145 грн. 145 грн Продавец: STIRKA В наявності! Замовте зараз!
Вверх