Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків при замовленні від 1000 грн., по Україні при замовленні від 2000 грн.

Пральнi порошки

Пральний порошок Enzo Universal 7,1 кг Німеччина Універсальний порошок для прання кольорової та білої білизни в пральних машинах, а також підходить і для ручного прання. Робочий діапазон температур 30-90 С, витрата на завантаження 4-5 кг – 71 г порошку. Видаляє навіть найстійкіші плями, захищаючи тканини від пошкоджень.
Код товару: 7443
Бренд: Enzo
609 грн.
Пральний порошок Enzo Universal Professional 10 кг Німеччина Універсальний порошок для прання кольорової та білої білизни в пральних машинах, а також підходить і для ручного прання. Робочий діапазон температур 30-90 С, витрата на завантаження 4-5 кг – 71 г порошку. Видаляє навіть найстійкіші плями, захищаючи тканини від пошкоджень.
Код товару: 7982
Бренд: Enzo
679 грн.
Пральний порошок Purmat Universal 10 кг, Польща Пральний порошок для кольорової та білої білизни. Видалає складні забруднення, має приємний аромат. Робочий діапазон температур 20-95 С.
Код товару: 8671
Бренд: Purmat
525 грн.
Пральний порошок Wasch Pulver Universal 9 кг, Польща Пральний порошок для кольорової та білої білизни. Видалає складні забруднення, має приємний аромат. Робочий діапазон температур 30-95 С.
Код товару: 8672
Бренд: Wasch Pulver
443 грн.
Пральний порошок Denkmit Ultra Sensitive 1,35 кг, Німеччина Надпотужний миючий засіб Ultra Sensitive від Denkmit глибоко очищає білі та світлі волокна і повністю не містить барвників та консервантів, парфумерії та оптичних відбілювачів. Як результат – дуже хороша переносимість шкіри. Відмінно підходить для алергіків та дитячого прання.
Код товару: 291
Бренд: Denkmit
273 грн.
Пральний порошок Denkmit Summer Rain 1,3 кг Німеччина Концентрований пральний порошок з формулою "Проти плям" для білого текстилю відмінно справляється із забрудненнями будь-якого типу, захищаючи волокна тканини, має легкий приємний запах. Підходить для ручного та машинного прання.
Код товару: 7879
Бренд: Denkmit
339 грн.
Пральний порошок Denkmit для білої білизни 1,35 кг, Німеччина Універсальний концентрований пральний порошок з формулою "Проти плям" відмінно справляється із забрудненнями будь-якого типу, захищаючи волокна тканини, має легкий приємний запах. Підходить для ручного та машинного прання.
Код товару: 6207
Бренд: Denkmit
339 грн.
Пральний порошок Denkmit для кольорового 1,35 кг Німеччина Концентрований пральний порошок з формулою "Проти плям" для кольорової білизни відмінно справляється із забрудненнями будь-якого типу, захищаючи волокна тканини. Підходить для ручного та машинного прання.
Код товару: 6322
Бренд: Denkmit
339 грн.
Пральний порошок для кольорового Denkmit Nature 1,35 кг Німеччина Новий пральний порошок сертифікований блакитний ангел знак і Ecolabel ЄС. Містить 53% ПАР на рослинній основі, без барвників та консервантів. Активний вже при 20 ° С. Ефективно очищає кольорову білизну при температурі від 20 ° C до 60 ° C. Містить формулу захисту кольору.
Код товару: 7784
Бренд: Denkmit
349 грн.
Пральний порошок для білого Denkmit Nature 1,35 кг Німеччина Новий пральний порошок сертифікований блакитний ангел знак і Ecolabel ЄС. Містить 53% ПАР на рослинній основі, без барвників та консервантів. Активний вже при 20 С. Ефективно очищає білу білизну при температурі від 20 ° C до 95 ° C. Містить формулу проти "посивіння" для сяючого білого кольору.
Код товару: 7783
Бренд: Denkmit
349 грн.
Пральний порошок Weiber Reise Universal 5,5 кг Німеччина Пральний порошок для кольорового та білого текстилю з покращеною формулою проти плям. Відмінно відтирає різні забруднення, плями кави, чаю, вина, жиру і т.д., зберігає початковий колір виробу, у складі містить комплекс з засобом для виведення плям.
Код товару: 8639
Бренд: Weiber Reise
1035 грн.
Пральний порошок Persil Megaperls Color 900 г, Бельгія Концентрований пральний порошок Megaperls для кольорової білизни. Відмінно відтирає різні забруднення, плями кави, чаю, вина, жиру і т.д., зберігає початковий колір виробу, у складі містить комплекс з засобом для виведення плям.
Код товару: 7526
Бренд: Persil
350 грн.
Пральний порошок Persil Megaperls Sensitive 1,332 кг Німеччина Концентрований пральний порошок Megaperls для чутливої шкіри. Відмінно відтирає різні забруднення, плями кави, чаю, вина, жиру і т.д., зберігає початковий колір виробу, у складі містить комплекс з засобом для виведення плям.
Код товару: 7793
Бренд: Persil
396 грн.
Серветки проти линяння для кольорової білизни Denkmit, 24 шт., Німеччина Серветки поглинають фарбу та бруд із речей під час прання не даючи їй осісти на інші вироби. Таким чином, вони можуть ефективно запобігти знебарвленню, небажані кольорові передачі.
Код товару: 2814
Бренд: Denkmit
147 грн.
Серветки проти втрати кольору для білої білизни Denkmit, 20 шт., Німеччина Серветки запобігають утворенню сірого серпанку та жовтизни на білих тканинах. Підходять для всіх діапазонів температур та тонких волокон. Відмінне рішення для ідеально білої білизни.
Код товару: 2815
Бренд: Denkmit
147 грн.
Серветки абсорбуючі Dalli для кольорового текстилю 15 шт., Німеччина Серветка вловлює частинки фарби та бруду, також запобігає зміні кольору речей, забезпечує свіжість білизни. Цей вид серветок розроблений для прання кольорового текстилю. При завантаженні пральної машини білизною використовувати одну серветку на одне прання. Використану серветку викинути на сміття, повторно не застосовувати.
Код товару: 8351
Бренд: Dalli
102 грн.
Серветки абсорбуючі Dalli для білого текстилю 15 шт., Німеччина Серветка вловлює частинки фарби та бруду, також запобігає зміні кольору речей, забезпечує свіжість білизни. Даний вид серветок розроблений для прання білого та світлого текстилю. При завантаженні пральної машини білизною використовувати одну серветку на одне прання. Використану серветку викинути на сміття, повторно не застосовувати.
Код товару: 7377
Бренд: Dalli
102 грн.
Засіб для пральних та посудомийних машин Denkmit 175 г, Німеччина Засіб призначений для видалення вапняного нальоту в пральних та посудомийних машинах. Гарантує повне видалення накипу, тим самим забезпечуючи оптимальну продуктивність та довговічність роботи пристроїв.
Код товару: 779
Бренд: Denkmit
165 грн.
Засіб для догляду за пральною машиною Tandil 250 мл, Німеччина Засіб для додаткового захисту та догляду за пральною машиною. Рідина для пральної машини знімає вапняний наліт та інші опади, особливо в таких важкодоступних місцях, як барабан, дроти та нагрівальні елементи. Рідина також усуває неприємні запахи.
Код товару: 8213
Бренд: Tandil
91 грн.
Набір м'ячиків для прання, Китай М'яки для прання використовуються для покращення якості прання, таких як пуховики або вироби з вовни. При пранні пуховиків м'ячики збивають наповнювач і не дають пуху звалюватися, що сприяє кращим видаленням властивостей. Розмір: діаметр приблизно 2-3 см, вага близько 12-15 г, упаковка 10 шт.
Код товару: 5213
Бренд: TM
149 грн.
Пральний порошок Persil Universal 6,5 кг Німеччина Пральний порошок для кольорового та білого текстилю з покращеною формулою проти плям. Відмінно відтирає різні забруднення, плями кави, чаю, вина, жиру і т.д., зберігає початковий колір виробу, у складі містить комплекс з засобом для виведення плям.
Код товару: 7671
Бренд: Persil
Пральний порошок Dalli Universal 7,15 кг Німеччина Пральний порошок для кольорового та білого текстилю з покращеною формулою проти плям. Відмінно відтирає різні забруднення, плями кави, чаю, вина, жиру і т.д., зберігає початковий колір виробу, у складі містить комплекс з засобом для виведення плям. Має приємний запах, містить інгредієнти, що захищають машину від накипу. Робочий діапазон температур 20-95°С, дозування 65 г на завантаження 4-5 кг.
Код товару: 8644
Бренд: Dalli
Таблетки для чищення пральної машини Denkmit, 60 шт. Таблетки від вапняних відкладень та бруду в пральній машині. Використання таблеток може продовжити термін служби пральної машини, а також їх застосування зменшує витрати основного миючого засобу. Підходять для всіх видів текстилю, програм прання та температур прання (20 – 95°C).
Код товару: 7217
Бренд: Denkmit
Пральний порошок Persil Color 8,45 кг Німеччина Пральний порошок для кольорового текстилю з покращеною формулою проти плям. Відмінно відтирає різні забруднення, плями кави, чаю, вина, жиру і т.д., зберігає початковий колір виробу, у складі містить комплекс з засобом для виведення плям.
Код товару: 8537
Бренд: Persil
Пральний порошок Persil Universal 8,45 кг Німеччина Пральний порошок для кольорового та білого текстилю з покращеною формулою проти плям. Відмінно відтирає різні забруднення, плями кави, чаю, вина, жиру і т.д., зберігає початковий колір виробу, у складі містить комплекс з засобом для виведення плям.
Код товару: 8462
Бренд: Persil
Пральний порошок Persil Color 6,5 кг Німеччина Пральний порошок для кольорового текстилю з покращеною формулою проти плям. Відмінно відтирає різні забруднення, плями кави, чаю, вина, жиру і т.д., зберігає початковий колір виробу, у складі містить комплекс з засобом для виведення плям.
Код товару: 8151
Бренд: Persil
Пральний порошок Persil Megaperls Universal 900 г, Бельгія Концентрований пральний порошок Megaperls для кольорової та білої білизни. Відмінно відтирає різні забруднення, плями кави, чаю, вина, жиру і т.д., зберігає початковий колір виробу, у складі містить комплекс з засобом для виведення плям.
Код товару: 7525
Бренд: Persil
Пральний порошок Denkmit для білої білизни 2,7 кг Німеччина Концентрований пральний порошок Denkmit для білої та світлої білизни з формулою "Проти плям" відмінно справляється із забрудненнями будь-якого типу. Підходить для ручного та машинного прання. Без фосфатів.
Код товару: 411
Бренд: Denkmit
Пральний порошок Denkmit для кольорового 2,7 кг Німеччина Концентрований пральний порошок з формулою "Проти плям" для кольорової білизни відмінно справляється із забрудненнями будь-якого типу, захищаючи волокна тканини. Підходить для ручного та машинного прання.
Код товару: 412
Бренд: Denkmit
Пральний порошок Ariel Professional Alfa 15 кг, Україна Універсальний порошок концентрат професійної серії Ariel дуже економічний у використанні, тому що на 1 кг сухої білизни витрачається 12-15 г засобу. Технологія WhiteMax перешкоджає осіданню забруднень назад на білизну.
Код товару: 32
Бренд: Ariel
Пральний порошок Gama 3 in 1, 6,5 кг, Іспанія Універсальний порошок для прання кольорової та білої білизни в пральних машинах. У складі містить інгредієнти, що захищають пральну машину від накипу, пом'якшувачі, що полегшують процес прасування.
Код товару: 5299
Бренд: Gama
Серветки проти линяння Deluxe Color 20 шт., Німеччина Серветки поглинають фарбу та бруд із речей під час прання не даючи їй осісти на інші вироби. Таким чином, вони можуть ефективно запобігти знебарвленню, небажані кольорові передачі.
Код товару: 5813
Бренд: Deluxe

У наш час правильно обраний засіб для прання - це запорука довговічності виробу та його відмінного вигляду. У даному розділі представлені пральні порошки відомих марок в Україні, наприклад Persil, Ariel, а також маловідомих, таких як Power Wash, Gama, dalli та інші. Європейські пральні порошки не містять фосфатів, вони економічніші за витратою коштів на один цикл прання. Детальний опис засобу можна знайти у нас у розділі, натиснувши на назву продукту. Магазин <strong>STIRKA (Харків)</strong> та його кваліфіковані менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять Вас, а також допоможуть визначитися з вибором.

Вверх