Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків та всій Україні при замовленні від 1500 грн.

Пральнi порошки

Пошкоджена упаковка! Пральний порошок Enzo Universal 7,1 кг Німеччина Універсальний порошок для прання кольорової та білої білизни в пральних машинах, а також підходить і для ручного прання. Робочий діапазон температур 30-90 С, витрата на завантаження 4-5 кг – 71 г порошку. Видаляє навіть найстійкіші плями, захищаючи тканини від пошкоджень.
Код товару: 7443
Бренд: Enzo
755 грн.
Пральний порошок Enzo Universal 7,1 кг Німеччина Універсальний порошок для прання кольорової та білої білизни в пральних машинах, а також підходить і для ручного прання. Робочий діапазон температур 30-90 С, витрата на завантаження 4-5 кг – 71 г порошку. Видаляє навіть найстійкіші плями, захищаючи тканини від пошкоджень.
Код товару: 8907
Бренд: Enzo
795 грн.
Пошкоджена упаковка! Пральний порошок Denkmit Aktiv Cubes таблетки для білого Таблетки прального порошку для білої білизни з підвищеною міцністю. Ефективно видаляє бруд і плями. Надміцні таблетки прального порошку Denkmit видаляють стійкі забруднення та плями з білизни за температури від 20 °C. Текстура забезпечує глибоке очищення волокон і захищає білу білизну від посивіння.
Код товару: 8860
Бренд: Denkmit
431 грн.
Пошкоджена упаковка! Пральний порошок Denkmit Aktiv Cubes таблетки для кольорового Таблетки прального порошку для кольорової білизни. Видаляють стійкі забруднення та плями за температури від 20 °C. Текстура забезпечує глибоке очищення волокон і захищає кольоровий текстиль від вицвітання, ефективно видаляє бруд і плями.
Код товару: 8859
Бренд: Denkmit
431 грн.
Пральний порошок в таблетках Persil Universal 2,213 кг на 75 прань, Німеччина Пральний порошок для кольорового та білого текстилю в таблетці з покращеною формулою проти плям. Відмінно відтирає різні забруднення, плями кави, чаю, вина, жиру і т.д., зберігає початковий колір виробу, у складі містить комплекс з засобом для виведення плям.
Код товару: 8788
Бренд: Persil
1320 грн.
Пральний порошок Persil Universal 5,2 кг Німеччина Пральний порошок для кольорового та білого текстилю з покращеною формулою проти плям. Відмінно відтирає різні забруднення, плями кави, чаю, вина, жиру і т.д., зберігає початковий колір виробу, у складі містить комплекс з засобом для виведення плям.
Код товару: 8862
Бренд: Persil
1585 грн.
Пральний порошок Persil Universal 7,8 кг, Німеччина Пральний порошок для кольорового та білого текстилю з покращеною формулою проти плям. Відмінно відтирає різні забруднення, плями кави, чаю, вина, жиру і т.д., зберігає початковий колір виробу, у складі містить комплекс з засобом для виведення плям.
Код товару: 8906
Бренд: Persil
2349 грн.
Пральний порошок Denkmit для білої білизни 1,3 кг, Німеччина Універсальний концентрований пральний порошок з формулою "Проти плям" відмінно справляється із забрудненнями будь-якого типу, захищаючи волокна тканини, має легкий приємний запах. Підходить для ручного та машинного прання.
Код товару: 6207
Бренд: Denkmit
364 грн.
Пральний порошок Denkmit для кольорового 1,3 кг Німеччина Концентрований пральний порошок з формулою "Проти плям" для кольорової білизни відмінно справляється із забрудненнями будь-якого типу, захищаючи волокна тканини. Підходить для ручного та машинного прання.
Код товару: 6322
Бренд: Denkmit
364 грн.
Пральний порошок Denkmit Pulver Aloe Vera для кольорового 1,3 кг Німеччина Кольоровий пральний порошок Алое Віра від Denkmit очищає кольорову білизну до волокон. Текстиль захищений формулою захисту кольору та волокон - для яскравих кольорів та прекрасного аромату. Крім того, він має високу миючу здібність і засіб для виведення плям, а також захистом від вицвітання.
Код товару: 8767
Бренд: Denkmit
335 грн.
Пральний порошок Denkmit Ultra Sensitive для кольорового 1,35 кг, Німеччина Надпотужний миючий засіб Ultra Sensitive від Denkmit глибоко очищає кольорові волокна і повністю не містить барвників та консервантів, парфумерії та оптичних відбілювачів. Як результат – дуже хороша переносимість шкіри. Відмінно підходить для алергіків та дитячого прання.
Код товару: 291
Бренд: Denkmit
377 грн.
Пральний порошок OMO Universal 4,9 кг, Нідерланди Пральний порошок ефективно відпирає білизну та забезпечує інтенсивну яскравість і гігієнічну свіжість. Засіб в сімейній упаковці, якої вистачає на 70 прань. Підходить також для 30-хвилинного короткого прання. Універсальний пральний порошок OMO Universal Detergent Standard - класичний пральний порошок для інтенсивного прання, який продається в Німеччині вже понад 50 років.
Код товару: 8896
Бренд: OMO
1021 грн.
Пральний порошок Gama 3 in 1, 6,5 кг, Іспанія Універсальний порошок для прання кольорової та білої білизни в пральних машинах. У складі містить інгредієнти, що захищають пральну машину від накипу, пом'якшувачі, що полегшують процес прасування.
Код товару: 5299
Бренд: Gama
982 грн.
Пральний порошок Der Waschkonig Universal Orangen 6 кг, Польща Пральний порошок Waschkonig Orangen Universal - дуже ефективний універсальний пральний порошок, з екстрактом апельсина і бавовни для прання білих і кольорових тканин. Безфосфатний засіб, який бездоганно відіпре всі Ваші улюблені речі та підходить для всіх типів тканини.
Код товару: 8879
Бренд: Der Waschkonig
799 грн.
Пошкоджена упаковка! Пральний порошок Enzo Universal Professional 9,1 кг Універсальний порошок для прання кольорової та білої білизни в пральних машинах, а також підходить і для ручного прання. Робочий діапазон температур 30-90 С, витрата на завантаження 4-5 кг – 71 г порошку. Видаляє навіть найстійкіші плями, захищаючи тканини від пошкоджень.
Код товару: 8908
Бренд: Enzo
905 грн.
Пральний порошок Enzo Universal Professional 9,1 кг Німеччина Універсальний порошок для прання кольорової та білої білизни в пральних машинах, а також підходить і для ручного прання. Робочий діапазон температур 30-90 С, витрата на завантаження 4-5 кг – 71 г порошку. Видаляє навіть найстійкіші плями, захищаючи тканини від пошкоджень.
Код товару: 7982
Бренд: Enzo
952 грн.
Серветки проти втрати кольору для білої білизни Denkmit, 20 шт., Німеччина Серветки запобігають утворенню сірого серпанку та жовтизни на білих тканинах. Підходять для всіх діапазонів температур та тонких волокон. Відмінне рішення для ідеально білої білизни.
Код товару: 2815
Бренд: Denkmit
114 грн.
Серветки проти линяння для кольорової білизни Denkmit, 24 шт., Німеччина Серветки поглинають фарбу та бруд із речей під час прання не даючи їй осісти на інші вироби. Таким чином, вони можуть ефективно запобігти знебарвленню, небажані кольорові передачі.
Код товару: 2814
Бренд: Denkmit
114 грн.
Серветки абсорбуючі Dalli для кольорового текстилю 15 шт., Німеччина Серветка вловлює частинки фарби та бруду, також запобігає зміні кольору речей, забезпечує свіжість білизни. Цей вид серветок розроблений для прання кольорового текстилю. При завантаженні пральної машини білизною використовувати одну серветку на одне прання. Використану серветку викинути на сміття, повторно не застосовувати.
Код товару: 8351
Бренд: Dalli
102 грн.
Засіб для догляду за пральною машиною Tandil 250 мл, Німеччина Засіб для додаткового захисту та догляду за пральною машиною. Рідина для пральної машини знімає вапняний наліт та інші опади, особливо в таких важкодоступних місцях, як барабан, дроти та нагрівальні елементи. Рідина також усуває неприємні запахи.
Код товару: 8213
Бренд: Tandil
95 грн.
Засіб для догляду за пральною машиною Denkmit 250 мл, Німеччина Гігієнічний засіб для догляду за пральними машинами від Denkmit видаляє 99,9% бактерій і специфічних вірусів. Він надійно видаляє запахи, накип і відкладення, особливо у важкодоступних місцях, як-от барабан, нагрівальний елемент, індукційна чаша та труби. Спеціальна активна формула забезпечує гігієнічне та потужне очищення всіх функціональних частин, а також усуває неприємні запахи. Регулярне використання дає змогу зберегти повну потужність прання вашої пральної машини і продовжити термін її служби.
Код товару: 8876
Бренд: Denkmit
155 грн.
Набір м'ячиків для прання, Китай М'яки для прання використовуються для покращення якості прання, таких як пуховики або вироби з вовни. При пранні пуховиків м'ячики збивають наповнювач і не дають пуху звалюватися, що сприяє кращим видаленням властивостей. Розмір: діаметр приблизно 2-3 см, вага близько 12-15 г, упаковка 10 шт.
Код товару: 5213
Бренд: TM
130 грн.
Засіб для пральних та посудомийних машин Denkmit 175 г, Німеччина Засіб призначений для видалення вапняного нальоту в пральних та посудомийних машинах. Гарантує повне видалення накипу, тим самим забезпечуючи оптимальну продуктивність та довговічність роботи пристроїв.
Код товару: 779
Бренд: Denkmit
139 грн.
Таблетки для чищення пральної машини Denkmit, 60 шт. Таблетки від вапняних відкладень та бруду в пральній машині. Використання таблеток може продовжити термін служби пральної машини, а також їх застосування зменшує витрати основного миючого засобу. Підходять для всіх видів текстилю, програм прання та температур прання (20 – 95°C).
Код товару: 7217
Бренд: Denkmit
357 грн.
Серветки проти линяння Deluxe Color 20 шт., Німеччина Серветки поглинають фарбу та бруд із речей під час прання не даючи їй осісти на інші вироби. Таким чином, вони можуть ефективно запобігти знебарвленню, небажані кольорові передачі.
Код товару: 5813
Бренд: Deluxe

У наш час правильно обраний засіб для прання - це запорука довговічності виробу та його відмінного вигляду. У даному розділі представлені пральні порошки відомих марок в Україні, наприклад Persil, Ariel, а також маловідомих, таких як Power Wash, Gama, dalli та інші. Європейські пральні порошки не містять фосфатів, вони економічніші за витратою коштів на один цикл прання. Детальний опис засобу можна знайти у нас у розділі, натиснувши на назву продукту. Магазин STIRKA (Харків) та його кваліфіковані менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять Вас, а також допоможуть визначитися з вибором.

Вверх