Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
АКЦІЯ!!! Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків та всій Україні при замовленні від 1000 грн.

Подушки, ковдри, наматрацники

Ковдра ZEVS з овечої вовни 150 х 210 см, Україна Овеча вовна вважається найбільш екологічно чистою, має високі показники гігроскопічності та водночас виріб із неї еластичні та стійкі до зминання. Виробляють ковдри на сучасному європейському обладнанні під суворим контролем якості кожної одиниці. Корисні для здоров'я якості овечої вовни — здатність створювати затишне та сухе тепло у Вашому ліжку. 
Код товару: 8705
Бренд: ZEVS
893грн.
Ковдра ZEVS з овечої вовни 175 х 210 см, Україна Овеча вовна вважається найбільш екологічно чистою, має високі показники гігроскопічності та водночас виріб із неї еластичні та стійкі до зминання. Виробляють ковдри на сучасному європейському обладнанні під суворим контролем якості кожної одиниці. Корисні для здоров'я якості овечої вовни — здатність створювати затишне та сухе тепло у Вашому ліжку. 
Код товару: 8706
Бренд: ZEVS
953 грн.
Ковдра ZEVS з овечої вовни 200 х 220 см, Україна Овеча вовна вважається найбільш екологічно чистою, має високі показники гігроскопічності та водночас виріб із неї еластичні та стійкі до зминання. Виробляють ковдри на сучасному європейському обладнанні під суворим контролем якості кожної одиниці. Корисні для здоров'я якості овечої вовни — здатність створювати затишне та сухе тепло у Вашому ліжку. 
Код товару: 8707
Бренд: ZEVS
1077 грн.
Ковдра ZEVS з бамбукового волокна стьобана 150 х 210 см, Україна Корисні компоненти бамбукового волокна покращують кровообіг, нормалізують функцію сну, сприяють виведенню з організму іонів важких металів. Матеріал має природний захист від бактерій і патогенних грибів, ці властивості зберігаються й після оброблення сировини, тому людям, які страждають на алергію, особливо важливо звернути увагу на цей наповнювач!
Код товару: 8699
Бренд: ZEVS
900 грн.
Ковдра ZEVS з бамбукового волокна стьобана 175 х 210 см, Україна Корисні компоненти бамбукового волокна покращують кровообіг, нормалізують функцію сну, сприяють виведенню з організму іонів важких металів. Матеріал має природний захист від бактерій і патогенних грибів, ці властивості зберігаються й після оброблення сировини, тому людям, які страждають на алергію, особливо важливо звернути увагу на цей наповнювач!
Код товару: 8700
Бренд: ZEVS
960 грн.
Ковдра ZEVS з бамбукового волокна стьобана 200 х 220 см, Україна Корисні компоненти бамбукового волокна покращують кровообіг, нормалізують функцію сну, сприяють виведенню з організму іонів важких металів. Матеріал має природний захист від бактерій і патогенних грибів, ці властивості зберігаються й після оброблення сировини, тому людям, які страждають на алергію, особливо важливо звернути увагу на цей наповнювач!
Код товару: 8701
Бренд: ZEVS
1020 грн.
Ковдра ZEVS Quellee лебединий пух 150 х 210 см, Україна Штучний лебединий пух - безпечний синтетичний матеріал (100% поліестер), неймовірно м'який, ніжний і повітряний. Він дійсно схожий на лебединий пух навид і на дотик. Відмінність у тому, що наповнювач не потрібно постійно чистити, щоб позбутися продуктів життєдіяльності пилових кліщів і клопів. Прекрасна альтернатива для людей, які схильні до алергії, але не бажають відмовлятися від м'якості, властивої лебединому пуху!
Код товару: 8708
Бренд: ZEVS
810 грн.
Ковдра ZEVS Quellee лебединий пух 175 х 210 см, Україна Штучний лебединий пух - безпечний синтетичний матеріал (100% поліестер), неймовірно м'який, ніжний і повітряний. Він дійсно схожий на лебединий пух навид і на дотик. Відмінність у тому, що наповнювач не потрібно постійно чистити, щоб позбутися продуктів життєдіяльності пилових кліщів і клопів. Прекрасна альтернатива для людей, які схильні до алергії, але не бажають відмовлятися від м'якості, властивої лебединому пуху!
Код товару: 8709
Бренд: ZEVS
870 грн.
Ковдра ZEVS Quellee лебединий пух 200 х 220 см, Україна Штучний лебединий пух - безпечний синтетичний матеріал (100% поліестер), неймовірно м'який, ніжний і повітряний. Він дійсно схожий на лебединий пух навид і на дотик. Відмінність у тому, що наповнювач не потрібно постійно чистити, щоб позбутися продуктів життєдіяльності пилових кліщів і клопів. Прекрасна альтернатива для людей, які схильні до алергії, але не бажають відмовлятися від м'якості, властивої лебединому пуху!
Код товару: 8710
Бренд: ZEVS
960 грн.
Подушка ортопедична Dotinem Amelia 50 х 70 см, Україна Ортопедична подушка для сну. Матеріал чохла – мікрофібра, наповнювач – поліефірне волокно. Вага подушки 700 г.
Код товару: 7930
Бренд: Dotinem
366 грн
Подушка Dotinem Rosalie 50 х 70 см тік рожевий, Україна Подушка наповнена штучним лебединим пухом - ці волокна досить пружні і м'які, не збиваються в грудки, матеріал не викликає алергії, виріб добре тримає та відновлює форму протягом довгого періоду часу.
Код товару: 6145
Бренд: Dotinem
415 грн.
Подушка Dotinem Sagano 50 х 70 см, Україна Подушка наповнена бамбуковим волокном - це інноваційний матеріал, який отримується шляхом регенерації целюлозного волокна, виробленого зі стебла бамбука. Це екологічно чистий матеріал, у сировині для його виробництва спочатку відсутні хімічні добавки.
Код товару: 6149
Бренд: Dotinem
375 грн.
Подушка на стілець Dotinem COLOR колір капучіно, Україна М'яка подушка на стілець із зав'язками буде не лише чудовим дизайнерським доповненням в інтер'єрі, але й дуже зручним та корисним атрибутом. Виконана з бавовни (53%) та поліестеру (47%), наповнена меблевою ватою, розмір 40х40х5 см. Подушки на стілець добре виглядають на кухонних стільцях та табуретах, садових лавах та гойдалках, у дитячій та вітальні. Виробник Україна.
Код товару: 7359
Бренд: Dotinem
Подушка Dotinem Olimpia стьобана 50 х 70 см, Україна Подушка стьобана з наповнювачем з кулькового холофайбера. Цінність даних моделей – в ідеальній підтримці шиї та хребтів для здорового комфортного сну. У стьобаних подушках використовується один з найкращих штучних наповнювачів - холофайбер кульковий.
Код товару: 6851
Бренд: Dotinem
Подушка Dotinem Rosalie 50 х 70 см тік блакитний, Україна Подушка наповнена штучним лебединим пухом - ці волокна досить пружні і м'які, не збиваються в грудки, матеріал не викликає алергії, виріб добре тримає та відновлює форму протягом довгого періоду часу.
Код товару: 6146
Бренд: Dotinem
Подушка Dotinem Rosalie 70 х 70 см тік блакитний, Україна Подушка наповнена штучним лебединим пухом - ці волокна досить пружні і м'які, не збиваються в грудки, матеріал не викликає алергії, виріб добре тримає та відновлює форму протягом довгого періоду часу.
Код товару: 6148
Бренд: Dotinem
Подушка Dotinem Rosalie 70 х 70 см тік рожевий, Україна Подушка наповнена штучним лебяжим пухом - ці волокна досить пружні і м'які, не збиваються в грудки, матеріал не викликає алергії, виріб добре тримає та відновлює форму протягом довгого періоду часу.
Код товару: 6147
Бренд: Dotinem
Подушка Dotinem Sagano 70 х 70 см, Україна Подушка наповнена бамбуковим волокном - це інноваційний матеріал, який отримується шляхом регенерації целюлозного волокна, виробленого зі стебла бамбука. Це екологічно чистий матеріал, у сировині для його виробництва спочатку відсутні хімічні добавки.
Код товару: 6150
Бренд: Dotinem
Подушка Dotinem Olimpia стьобана 70 х 70 см, Україна Подушка стьобана з наповнювачем з кулькового холофайбера. Цінність даних моделей – в ідеальній підтримці шиї та хребтів для здорового комфортного сну. У стьобаних подушках використовується один з найкращих штучних наповнювачів - холофайбер кульковий.
Код товару: 6852
Бренд: Dotinem
Ковдра зимова Dotinem Rosalie тік блакитний 145 х 210 см, Україна Ковдра наповнена штучним лебединим пухом - ці волокна досить пружні та м'які, не збиваються в грудки, матеріал не викликає алергії, виріб добре тримає та відновлює форму протягом довгого періоду часу.
Код товару: 6152
Бренд: DOTINEM
Ковдра зимова Dotinem Rosalie тік блакитний 175 х 210 см, Україна Ковдра наповнена штучним лебединим пухом - ці волокна досить пружні та м'які, не збиваються в грудки, матеріал не викликає алергії, виріб добре тримає та відновлює форму протягом довгого періоду часу.
Код товару: 6292
Бренд: DOTINEM
Ковдра зимова Dotinem Rosalie тік блакитний 195 х 215 см, Україна Ковдра наповнена штучним лебединим пухом - ці волокна досить пружні та м'які, не збиваються в грудки, матеріал не викликає алергії, виріб добре тримає та відновлює форму протягом довгого періоду часу.
Код товару: 6333
Бренд: DOTINEM
Ковдра зимова Dotinem Rosalie тік рожевий 145 х 210 см, Україна Ковдра наповнена штучним лебединим пухом - ці волокна досить пружні та м'які, не збиваються в грудки, матеріал не викликає алергії, виріб добре тримає та відновлює форму протягом довгого періоду часу.
Код товару: 6293
Бренд: DOTINEM
Ковдра зимова Dotinem Rosalie тік рожевий 175 х 210 см, Україна Ковдра наповнена штучним лебединим пухом - ці волокна досить пружні та м'які, не збиваються в грудки, матеріал не викликає алергії, виріб добре тримає та відновлює форму протягом довгого періоду часу.
Код товару: 6151
Бренд: DOTINEM
Ковдра зимова Dotinem Rosalie тік рожевий 195 х 215 см, Україна Ковдра наповнена штучним лебединим пухом - ці волокна досить пружні та м'які, не збиваються в грудки, матеріал не викликає алергії, виріб добре тримає та відновлює форму протягом довгого періоду часу.
Код товару: 6331
Бренд: DOTINEM
Ковдра зимова Dotinem Cassia Grandis 145 х 210 см, Україна Наполнитель – полиэфирное волокно, одновременно сохраняет тепло и хорошо пропускает воздух. Плюс не вызывает аллергии, не накапливает статическое электричество, а потому рекомендован людям с чувствительной кожей. Ковдра легкая с чехлом из микрофибры.
Код товару: 6845
Бренд: Dotinem
Ковдра зимова Dotinem Cassia Grandis 175 х 210 см, Україна Наповнювач - поліефірне волокно, що одночасно зберігає тепло і добре пропускає повітря. Плюс не викликає алергії, не накопичує статичну електрику, а тому рекомендований людям із чутливою шкірою. Ковдра легка з чохлом з мікрофібри.
Код товару: 6846
Бренд: Dotinem
Ковдра зимова Dotinem Cassia Grandis 195 х 215 см, Україна Наповнювач - поліефірне волокно, що одночасно зберігає тепло і добре пропускає повітря. Плюс не викликає алергії, не накопичує статичну електрику, а тому рекомендований людям із чутливою шкірою. Ковдра легка з чохлом з мікрофібри.
Код товару: 6847
Бренд: Dotinem
Ковдра зимова Dotinem Delaine з овечої вовни 145 х 210 см, Україна Ковдри з наповнювачем овеча вовна поєднують переваги натурального наповнювача та м'якість інноваційної тканини мікрофібри. Крім неперевершених властивостей збереження тепла, вони мають особливість убирати зайву вологу і випаровувати її, залишаючись сухим.
Код товару: 6324
Бренд: DOTINEM
Ковдра зимова Dotinem Delaine з овечої вовни 175 х 210 см, Україна Ковдри з наповнювачем овеча вовна поєднують переваги натурального наповнювача та м'якість інноваційної тканини мікрофібри. Крім неперевершених властивостей збереження тепла, вони мають особливість убирати зайву вологу і випаровувати її, залишаючись сухим.
Код товару: 6325
Бренд: DOTINEM
Ковдра зимова Dotinem Delaine з овечої вовни 195 х 215 см, Україна Ковдри з наповнювачем овеча вовна поєднують переваги натурального наповнювача та м'якість інноваційної тканини мікрофібри. Крім неперевершених властивостей збереження тепла, вони мають особливість убирати зайву вологу і випаровувати її, залишаючись сухим.
Код товару: 6330
Бренд: DOTINEM
Наматрацник Dotinem Softtex стьобаний 90 х 200 см, Україна Наматрацник гіпоалергенний служить матрацу захисним шаром від усіляких забруднень і не тільки. Створений з бавовняної тканини (сатин + синтепон) з додатковою простежкою, він добре пропускає повітря і не створює шкідливого «парникового» ефекту.
Код товару: 6167
Бренд: Dotinem
Наматрацник Dotinem Softtex стьобаний 120 х 200 см, Україна Наматрацник гіпоалергенний служить матрацу захисним шаром від усіляких забруднень і не тільки. Створений з бавовняної тканини (сатин + синтепон) з додатковою простежкою, він добре пропускає повітря і не створює шкідливого «парникового» ефекту.
Код товару: 6334
Бренд: Dotinem
Наматрацник Dotinem Softtex стьобаний 180 х 200 см, Україна Наматрацник гіпоалергенний служить матрацу захисним шаром від усіляких забруднень і не тільки. Створений з бавовняної тканини (сатин + синтепон) з додатковою простежкою, він добре пропускає повітря і не створює шкідливого «парникового» ефекту.
Код товару: 6169
Бренд: Dotinem
Наматрацник Dotinem Softtex стьобаний 200 х 220 см, Україна Наматрацник гіпоалергенний служить матрацу захисним шаром від усіляких забруднень і не тільки. Створений з бавовняної тканини (сатин + синтепон) з додатковою простежкою, він добре пропускає повітря і не створює шкідливого «парникового» ефекту.
Код товару: 6180
Бренд: Dotinem
Наматрацник Dotinem Waterproof 90 х 200 см, Україна Водонепроникний наматрацник - це унікальний виріб - при доступній ціні він зберігає унікальні властивості, високу якість і максимально захищає спальне місце від потрапляння рідини, зберігає чистоту і сухість матраца протягом довгих років.
Код товару: 6170
Бренд: Dotinem
Ковдра ZEVS з верблюжої вовни 150 х 210 см, Україна Верблюжа вовна - один із традиційних наповнювачів для ковдр. Корисна для здоров'я, здатна створювати затишок і тепло у Вашому ліжку. Ковдра з верблюжої вовни всесезонна, завдяки тому, що сировина може пропускати повітря, має ефект терморегуляції, за допомогою якої підтримується оптимальна температура тіла, створюючи у Вашій ліжку власний затишний мікроклімат.
Код товару: 8702
Бренд: ZEVS
Ковдра ZEVS з верблюжої вовни 175 х 210 см, Україна Верблюжа вовна - один із традиційних наповнювачів для ковдр. Корисна для здоров'я, здатна створювати затишок і тепло у Вашому ліжку. Ковдра з верблюжої вовни всесезонна, завдяки тому, що сировина може пропускати повітря, має ефект терморегуляції, за допомогою якої підтримується оптимальна температура тіла, створюючи у Вашій ліжку власний затишний мікроклімат.
Код товару: 8703
Бренд: ZEVS
Ковдра ZEVS з верблюжої вовни 200 х 220 см, Україна Верблюжа вовна - один із традиційних наповнювачів для ковдр. Корисна для здоров'я, здатна створювати затишок і тепло у Вашому ліжку. Ковдра з верблюжої вовни всесезонна, завдяки тому, що сировина може пропускати повітря, має ефект терморегуляції, за допомогою якої підтримується оптимальна температура тіла, створюючи у Вашій ліжку власний затишний мікроклімат.
Код товару: 8704
Бренд: ZEVS
Ковдра зимова Dotinem Sagano 175 х 210 см, Україна Ковдра наповнена бамбуковим волокном - це інноваційний екологічно чистий матеріал, який отримується шляхом регенерації целюлозного волокна, виробленого зі стебла бамбука. У сировині для виробництва спочатку відсутні хімічні добавки.
Код товару: 6153
Бренд: DOTINEM
Ковдра зимова Dotinem Sagano 145 х 210 см, Україна Ковдра наповнена бамбуковим волокном - це інноваційний екологічно чистий матеріал, який отримується шляхом регенерації целюлозного волокна, виробленого зі стебла бамбука. У сировині для виробництва спочатку відсутні хімічні добавки.
Код товару: 6154
Бренд: DOTINEM
Ковдра зимова Dotinem Sagano 195 х 215 см, Україна Ковдра наповнена бамбуковим волокном - це інноваційний екологічно чистий матеріал, який отримується шляхом регенерації целюлозного волокна, виробленого зі стебла бамбука. У сировині для виробництва спочатку відсутні хімічні добавки.
Код товару: 6332
Бренд: DOTINEM

Товари з цього розділу необхідно перевіряти безпосередньо під час доставки з кур'єром. У випадку, якщо доставлений товар належної якості не відповідає тому, що Ви замовили за кольором, формою чи іншим критерієм, Ви можете відмовитись від нього. Товар повинен бути повернутий кур'єру безпосередньо в момент доставки у своїй оригінальній упаковці. Звертаємо Вашу увагу на те, що товари з розділу "Текстиль для дому" належать до категорії товарів "Швейні та трикотажні вироби" (подушки, наматрацники, постільна білизна, пледи, ковдри, інші постільні речі, рушники), які не підлягають обміну та поверненню. . Тому величезне прохання відповідально підійди до вибору товару.

Вверх