Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
АКЦІЯ!!! Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків та всій Україні при замовленні від 1000 грн.

Пiна, гелi та станки для голiння

Станок для гоління Sence чоловічий зі змінними лезами, Нідерланди В набір входить станок з насадкою для гоління і 18 змінних насадок з трьома лезами, що забезпечують ретельне гоління завдяки точній технології з гнучкою голівкою.
Код товару: 3655
Бренд: Sence
195 грн.
Станок для гоління Sence жіночий зі змінними лезами, Нідерланди Набір входить станок з насадкою для гоління і 18 змінних насадок з трьома лезами, що забезпечують ретельне гоління завдяки точній технології з гнучкою голівкою.
Код товару: 7865
Бренд: Sence
195 грн.
Станок Balea з трьома лезами жіночі, 8 шт., Німеччина Станки з трьома лезами забезпечують ретельне гоління завдяки точній технології леза з гнучкою шарнірною головкою. Змащувальна смужка з Алое Віра та вітаміном Е сприяє оптимальному ковзанню леза по шкірі.
Код товару: 6516
Бренд: Balea
192 грн.
Станки Balea з трьома лезами чоловічі, 8 шт., Німеччина Верстати з трьома лезами забезпечують ретельне гоління завдяки точній технології леза з гнучкою шарнірною головкою. Змащувальна смужка з Алое Віра та вітаміном Е сприяє оптимальному ковзанню леза по шкірі.
Код товару: 2440
Бренд: Balea
192 грн.
Станок Balea з трьома лезами чоловічий, 1 шт., Німеччина Станок з трьома лезами забезпечують ретельне гоління завдяки точній технології леза з гнучкою шарнірною головкою. Змащувальна смужка з Алое Віра та вітаміном Е сприяє оптимальному ковзанню леза по шкірі.
Код товару: 8586
Бренд: Balea
25 грн.
Піна для гоління Ombia Classic 300 мл, Німеччина Піна для гоління для нормальної шкіри не сушить шкіру, зберігає водяний баланс. Розслаблює та освіжає шкіру, сприяючи ніжному та чистому голінню.
Код товару: 7967
Бренд: Ombia
65 грн.
Піна для гоління жіноча Balea 150 мл, Німеччина Піна для гоління чудово підійде для чутливої шкіри, має приємний аромат. Цей продукт є веганський і не містить будь-яких тварин інгредієнтів або допоміжних речовин.
Код товару: 7760
Бренд: Balea
84 грн.
Піна для гоління Balea Fresh 300 мл, Німеччина Піна для гоління для нормальної шкіри з комплексом, що охолоджує, не сушить шкіру, зберігає водний баланс. Розслаблює та освіжає шкіру, сприяючи ніжному та чистому голінню.
Код товару: 590
Бренд: Balea
99 грн.
Піна для гоління Balea Sensitive з Алоє Віра 300 мл, Німеччина Піна для гоління для чутливої шкіри з Алоє Віра, містить комплекс, що охолоджує, не сушить шкіру, зберігає водний баланс. Розслаблює та освіжає шкіру, сприяючи ніжному та чистому голінню.
Код товару: 591
Бренд: Balea
99 грн.
Піна для гоління Gillette Series Sensitive 100 мл, Колумбія Піна для гоління Gillette Series Sensitive Skin для чутливої шкіри з Алое Віра забезпечує захист від подразнення, розслаблює та освіжає шкіру, сприяючи ніжному та чистому голінню.
Код товару: 8280
Бренд: Gillette
42 грн.
Гель для гоління Balea Fresh 200 мл, Німеччина Підійде для нормальної шкіри, освіжає та розслаблює, містить охолодний комплекс. Має ультра легку текстуру – легко наноситься, швидко вбирається, захищає від роздратування.
Код товару: 1163
Бренд: Balea
125 грн.
Гель для гоління Balea Sensitive 200 мл, Німеччина Підійде для чутливої шкіри, освіжає та розслаблює, містить Алоє Віра. Має ультра легку текстуру – легко наноситься, швидко вбирається, захищає від роздратування.
Код товару: 1164
Бренд: Balea
125 грн.
Гель для гоління Ombia Classic з ментолом 200 мл, Німеччина Особлива формула гелю для гоління ніжно діє на щетину пом'якшуючи її, тим самим роблячи майже щоденний процес гоління легшим і значно приємнішим. Після застосування засобу шкіра стає зволоженою та гладкою.
Код товару: 7652
Бренд: Ombia
115 грн.

У цьому розділі представлені піна та гель для гоління німецької торгової марки Balea. Вони розроблені з урахуванням різних типів шкіри чоловіків та дозволяють максимально полегшити цю процедуру, зберігаючи відчуття свіжості та чистоти.

Вверх