Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків та всій Україні при замовленні від 1500 грн.

Пiна, гелi та станки для голiння

Станок для гоління Sence чоловічий зі змінними лезами, Нідерланди В набір входить станок з насадкою для гоління і 18 змінних насадок з трьома лезами, що забезпечують ретельне гоління завдяки точній технології з гнучкою голівкою.
Код товару: 3655
Бренд: Sence
195 грн.
Станок для гоління Sence жіночий зі змінними лезами, Нідерланди Набір входить станок з насадкою для гоління і 18 змінних насадок з трьома лезами, що забезпечують ретельне гоління завдяки точній технології з гнучкою голівкою.
Код товару: 7865
Бренд: Sence
195 грн.
Станки Balea з трьома лезами чоловічі, 8 шт., Німеччина Верстати з трьома лезами забезпечують ретельне гоління завдяки точній технології леза з гнучкою шарнірною головкою. Змащувальна смужка з Алое Віра та вітаміном Е сприяє оптимальному ковзанню леза по шкірі.
Код товару: 2440
Бренд: Balea
197 грн.
Станок Balea з трьома лезами чоловічий, 1 шт., Німеччина Станок з трьома лезами забезпечують ретельне гоління завдяки точній технології леза з гнучкою шарнірною головкою. Змащувальна смужка з Алое Віра та вітаміном Е сприяє оптимальному ковзанню леза по шкірі.
Код товару: 8586
Бренд: Balea
28 грн.
Піна для гоління жіноча Balea 150 мл, Німеччина Піна для гоління чудово підійде для чутливої шкіри, має приємний аромат. Цей продукт є веганський і не містить будь-яких тварин інгредієнтів або допоміжних речовин.
Код товару: 7760
Бренд: Balea
94 грн.
Піна для гоління Balea Fresh 300 мл, Німеччина Піна для гоління для нормальної шкіри з комплексом, що охолоджує, не сушить шкіру, зберігає водний баланс. Розслаблює та освіжає шкіру, сприяючи ніжному та чистому голінню.
Код товару: 590
Бренд: Balea
100 грн.
Піна для гоління Balea Sensitive з Алоє Віра 300 мл, Німеччина Піна для гоління для чутливої шкіри з Алоє Віра, містить комплекс, що охолоджує, не сушить шкіру, зберігає водний баланс. Розслаблює та освіжає шкіру, сприяючи ніжному та чистому голінню.
Код товару: 591
Бренд: Balea
100 грн.
Гель для гоління Balea Fresh 200 мл, Німеччина Підійде для нормальної шкіри, освіжає та розслаблює, містить охолодний комплекс. Має ультра легку текстуру – легко наноситься, швидко вбирається, захищає від роздратування.
Код товару: 1163
Бренд: Balea
146 грн.
Гель для гоління Balea Sensitive 200 мл, Німеччина Підійде для чутливої шкіри, освіжає та розслаблює, містить Алоє Віра. Має ультра легку текстуру – легко наноситься, швидко вбирається, захищає від роздратування.
Код товару: 1164
Бренд: Balea
146 грн.
Гель для гоління Ombia Classic з ментолом 200 мл, Німеччина Особлива формула гелю для гоління ніжно діє на щетину пом'якшуючи її, тим самим роблячи майже щоденний процес гоління легшим і значно приємнішим. Після застосування засобу шкіра стає зволоженою та гладкою.
Код товару: 7652
Бренд: Ombia
125 грн.
Станок Balea з трьома лезами жіночі, 8 шт., Німеччина Станки з трьома лезами забезпечують ретельне гоління завдяки точній технології леза з гнучкою шарнірною головкою. Змащувальна смужка з Алое Віра та вітаміном Е сприяє оптимальному ковзанню леза по шкірі.
Код товару: 6516
Бренд: Balea

У цьому розділі представлені піна та гель для гоління німецької торгової марки Balea. Вони розроблені з урахуванням різних типів шкіри чоловіків та дозволяють максимально полегшити цю процедуру, зберігаючи відчуття свіжості та чистоти.

Вверх