Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Ми працюємо! Відправки Новою Поштою. По м. Харків самовивіз від станції метро "Завод ім. Малишева"

Новинки магазину!

Універсальна чистяча паста Pink Staff Star Drops 850 мл, Великобританія Універсальна чистяча паста для твердих поверхонь від стійких забруднень, бруду, що в'ївся, і пригару. Ідеально підходить для чищення чашок, каструль, барбекю, керамічної плитки, скла, раковин, садових меблів, стільниць, кухонних плит та багато іншого.
Код товару: 8596
Бренд: Star Drops
223 грн.
Ковдра ZEVS з верблюжої вовни 200 х 220 см, Україна Верблюжа вовна - один із традиційних наповнювачів для ковдр. Корисна для здоров'я, здатна створювати затишок і тепло у Вашому ліжку. Ковдра з верблюжої вовни всесезонна, завдяки тому, що сировина може пропускати повітря, має ефект терморегуляції, за допомогою якої підтримується оптимальна температура тіла, створюючи у Вашій ліжку власний затишний мікроклімат.
Код товару: 8704
Бренд: ZEVS
960 грн.
Ковдра ZEVS з верблюжої вовни 175 х 210 см, Україна Верблюжа вовна - один із традиційних наповнювачів для ковдр. Корисна для здоров'я, здатна створювати затишок і тепло у Вашому ліжку. Ковдра з верблюжої вовни всесезонна, завдяки тому, що сировина може пропускати повітря, має ефект терморегуляції, за допомогою якої підтримується оптимальна температура тіла, створюючи у Вашій ліжку власний затишний мікроклімат.
Код товару: 8703
Бренд: ZEVS
870 грн.
Ковдра ZEVS з верблюжої вовни 150 х 210 см, Україна Верблюжа вовна - один із традиційних наповнювачів для ковдр. Корисна для здоров'я, здатна створювати затишок і тепло у Вашому ліжку. Ковдра з верблюжої вовни всесезонна, завдяки тому, що сировина може пропускати повітря, має ефект терморегуляції, за допомогою якої підтримується оптимальна температура тіла, створюючи у Вашій ліжку власний затишний мікроклімат.
Код товару: 8702
Бренд: ZEVS
810 грн.
Ковдра ZEVS Quellee лебединий пух 200 х 220 см, Україна Штучний лебединий пух - безпечний синтетичний матеріал (100% поліестер), неймовірно м'який, ніжний і повітряний. Він дійсно схожий на лебединий пух навид і на дотик. Відмінність у тому, що наповнювач не потрібно постійно чистити, щоб позбутися продуктів життєдіяльності пилових кліщів і клопів. Прекрасна альтернатива для людей, які схильні до алергії, але не бажають відмовлятися від м'якості, властивої лебединому пуху!
Код товару: 8710
Бренд: ZEVS
960 грн.
Ковдра ZEVS Quellee лебединий пух 175 х 210 см, Україна Штучний лебединий пух - безпечний синтетичний матеріал (100% поліестер), неймовірно м'який, ніжний і повітряний. Він дійсно схожий на лебединий пух навид і на дотик. Відмінність у тому, що наповнювач не потрібно постійно чистити, щоб позбутися продуктів життєдіяльності пилових кліщів і клопів. Прекрасна альтернатива для людей, які схильні до алергії, але не бажають відмовлятися від м'якості, властивої лебединому пуху!
Код товару: 8709
Бренд: ZEVS
870 грн.
Ковдра ZEVS Quellee лебединий пух 150 х 210 см, Україна Штучний лебединий пух - безпечний синтетичний матеріал (100% поліестер), неймовірно м'який, ніжний і повітряний. Він дійсно схожий на лебединий пух навид і на дотик. Відмінність у тому, що наповнювач не потрібно постійно чистити, щоб позбутися продуктів життєдіяльності пилових кліщів і клопів. Прекрасна альтернатива для людей, які схильні до алергії, але не бажають відмовлятися від м'якості, властивої лебединому пуху!
Код товару: 8708
Бренд: ZEVS
810 грн.
Ковдра ZEVS з овечої вовни 200 х 220 см, Україна Овеча вовна вважається найбільш екологічно чистою, має високі показники гігроскопічності та водночас виріб із неї еластичні та стійкі до зминання. Виробляють ковдри на сучасному європейському обладнанні під суворим контролем якості кожної одиниці. Корисні для здоров'я якості овечої вовни — здатність створювати затишне та сухе тепло у Вашому ліжку. 
Код товару: 8707
Бренд: ZEVS
930 грн.
Ковдра ZEVS з овечої вовни 175 х 210 см, Україна Овеча вовна вважається найбільш екологічно чистою, має високі показники гігроскопічності та водночас виріб із неї еластичні та стійкі до зминання. Виробляють ковдри на сучасному європейському обладнанні під суворим контролем якості кожної одиниці. Корисні для здоров'я якості овечої вовни — здатність створювати затишне та сухе тепло у Вашому ліжку. 
Код товару: 8706
Бренд: ZEVS
870 грн.
Ковдра ZEVS з овечої вовни 150 х 210 см, Україна Овеча вовна вважається найбільш екологічно чистою, має високі показники гігроскопічності та водночас виріб із неї еластичні та стійкі до зминання. Виробляють ковдри на сучасному європейському обладнанні під суворим контролем якості кожної одиниці. Корисні для здоров'я якості овечої вовни — здатність створювати затишне та сухе тепло у Вашому ліжку. 
Код товару: 8705
Бренд: ZEVS
810 грн.
Ковдра ZEVS з бамбукового волокна стьобана 200 х 220 см, Україна Корисні компоненти бамбукового волокна покращують кровообіг, нормалізують функцію сну, сприяють виведенню з організму іонів важких металів. Матеріал має природний захист від бактерій і патогенних грибів, ці властивості зберігаються й після оброблення сировини, тому людям, які страждають на алергію, особливо важливо звернути увагу на цей наповнювач!
Код товару: 8701
Бренд: ZEVS
1020 грн.
Ковдра ZEVS з бамбукового волокна стьобана 175 х 210 см, Україна Корисні компоненти бамбукового волокна покращують кровообіг, нормалізують функцію сну, сприяють виведенню з організму іонів важких металів. Матеріал має природний захист від бактерій і патогенних грибів, ці властивості зберігаються й після оброблення сировини, тому людям, які страждають на алергію, особливо важливо звернути увагу на цей наповнювач!
Код товару: 8700
Бренд: ZEVS
960 грн.
Ковдра ZEVS з бамбукового волокна стьобана 150 х 210 см, Україна Корисні компоненти бамбукового волокна покращують кровообіг, нормалізують функцію сну, сприяють виведенню з організму іонів важких металів. Матеріал має природний захист від бактерій і патогенних грибів, ці властивості зберігаються й після оброблення сировини, тому людям, які страждають на алергію, особливо важливо звернути увагу на цей наповнювач!
Код товару: 8699
Бренд: ZEVS
900 грн.
Кава розчинна Amaroy Classic Mildes Aroma 200 г, Німеччина Гранульована кава з насиченим ароматом та смаком. Від сублімованого відрізняється способом сушіння. Для кави характерна дрібна гранула з нерівномірними краями.
Код товару: 7637
Бренд: Amaroy
199 грн.
Кава розчинна Movenpick Gold Original 200 г, Німеччина Сублімована розчинна кава в скляній банці. Склад: 100% Арабіка, Кава має інтенсивний аромат та смак.
Код товару: 8079
Бренд: Movenpick
220 грн.
Кава у зернах Gut and Gunstig Espresso 1 кг, Італія
Код товару: 8589
Бренд: Gut and Gunstig
423 грн.
Засіб для посуду Denkmit Duft Nach Maiglockchen 500 мл, Німеччина Концентрований засіб для посуду із посиленою формулою проти жиру. Ефективно видаляє залишки їжі, бруд, добре миє за низької температури води. Має максимальні знежирюючі властивості, достатньо 2 мл засобу розчинити у 5 л води.
Код товару: 8697
Бренд: Denkmit
90 грн.
Засіб для унітазу Denkmit Lavendel 750 мл, Німеччина Гель для очищення унітазів із природними інгредієнтами на основі відновлюваної сировини – потужний засіб проти вапняного нальоту та бруду, водночас безпечний для навколишнього середовища.
Код товару: 8695
Бренд: Denkmit
95 грн.
Мило для рук Balea Macadamia White Lotus 500 мл, Німеччина Насолоджуйтесь моментом ніжного догляду з рідким милом Balea щодня. Це мило для рук з екстрактом макадамії та білого лотосу підтримує природний баланс вологи у шкірі. Склад без мікропластиків та водорозчинних суто синтетичних полімерів.
Код товару: 8696
Бренд: Balea
80 грн.
Засіб для посуду Denkmit Aloe Vera 500 мл, Німеччина Концентрований засіб для посуду із посиленою формулою проти жиру. Ефективно видаляє залишки їжі, бруд, добре миє за низької температури води. Має максимальні знежирюючі властивості, достатньо 2 мл засобу розчинити у 5 л води.
Код товару: 8694
Бренд: Denkmit
90 грн.
Засіб для посуду Denkmit Iced Coconut 500 мл, Німеччина Концентрований засіб для посуду із посиленою формулою проти жиру. Ефективно видаляє залишки їжі, бруд, добре миє за низької температури води. Має максимальні знежирюючі властивості, достатньо 2 мл засобу розчинити у 5 л води.
Код товару: 8693
Бренд: Denkmit
90 грн.
Запаска до мила для рук Balea Beeren Vanille 500 мл, Німеччина Крем-мило Balea з ароматом ягід та ванілі м'яко та ніжно очищає шкіру рук та обличчя від забруднень. Зберігає водний баланс, не стягує та не сушить шкіру. Екстра м'який, нейтральний рН підтримує природний баланс.
Код товару: 8689
Бренд: Balea
75 грн.
Мило для рук Balea Jungle Breeze 500 мл, Німеччина Насолоджуйтесь моментом ніжного догляду з рідким милом Balea щодня. Це мило для рук з екстрактом тропічних фруктів підтримує природний баланс вологи у шкірі. Склад без мікропластиків та водорозчинних суто синтетичних полімерів.
Код товару: 8688
Бренд: Balea
80 грн.
Мило для рук Balea Beeren Vanille 500 мл, Німеччина Насолоджуйтесь моментом ніжного догляду з рідким милом Balea щодня. Це мило для рук з екстрактом ягід та ванілі підтримує природний баланс вологи у шкірі. Склад без мікропластиків та водорозчинних суто синтетичних полімерів.
Код товару: 8687
Бренд: Balea
80 грн.
Зубна нитка Oral B 50 м Одна тільки чистка не здатна усунути накопичений наліт у важкодоступних місцях. А ось вощена зубна нитка Oral B Essential із м'ятним смаком на це здатна. Завдяки легкому восковому покриттю та міцній текстурі вона легко проникає у міжзубні простори та під лінію ясен, допомагаючи видаляти наліт у важкодоступних місцях.
Код товару: 8686
Бренд: Oral B
125 грн.
Вологий туалетний папір Kokket Kamille, 70 шт., Німеччина М'які волокна тканини із заспокійливими екстрактами ромашки забезпечують ніжний догляд та очищення шкіри, без алкоголю (без етанолу). pH - нейтральний.
Код товару: 4841
Бренд: Kokket
69 грн.
Пакети для сміття optihome 50 л 20 шт., Німеччина Пакети для сміття з ручками на 50 л. Розмір 60 см х 72 см. Колір - білий.
Код товару: 8682
Бренд: optihome
77 грн.
Пакети для сміття optihome 25 л 30 шт., Німеччина Пакети для сміття з ручками на 25 л. Розмір 54 см х 53 см. Колір - білий.
Код товару: 8681
Бренд: optihome
77 грн.
Крем для шкіри навколо очей Lacura Anti Aging Augenpflege Q10 15 мл, Німеччина Крем для чутливої шкіри навлоко очей Q10. Підходить для вимогливої ​​шкіри вікової категорії від 35 до 45 років. Має властивості підтягування шкіри завдяки коензиму Q10.
Код товару: 8679
Бренд: Lacura
126 грн.
Шоколад Moser Roth 85 відсотків какао 125 г, Німеччина Чистий темний шоколад (вміст какао 85%) без доданная начинок.
Код товару: 8678
Бренд: Moser Roth
87 грн.
Шоколад Nussknacker Dark 100 г, Німеччина Відбірний темний шоколад (вміст какао 50 %) з цільними лісовими горіхами (27%) в картонній упаковці.
Код товару: 8675
Бренд: Nussknacker
64 грн.
Вологий туалетний папір Sanft and Sicher Deluxe Kamille 50 шт., Німеччина Ніжний та безпечний вологий туалетний папір Deluxe Chamomile FSC-Mix є ідеальним доповненням до сухого туалетного паперу та забезпечує дбайливе очищення шкіри за допомогою лосьйону з екстрактом ромашки. Завдяки дуже товстій тканині вона має високу стійкість до розриву і забезпечує більшу чистоту завдяки особливо великим розмірам.
Код товару: 8295
Бренд: Sanft and Sicher
96 грн.
Професійний кондиціонер Franck Provost Brillance 750 мл, Італія Професійний кондиціонер Franck Provost призначений для догляду за фарбованим волоссям. Відновлює та зміцнює слабке, пошкоджене волосся. Інтенсивний догляд за кольором. Надійність для довгої свіжості. Формула містить UV-фільтр, а також екстракт ягід асаї, що не містить силікон.
Код товару: 8616
Бренд: Franck Provost Paris
340 грн.
Професійний кондиціонер Franck Provost Reparation 750 мл, Італія Професійний кондиціонер Franck Provost Expert Reparation Professional призначений для ламкого волосся. Його формула, збагачена олією жожоба, призначена для відновлення січеного волосся та протидії ламкості. Містить UV-фільтр без силікону.
Код товару: 8580
Бренд: Franck Provost Paris
362 грн.
Професійний шампунь Franck Provost Nutrition 750 мл, Італія Професійний шампунь Franck Provost Expert Nutrition Professional призначений для сухого волосся. Формула, збагачена маслом ши, розроблена для волосся, що інтенсивно живиться і потребує зволоження. Не містить силікону. Формула містить UV-фільтр.
Код товару: 8581
Бренд: Franck Provost Paris
340 грн.
Професійний шампунь Franck Provost Brillance 750 мл, Італія Професійний шампунь Franck Provost призначений для догляду за фарбованим волоссям. Відновлює та зміцнює слабке, пошкоджене волосся. Інтенсивний догляд за кольором. Надійність для довгої свіжості. Формула містить UV-фільтр, а також екстракт ягід асаї, що не містить силікон.
Код товару: 8615
Бренд: Franck Provost
340 грн.
Професійний шампунь Franck Provost Reparation 750 мл, Італія Професійний шампунь Franck Provost Expert Reparation Professional призначений для ламкого волосся. Його формула, збагачена олією жожоба, призначена для відновлення січеного волосся та протидії ламкості. Містить UV-фільтр без силікону.
Код товару: 8579
Бренд: Franck Provost Paris
354 грн.
Професійна маска Franck Provost Reparation 400 мл, Італія Спеціальна маска Franck Provost Expert Reparation Professional призначена для ламкого волосся. Її формула, збагачена олією жожоба, призначена для відновлення січеного волосся та протидії ламкості. Містить UV-фільтр без силікону.
Код товару: 8576
Бренд: Franck Provost Paris
328 грн.
Професійна маска Franck Provost Nutrition 400 мл, Італія Спеціальна маска Franck Provost Expert Nutrition Professional призначена для сухого волосся. Формула, збагачена маслом ши, розроблена для волосся, що інтенсивно живиться і потребує зволоження. Не містить силікону.
Код товару: 8575
Бренд: Franck Provost Paris
328 грн.
Цукерки Mivolis Salbei 50 г, Німеччина Цукерки з цінним екстрактом та ефірною олією шавлії. 20 мг вітаміну С на цукерку. Ефірне масло надає шавлії особливого ароматного смаку. Також ідеально підходить для мандрівок. Кожні 100 г містять 800 мг вітаміну С. Всього 4 цукерки покривають добову потребу у вітаміні С. Містить підкислювач, натуральні ароматизатори. Зберігати у прохолодному, сухому та захищеному від світла місці.
Код товару: 8673
Бренд: Mivolis
45 грн.
Пральний порошок Wasch Pulver Universal 9 кг, Польща Пральний порошок для кольорової та білої білизни. Видалає складні забруднення, має приємний аромат. Робочий діапазон температур 30-95 С.
Код товару: 8672
Бренд: Wasch Pulver
443 грн.
Підп'ятник для автомобільних килимів, Україна Підп'ятник для автомобільних килимів - це ефективний спосіб захистити килим від пошкоджень та збільшити його термін роботи. Підп'ятник розміром 24,5 см х 14,5 см, матеріал - алюміній рифлений, кріплення - гайка Еріксона.
Код товару: 8669
Бренд: ТМ
220 грн.
Підп'ятник для автомобільних килимів подовжений, Україна Підп'ятник для автомобільних килимів - це ефективний спосіб захистити килим від пошкоджень та збільшити його термін роботи. Підп'ятник 39,5 см * 14,5 см, матеріал - алюміній рифлений, кріплення - гайка Еріксона.
Код товару: 8670
Бренд: ТМ
270 грн.
Консерви для котів Coshida рибні 415 г, Німеччина Консерви для дорослих кішок у соусі. Містять вітамін D3. Не містять цукор, барвники та ароматизатори.
Код товару: 8435
Бренд: Coshida
84 грн.
Консерви для котів Coshida з яловичиною та печінкою 415 г, Німеччина Консерви для дорослих кішок у соусі. Містять вітамін D3. Не містять цукор, барвники та ароматизатори.
Код товару: 8434
Бренд: Coshida
84 грн.
Консерви для котів Coshida з телятиною та птицею 415 г, Німеччина Консерви для дорослих кішок у соусі. Містять вітамін D3. Не містять цукор, барвники та ароматизатори.
Код товару: 8433
Бренд: Coshida
84 грн.
Консерви для котів Coshida з куркою 415 г, Німеччина Консерви для дорослих кішок у соусі. Містять вітамін D3. Не містять цукор, барвники та ароматизатори.
Код товару: 8432
Бренд: Coshida
84 грн.
Консерви для котів Cachet Classic з дичиною та індичкою 415 г, Німеччина Консерви для дорослих кішок з таурином та протеїнами без вмісту цукру.
Код товару: 8426
Бренд: Cachet
82 грн.
Консерви для котів Cachet Classic з куркою 415 г, Німеччина Консерви для дорослих кішок з таурином та протеїнами без вмісту цукру.
Код товару: 8422
Бренд: Cachet
82 грн.
Консервований ананас шматочки Helcom 565 г, Польща Консервований ананас шматочками у сиропі. Широко застосовується у кулінарних, кондитерських виробах, десертах, для приготування піци, різних канапе тощо.
Код товару: 8490
Бренд: Helcom
77 грн.
Оливки зелені без кісточки Helcom 330 г, Польща Зелені оливки без кісточки у скляній банці.
Код товару: 8498
Бренд: Helcom
46 грн.
Оливки зелені без кісточки Helcom у пакеті 195 г, Польща Оливки зелені без кісточки Helcom у пакеті.
Код товару: 8528
Бренд: Helcom
22 грн.
Сік лимонний Liotti Lemon Dressing 200 мл, Італія Неймовірна заправка на основі натурального соку лимона здатна перетворити смак страви, подарувавши йому насиченість та незвичайну вишуканість. Це криниця корисних речовин, що запобігають безліч вірусних захворювань, сприяють зниженню ваги і підвищують розумовий та фізичний потенціал.
Код товару: 8289
Бренд: Liotti
30 грн.
Соус Le Gusto Geschnetzeltes 40 г, Німеччина
Код товару: 8447
Бренд: Le Gusto
26 грн.
Макарони Maltagliati Fusilli Tricolore 500 г, Італія Макаронні вироби із твердих сортів пшениці. Може містити сліди сої. Зберігати у прохолодному сухому місці.
Код товару: 8493
Бренд: Maltagliati
42 грн.
Макарони Maltagliati Penne Rigate 500 г, Італія Макаронні вироби із твердих сортів пшениці. Може містити сліди сої. Зберігати у прохолодному сухому місці.
Код товару: 8492
Бренд: Maltagliati
42 грн.
Макарони Maltagliati Fiocci 500 г, Італія Макаронні вироби із твердих сортів пшениці. Може містити сліди сої. Зберігати у прохолодному сухому місці.
Код товару: 8330
Бренд: Maltagliati
42 грн.
Лазання Le Specialita Giglio 500 г, Італія Листи для приготування лазаньї (італійська страва, що традиційно готується з тонких листів тіста з шарами різної начинки). Склад Борошно твердих сортів пшениці, вода, яйця 19,4% (вищої категорії А).
Код товару: 8408
Бренд: Le Specialita
94 грн.
Губка для тіла Cien 1 шт., Польща М'яка двостороння губка для ванн.
Код товару: 8543
Бренд: Cien
35 грн.
Губки для посуду W5 6 шт., Німеччина Губка універсальна відмінно підійде як для збирання чи миття посуду на кухні, так і для чищення різних поверхонь у санвузлі, миття взуття тощо.
Код товару: 8536
Бренд: W5
65 грн.
Папір туалетний Hakle Lavendel 8 рул., Німеччина Білий тришаровий туалетний папір виготовлений із 100% чистої целюлози, має аромат лаванди. Папір пухнастий і м'який.
Код товару: 8646
Бренд: Hakle
179 грн.
Крем для рук та нігтів Kamill Switty 75 мл, Німеччина Крем зберігає шкіру рук м'якою та зволоженою, блокує випаровування вологи. Має освіжаючий персиковий аромат. Гліцерин у складі притягує вологу до шкіри, роблячи її м'якою та еластичною. Екстракт квіток ромашки допомагає зменшити подразнення шкіри.
Код товару: 8249
Бренд: Kamill
70 грн.
Зубні щітки Dentalux Junior від 7 років, Німеччина Зубні щітки призначені для дітей віком від 7 років. Округлена нейлонова щетина забезпечує ретельне та дбайливе очищення, а також масажує ясна. Ергономічна ручка зручно лежить у руці для кращого контролю кисті під час чищення.
Код товару: 8442
Бренд: Dentalux
60 грн.
Зубні щітки bevola Junior від 6 років, Німеччина М'які зубні щітки призначені для дітей віком від 6 років. Округлена нейлонова щетина забезпечує ретельне та дбайливе очищення, а також масажує ясна. Ергономічна ручка зручно лежить у руці для кращого контролю кисті під час чищення.
Код товару: 8309
Бренд: bevola
60 грн.
Зубні щітки bevola Kids від 1 до 6 років, Німеччина Екстра м'які зубні щітки призначені для дітей віком від 1 до 6 років. Округлена нейлонова щетина забезпечує ретельне та дбайливе очищення, а також масажує ясна.
Код товару: 8310
Бренд: bevola
50 грн.
Гель для душу та ванни Peppa Pig 400 мл, Великобританія Зробіть купання веселим за допомогою гелю для душу та ванни «Свинка Пеппа». Засіб підходить для дітей віком від 3 років і старше. Гель відмінно піниться і легко змивається, не залишаючи плівки на шкірі.
Код товару: 8593
Бренд: Peppa Pig
142 грн.
Кульки для ванної Smurf 120 г, Нідерланди З кульками для ванної Smurf купання дітей стане цікавішим і веселішим, вони відмінно розчиняються у воді і не викликають подразнення на шкірі. Опустіть бомбочку в наповнену ванну і дочекайтеся її розчинення.
Код товару: 8618
Бренд: Smurf
60 грн.
Бальзам для волосся Kerol з аргановим маслом 1 л, Італія Професійний бальзам із захистом кольору, збагачений олією аргани. Надає еластичність, м'якість, пружність та свіжість волоссю. Збагачений природними оліями, що надають інтенсивний поживний та зміцнюючий вплив.
Код товару: 8559
Бренд: Kerol
170 грн.
Шампунь для волосся Kerol з аргановим маслом 1 л, Італія Професійний шампунь із захистом кольору, збагачений арганами маслом. Надає еластичність, м'якість, пружність та свіжість волоссю. Збагачений природними оліями, що надають інтенсивний поживний та зміцнюючий вплив.
Код товару: 8558
Бренд: Kerol
170 грн.
Шампунь для сухого волосся Langelica 250 мл, Італія Поживний шампунь для сухого волосся з маточним молочком та оливковою олією. Особливо ефективний для ламкого та пошкодженого волосся завдяки неперевершеним поживним та екстра-зволожуючим властивостям органічного бджолиного маткового молочка та органічної оливкової олії.
Код товару: 8562
Бренд: Langelica
116 грн.
Шампунь проти лупи з олією чайного дерева Langelica 250 мл, Італія Шампунь містить органічне масло Melaleuca Alternifolia, відоме як олія австралійського чайного дерева. Це «диво-рослина» - його масло є натуральною антибактеріальною речовиною, що запобігає утворенню лупи, лікує нервову та запалену шкіру голови та її свербіж, нормалізує секрецію сальних залоз.
Код товару: 8560
Бренд: Langelica
116 грн.
Шампунь Triple Eight Arnica 1 л Великобританія Арніка очищає шкіру голови від зайвого жиру, що допомагає боротися з лупою та свербінням. Також відомо, що Арніка допомагає запобігти сплутуванню волосся, надаючи їм природний блиск, відновлюючи пошкоджене волосся.
Код товару: 8629
Бренд: Triple Eight
252 грн.
Шампунь Triple Eight Hemp Oil 1 л Великобританія Шампунь містить конопляне масло, відоме безліччю жирних кислот, білків, вітамінів та багатьох інших поживних речовин, які корисні для здоров'я волосся. Переваги включають зволоження та зміцнення волосся, а також запобігання ламкості.
Код товару: 8631
Бренд: Triple Eight
252 грн.
Шампунь Triple Eight Kukui Oil 1 л, Великобританія Шампунь містить спеціальний комплекс, який містить олію гавайського горіха, завдяки якому волосся сяє глянцевим блиском, не пушиться, залишається гладким і не завивається. Олія кукуї запобігає сухості та сприяє відновленню та зміцненню стінок клітин шкіри.
Код товару: 8633
Бренд: Triple Eight
252 грн.
Кондиціонер для волосся Triple Eight Lavender 1 л, Великобританія Лаванда сприяє зростанню волосся за рахунок збільшення кровообігу у шкірі голови. Також може допомогти зменшити сухість і свербіж шкіри голови та усунути лупу, крім заспокійливої дії та заспокійливого аромату.
Код товару: 8636
Бренд: Triple Eight
252 грн.
Кондиціонер для волосся Triple Eight Arnica 1 л, Великобританія Арніка очищає шкіру голови від зайвого жиру, що допомагає боротися з лупою та свербінням. Також відомо, що Арніка допомагає запобігти сплутуванню волосся, надаючи їм природний блиск, відновлюючи пошкоджене волосся.
Код товару: 8630
Бренд: Triple Eight
252 грн.
Кондиціонер для волосся Triple Eight Hemp Oil 1 л, Великобританія Кондиціонер містить конопляне масло, відоме безліччю жирних кислот, білків, вітамінів та багатьох інших поживних речовин, які корисні для здоров'я волосся. Переваги включають зволоження та зміцнення волосся, а також запобігання ламкості. Підходить для всіх типів волосся.
Код товару: 8632
Бренд: Triple Eight
252 грн.
Кондиціонер для волосся Triple Eight Kukui Oil 1 л, Великобританія Кондиціонер містить спеціальний комплекс, який містить олію гавайського горіха, завдяки якому волосся сяє глянцевим блиском, не пушиться, залишається гладким і не завивається. Олія кукуї запобігає сухості та сприяє відновленню та зміцненню стінок клітин шкіри.
Код товару: 8634
Бренд: Triple Eight
252 грн.
Спрей для укладання та фіксації волосся Giorgi 150 мл, Іспанія Надсильна рідина для укладання, яка розгладжує та формує коротке волосся, домінує над неслухняними пасмами та полегшує укладання, призначена для повсякденного використання. Киснева технологія дозволяє кисню циркулювати по волоссю, щоб воно виглядало здоровішим.
Код товару: 8607
Бренд: Giorgi
216 грн.
Шампунь Tresemme KERATINA 700 мл, Нідерланди Унікальна формула шампуню заснована на кератині та органічній олії марули з Африки. Вона забезпечує відразу 5 корисних впливів на волосяний та шкірний покриви голови: очищення, харчування, пом'якшення, зміцнення та повернення блиску. Продукт забезпечує до 72 годин контролю над неслухняними пасмами. Сприяє відновленню пошкоджених ділянок волосся. Насичує волосяну структуру корисними речовинами, нормалізує баланс вологи, роблячи локони м'якими та шовковистими.
Код товару: 8606
Бренд: Tresemme
332 грн.
Дитячий шампунь Geniol 750 мл, Іспанія Дитячий шампунь Geniol - найкращий вибір для чищення волосся найменшого в будинку. Він розроблений з нейтральним pH, повністю дбайливо ставиться до волосся і шкіри голови і має приємну свіжість.
Код товару: 8614
Бренд: Geniol
268 грн.
Маска KJMN Kallos Pro Tox з кератином 500 мл, Угорщина Маска зі спеціальною формулою ботокс - кератин, колаген і гіалуронова кислота - чудово інтегрується в загальну структуру волосся, зміцнює слабке, тонке, сухе і посічене волосся.
Код товару: 1908
Бренд: Kallos
104 грн.
Знежирювач для кухні Floraszept Konyha 750 мл, Угорщина Потужний антибактеріальний знежирювач для миття кухні. Нанести засіб на поверхню, яку потрібно очистити від залишків бруду та жиру, почекати 2-3 хвилини, потім витерти вологою ганчіркою, після чого змити водою. Жир розчиняється і легко змивається. Для сильно забруднених поверхонь процедуру слід повторити.
Код товару: 8642
Бренд: Floraszept
123 грн.
Засоби для виведення плям з жовчю для килимів і м'яких меблів Ringuva 500 мл, Литва Спеціальна насадка утворює піну, що глибоко проникає в тканину. Очисник ефективно очищає бруд, жир, каву, чай, олію, фрукти, вино, овочі та інші важковидалені плями з килимів та оббивки меблів. Призначений для чищення натуральних та синтетичних килимів, м'яких меблів та оббивки автомобільних сидінь.
Код товару: 8368
Бренд: Ringuva
125 грн.
Спрей для очищення килимів Well Done Carpet Cleaner 750 мл, Угорщина Спеціальний засіб для чищення ручного або механічного очищення килимів. Підходить для килимів з вовни із синтетичними волокнами та оббивки. Ефективно видаляє забруднення, після очищення не залишає слідів. Перед чищенням переконайтеся у стійкості кольору.
Код товару: 8376
Бренд: Well Done
145 грн.
Засіб для чищення килимів Well Done 1 л, Угорщина Засіб призначений для ручного та машинного чищення килимів. Може використовуватися для чищення килимів із натуральних та синтетичних волокон, а також для очищення оббивки меблів. Ефективно видаляє навіть складні плями, не залишаючи слідів.
Код товару: 8377
Бренд: Well Done
140 грн.
Засіб для догляду за шкіряними меблями Well Done 250 мл, Угорщина Відмінно підходить для догляду за м'якими шкіряними меблями, автокріслами, шкіряними поверхнями, іншими шкіряними виробами. Безбарвний засіб для догляду та очищення шкіряних виробів, за допомогою якого можна надовго зберегти текстуру, приємне відчуття та колір поверхні.
Код товару: 8375
Бренд: Well Done
115 грн.
Засіб для видалення накипу та іржі Well Done 1 л, Угорщина Ефективний засіб для декальцинації. Ретельно та цілеспрямовано розроблений фахівцями компанії, Welldone дбайливо очищає кавоварки від накипу, не пошкоджуючи внутрішніх поверхонь. Ідеально підходить для очищення пластмас, скла та поверхонь з нержавіючої сталі.
Код товару: 8383
Бренд: Well Done
168 грн.
Очисник поверхонь із нержавіючої сталі Well Done 750 мл, Угорщина Спрей ефективно та ретельно видаляє стійкі забруднення та освітлює оброблену поверхню з нержавіючої сталі, утворюючи на ній захисний шар. Не рекомендується для чищення керамічних поверхонь.
Код товару: 8397
Бренд: Well Done
115 грн.
Мило для прання Ringuva з кокосовим маслом та гліцерином 150 г, Литва Мило для прання з кокосовим маслом та гліцерином рекомендується для ефективного ручного прання різних типів тканин. Кокосове масло і гліцерин, що містяться в ньому, пом'якшують і зволожують шкіру рук, надають білизні приємного запаху. Виготовлений із натуральної сировини. Легко розчиняється у воді, легко змивається. Не викликає алергії, тому можна прати білизну і постільну білизну немовлятам, дітям, людям з чутливою, алергічною шкірою.
Код товару: 8363
Бренд: Ringuva
38 грн.
Мило для прання Ringuva Universalus 150 г, Литва Мило для прання рекомендується для ефективного ручного прання різних видів тканин, виготовлене з натуральної сировини за традиційною рецептурою, добре розчиняється у воді, легко змивається.
Код товару: 8362
Бренд: Ringuva
38 грн.
Універсальне мило для прання Ringuva Ukiskas 125 г, Литва Економічне універсальне мило для прання із натуральної сировини. Ефективно та якісно стирає різні види білих та кольорових тканин, не впливає на колір виробу.
Код товару: 8359
Бренд: Ringuva
31 грн.
Кондиціонер для білизни Well Done Black night 1 л, Угорщина Концентрований засіб для ополіскування білизни, що містить високоякісні ароматизатори, використовується для прання текстилю для надання свіжості, еластичності та м'якості. Одяг довго зберігає приємний аромат, полегшує процес прасування, запобігає електростатичному заряду тканин.
Код товару: 8385
Бренд: Well Done
90 грн.

В данной части сайта представлены новинки нашего магазина. Это товары с разных разделов, которые только что поступили и еще не знакомы нашим покупателям. Для удобства клиентов и экономии их времени мы решили создать рубрику, которая будет интересна и нашим постоянным клиентам, и тем, кто только начинает знакомиться с продукцией производства стран ЕС или же просто интересуется новинками зарубежного рынка .

Вверх