Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків та всій Україні при замовленні від 1500 грн.

Мило для рук

Гігієнічні вологі серветки Denkmit 50 шт., Німеччина Вологі універсальні гігієнічні серветки для проміжного використання (ідеально підходять для використання в дорозі, літаку, потязі тощо). Мають неймовірний аромат груші та інжиру. Матеріал серветки біологічно розкладається.
Код товару: 8811
Бренд: Denkmit
107 грн.
Засіб для інтимної гігієни Femina Sensitive з дозатором 400 мл, Польща Гель для інтимної гігієни Femina для повсякденної гігієни. М'яко та делікатно очищає та захищає навіть найчутливішу шкіру. Спеціально розроблений та збагачений високою концентрацією натуральних заспокійливих рослинних екстрактів.
Код товару: 7797
Бренд: Femina
99 грн.
Мило для рук Balea Beeren Vanille 500 мл, Німеччина Насолоджуйтесь моментом ніжного догляду з рідким милом Balea щодня. Це мило для рук з екстрактом ягід та ванілі підтримує природний баланс вологи у шкірі. Склад без мікропластиків та водорозчинних суто синтетичних полімерів.
Код товару: 8687
Бренд: Balea
80 грн.
Мило для рук Balea Jungle Breeze 500 мл, Німеччина Насолоджуйтесь моментом ніжного догляду з рідким милом Balea щодня. Це мило для рук з екстрактом тропічних фруктів підтримує природний баланс вологи у шкірі. Склад без мікропластиків та водорозчинних суто синтетичних полімерів.
Код товару: 8688
Бренд: Balea
80 грн.
Мило для рук Balea Імбир та Лимон 500 мл, Німеччина Насолоджуйтесь моментом ніжного догляду з рідким милом Balea щодня. Це мило для рук з екстрактом імбиру та лимона підтримує природний баланс вологи у шкірі. Склад без мікропластиків та водорозчинних суто синтетичних полімерів.
Код товару: 8170
Бренд: Balea
80 грн.
Мило для рук Balea Sensitive 500 мл, Німеччина Крем-мило Balea "Sensitive" спеціально розроблене для людей з чутливою шкірою, м'яко і ніжно очищає руки та обличчя від забруднень. Зберігає водний баланс, не стягує та не сушить шкіру, має легкий приємний аромат.
Код товару: 480
Бренд: Balea
80 грн.
Мило для рук Balea Macadamia und White Lotus 500 мл, Німеччина Насолоджуйтесь моментом ніжного догляду з рідким милом Balea щодня. Це мило для рук з ароматом макадамії та білого лотуса підтримує природний баланс вологи у шкірі. Склад без мікропластиків та водорозчинних суто синтетичних полімерів.
Код товару: 8783
Бренд: Balea
80 грн.
Мило для рук Balea Молоко та Мед 500 мл, Німеччина Крем-мило Balea з молоком та медом м'яко та ніжно очищає шкіру рук та обличчя від забруднень. Зберігає водний баланс, не стягує та не сушить шкіру. Екстра м'який, нейтральний рН підтримує природний баланс.
Код товару: 444
Бренд: Balea
80 грн.
Запаска до мила для рук Balea Himbeere Magnolie 850 мл, Німеччина Крем-мило Balea з ароматом ягід та магнолії м'яко та ніжно очищає шкіру рук та обличчя від забруднень. Зберігає водний баланс, не стягує та не сушить шкіру. Екстра м'який, нейтральний рН підтримує природний баланс.
Код товару: 8890
Бренд: Balea
110 грн.
Запаска до мила для рук Balea Sensitive 850 мл, Німеччина Крем-мило Balea з ніжним ароматом м'яко та ніжно очищає шкіру рук та обличчя від забруднень. Зберігає водний баланс, не стягує та не сушить шкіру. Екстра м'який, нейтральний рН підтримує природний баланс.
Код товару: 8691
Бренд: Balea
Запаска до мила для рук Balea Pfirsich Kokos 500 мл, Німеччина Крем-мило Balea з ароматом персика та кокосу м'яко та ніжно очищає шкіру рук та обличчя від забруднень. Зберігає водний баланс, не стягує та не сушить шкіру. Екстра м'який, нейтральний рН підтримує природний баланс.
Код товару: 8891
Бренд: Balea
70 грн.
Запаска до мила для рук Balea Beeren Vanille 500 мл, Німеччина Крем-мило Balea з ароматом ягід та ванілі м'яко та ніжно очищає шкіру рук та обличчя від забруднень. Зберігає водний баланс, не стягує та не сушить шкіру. Екстра м'який, нейтральний рН підтримує природний баланс.
Код товару: 8689
Бренд: Balea
70 грн.
Запаска до мила для рук Balea Імбир та Лимон 500 мл, Німеччина Крем-мило Balea з ароматом імбиру та лимона м'яко та ніжно очищає шкіру рук та обличчя від забруднень. Зберігає водний баланс, не стягує та не сушить шкіру. Екстра м'який, нейтральний рН підтримує природний баланс.
Код товару: 4032
Бренд: Balea
70 грн.
Запаска до мила для рук Balea Milch Honig 500 мл, Німеччина Крем-мило Balea з ароматом молока та меду м'яко та ніжно очищає шкіру рук та обличчя від забруднень. Зберігає водний баланс, не стягує та не сушить шкіру. Екстра м'який, нейтральний рН підтримує природний баланс.
Код товару: 8692
Бренд: Balea
70 грн.
Мило для рук Deluxe Beauty Secret 5 л, Німеччина Мило з натуральними екстрактами м'яко очистить шкіру рук та надовго захистить її від зневоднення. Має приємний аромат, добре спінюється та легко змивається, не залишаючи плівки. Засіб містить оптимальний рівень рН, тому підходить будь-якому типу шкіри.
Код товару: 7673
Бренд: Deluxe
355 грн.
Мило для рук Passion Gold Delicate 5 л, Польща Мило з натуральними екстрактами м'яко очистить шкіру рук та надовго захистить її від зневоднення. Має приємний аромат, добре спінюється та легко змивається, не залишаючи плівки. Засіб містить оптимальний рівень рН, тому підходить будь-якому типу шкіри.
Код товару: 8199
Бренд: Passion Gold
350 грн.
Мило для рук Balea кускове Cенситив 150 г, Німеччина Мило для рук Balea "Sensitive" спеціально розроблене для людей з чутливою шкірою, м'яко і ніжно очищає руки та обличчя від забруднень.
Код товару: 734
Бренд: Balea
64 грн.
Мило для рук Balea кускове Молоко та Мед 150 г, Німеччина Мило для рук Balea "Молоко мед" м'яко та ніжно очищає руки та обличчя від забруднень, не сушить шкіру, має нейтральний рН.
Код товару: 796
Бренд: Balea
64 грн.
Мило для рук Ombia кускове Meeres Brise 150 г, Німеччина Ніжне крем-мило з натуральними маслами кокосу та мигдалю має легкий приємний аромат, добре спінюється. Не стягує і не сушить шкіру, м'який нейтральний рН підтримує природний водний баланс.
Код товару: 7075
Бренд: Ombia
64 грн.
Мило для рук Ombia кускове Pflegende Seife 150 г, Німеччина Мило для сухої та чутливої шкіри із сечовиною без ароматів та барвників, добре зволожує шкіру. Має антигрибкову та протимікробну дію. Сечовина – прекрасний ексфоліант, вона руйнує міжклітинні зв'язки ороговілих клітин епідермісу та сприяє їхньому відлущуванню. Завдяки впливу сечовини шкіра звільняється від відмерлих клітин та швидше оновлюється.
Код товару: 7774
Бренд: Ombia
64 грн.
Мило для рук Ombia кускове Fruchte Sauber 150 г, Німеччина Ніжне крем-мило з натуральними маслами кокосу та мигдалю має легкий приємний аромат, добре спінюється. Не стягує і не сушить шкіру, м'який нейтральний рН підтримує природний водний баланс.
Код товару: 8728
Бренд: Ombia
64 грн.
Засіб для інтимної гігієни Femina Protect з дозатором 400 мл, Польща Гель для інтимної гігієни Femina для повсякденної гігієни. М'яко та делікатно очищає та захищає навіть найчутливішу шкіру. Спеціально розроблений та збагачений високою концентрацією натуральних заспокійливих рослинних екстрактів, таких як ромашка.
Код товару: 7796
Бренд: Femina
Мило для рук Passion Gold Exotic 5 л, Польща Мило з натуральними екстрактами м'яко очистить шкіру рук та надовго захистить її від зневоднення. Має приємний аромат, добре спінюється та легко змивається, не залишаючи плівки. Засіб містить оптимальний рівень рН, тому підходить будь-якому типу шкіри.
Код товару: 8198
Бренд: Passion Gold

Рідке мило - найкращий засіб очищення та догляду за шкірою рук, воно має ряд вагомих переваг: мило більш щадне, не сушить шкіру і не викликає подразнення. А також не висихає, не втрачає форму і не вислизає з рук на відміну від твердого мила, до того ж воно дуже гігієнічне та чудово зберігає всі біологічні добавки. Компактна упаковка та зручний дозатор роблять його незамінним атрибутом будь-якої вбиральні та ванної кімнати, особливо рідким милом зручно користуватися у громадських вбиральнях.
Ми пропонуємо Вам якісне мило для рук з Європи.

Вверх