Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків та всій Україні при замовленні від 1000 грн.

Мило для рук

Гігієнічні вологі серветки Denkmit 50 шт., Німеччина Вологі універсальні гігієнічні серветки для проміжного використання (ідеально підходять для використання в дорозі, літаку, потязі тощо). Мають неймовірний аромат груші та інжиру. Матеріал серветки біологічно розкладається.
Код товару: 8811
Бренд: Denkmit
107 грн.
Засіб для інтимної гігієни Femina Protect з дозатором 400 мл, Польща Гель для інтимної гігієни Femina для повсякденної гігієни. М'яко та делікатно очищає та захищає навіть найчутливішу шкіру. Спеціально розроблений та збагачений високою концентрацією натуральних заспокійливих рослинних екстрактів, таких як ромашка.
Код товару: 7796
Бренд: Femina
99 грн.
Засіб для інтимної гігієни Femina Sensitive з дозатором 400 мл, Польща Гель для інтимної гігієни Femina для повсякденної гігієни. М'яко та делікатно очищає та захищає навіть найчутливішу шкіру. Спеціально розроблений та збагачений високою концентрацією натуральних заспокійливих рослинних екстрактів.
Код товару: 7797
Бренд: Femina
99 грн.
Мило для рук Floren Chocolate 1 л Угорщина Мило для рук (без дозатора) з ніжним ароматом та текстурою м'яко та ніжно очищає шкіру рук від забруднень. Зберігає водний баланс, не стягує та не сушить шкіру. Екстра м'який, нейтральний рН підтримує природний баланс.
Код товару: 8461
Бренд: Floren
95 грн.
Мило для рук Floren Peachy Rose 1 л, Угорщина Мило для рук (без дозатора) з ніжним ароматом та текстурою м'яко та ніжно очищає шкіру рук від забруднень. Зберігає водний баланс, не стягує та не сушить шкіру. Екстра м'який, нейтральний рН підтримує природний баланс.
Код товару: 8460
Бренд: Floren
95 грн.
Мило для рук Abbott and Broome Moonstone 300 мл, Німеччина Мило для рук з екстрактом пачулі та ванілі має поживні властивості. Засіб легко і рівномірно наноситься, добре вбирається і залишає жирних слідів. Має приємний ніжний аромат.
Код товару: 7517
Бренд: Abbott and Broome
75 грн.
Мило для рук Balea Beeren Vanille 500 мл, Німеччина Насолоджуйтесь моментом ніжного догляду з рідким милом Balea щодня. Це мило для рук з екстрактом ягід та ванілі підтримує природний баланс вологи у шкірі. Склад без мікропластиків та водорозчинних суто синтетичних полімерів.
Код товару: 8687
Бренд: Balea
73 грн.
Мило для рук Balea Jungle Breeze 500 мл, Німеччина Насолоджуйтесь моментом ніжного догляду з рідким милом Balea щодня. Це мило для рук з екстрактом тропічних фруктів підтримує природний баланс вологи у шкірі. Склад без мікропластиків та водорозчинних суто синтетичних полімерів.
Код товару: 8688
Бренд: Balea
73 грн.
Мило для рук Balea Імбир та Лимон 500 мл, Німеччина Насолоджуйтесь моментом ніжного догляду з рідким милом Balea щодня. Це мило для рук з екстрактом імбиру та лимона підтримує природний баланс вологи у шкірі. Склад без мікропластиків та водорозчинних суто синтетичних полімерів.
Код товару: 8170
Бренд: Balea
73 грн.
Мило для рук Balea Sensitive 500 мл, Німеччина Крем-мило Balea "Sensitive" спеціально розроблене для людей з чутливою шкірою, м'яко і ніжно очищає руки та обличчя від забруднень. Зберігає водний баланс, не стягує та не сушить шкіру, має легкий приємний аромат.
Код товару: 480
Бренд: Balea
73 грн.
Мило для рук Balea Macadamia und White Lotus 500 мл, Німеччина Насолоджуйтесь моментом ніжного догляду з рідким милом Balea щодня. Це мило для рук з ароматом макадамії та білого лотуса підтримує природний баланс вологи у шкірі. Склад без мікропластиків та водорозчинних суто синтетичних полімерів.
Код товару: 8783
Бренд: Balea
73 грн.
Мило для рук Balea Молоко та Мед 500 мл, Німеччина Крем-мило Balea з молоком та медом м'яко та ніжно очищає шкіру рук та обличчя від забруднень. Зберігає водний баланс, не стягує та не сушить шкіру. Екстра м'який, нейтральний рН підтримує природний баланс.
Код товару: 444
Бренд: Balea
73 грн.
Запаска до мила для рук Balea Beeren Vanille 500 мл, Німеччина Крем-мило Balea з ароматом ягід та ванілі м'яко та ніжно очищає шкіру рук та обличчя від забруднень. Зберігає водний баланс, не стягує та не сушить шкіру. Екстра м'який, нейтральний рН підтримує природний баланс.
Код товару: 8689
Бренд: Balea
65 грн.
Запаска до мила для рук Balea Імбир та Лимон 500 мл, Німеччина Крем-мило Balea з ароматом імбиру та лимона м'яко та ніжно очищає шкіру рук та обличчя від забруднень. Зберігає водний баланс, не стягує та не сушить шкіру. Екстра м'який, нейтральний рН підтримує природний баланс.
Код товару: 4032
Бренд: Balea
65 грн.
Запаска до мила для рук Balea Milch Honig 500 мл, Німеччина Крем-мило Balea з ароматом молока та меду м'яко та ніжно очищає шкіру рук та обличчя від забруднень. Зберігає водний баланс, не стягує та не сушить шкіру. Екстра м'який, нейтральний рН підтримує природний баланс.
Код товару: 8692
Бренд: Balea
65 грн.
Мило для рук Passion Gold Delicate 5 л, Польща Мило з натуральними екстрактами м'яко очистить шкіру рук та надовго захистить її від зневоднення. Має приємний аромат, добре спінюється та легко змивається, не залишаючи плівки. Засіб містить оптимальний рівень рН, тому підходить будь-якому типу шкіри.
Код товару: 8199
Бренд: Passion Gold
350 грн.
Мило для рук Balea кускове Cенситив 150 г, Німеччина Мило для рук Balea "Sensitive" спеціально розроблене для людей з чутливою шкірою, м'яко і ніжно очищає руки та обличчя від забруднень.
Код товару: 734
Бренд: Balea
54 грн.
Мило для рук Balea кускове Молоко та Мед 150 г, Німеччина Мило для рук Balea "Молоко мед" м'яко та ніжно очищає руки та обличчя від забруднень, не сушить шкіру, має нейтральний рН.
Код товару: 796
Бренд: Balea
54 грн.
Мило для рук Ombia кускове Meeres Brise 150 г, Німеччина Ніжне крем-мило з натуральними маслами кокосу та мигдалю має легкий приємний аромат, добре спінюється. Не стягує і не сушить шкіру, м'який нейтральний рН підтримує природний водний баланс.
Код товару: 7075
Бренд: Ombia
55 грн.
Мило для рук Ombia кускове Fruchte Sauber 150 г, Німеччина Ніжне крем-мило з натуральними маслами кокосу та мигдалю має легкий приємний аромат, добре спінюється. Не стягує і не сушить шкіру, м'який нейтральний рН підтримує природний водний баланс.
Код товару: 8728
Бренд: Ombia
55 грн.
Мило для рук Ombia кускове Pflegende Seife 150 г, Німеччина Мило для сухої та чутливої шкіри із сечовиною без ароматів та барвників, добре зволожує шкіру. Має антигрибкову та протимікробну дію. Сечовина – прекрасний ексфоліант, вона руйнує міжклітинні зв'язки ороговілих клітин епідермісу та сприяє їхньому відлущуванню. Завдяки впливу сечовини шкіра звільняється від відмерлих клітин та швидше оновлюється.
Код товару: 7774
Бренд: Ombia
55 грн.
Запаска до мила для рук Balea Himbeere Magnolie 750 мл, Німеччина Крем-мило Balea з ароматом ягід та магнолії м'яко та ніжно очищає шкіру рук та обличчя від забруднень. Зберігає водний баланс, не стягує та не сушить шкіру. Екстра м'який, нейтральний рН підтримує природний баланс.
Код товару: 8690
Бренд: Balea
Мило для рук Deluxe Beauty Secret 5 л, Німеччина Мило з натуральними екстрактами м'яко очистить шкіру рук та надовго захистить її від зневоднення. Має приємний аромат, добре спінюється та легко змивається, не залишаючи плівки. Засіб містить оптимальний рівень рН, тому підходить будь-якому типу шкіри.
Код товару: 7673
Бренд: Deluxe
Запаска до мила для рук Balea Sensitive 500 мл, Німеччина Крем-мило Balea з ніжним ароматом м'яко та ніжно очищає шкіру рук та обличчя від забруднень. Зберігає водний баланс, не стягує та не сушить шкіру. Екстра м'який, нейтральний рН підтримує природний баланс.
Код товару: 8691
Бренд: Balea
Мило Passion Gold Fruity 1 л, Польща Рідке мило для рук з гліцерином та природними компонентами дуже дбайливо очищає шкіру, а також роблячи її м'якою та ніжною, зберігаючи водний баланс.
Код товару: 6919
Бренд: Passion Gold
Мило Passion Gold Delicate 1 л, Польща Рідке мило для рук з гліцерином та природними компонентами дуже дбайливо очищає шкіру, а також роблячи її м'якою та ніжною, зберігаючи водний баланс.
Код товару: 6920
Бренд: Passion Gold
Мило для рук Passion Gold Exotic 5 л, Польща Мило з натуральними екстрактами м'яко очистить шкіру рук та надовго захистить її від зневоднення. Має приємний аромат, добре спінюється та легко змивається, не залишаючи плівки. Засіб містить оптимальний рівень рН, тому підходить будь-якому типу шкіри.
Код товару: 8198
Бренд: Passion Gold

Рідке мило - найкращий засіб очищення та догляду за шкірою рук, воно має ряд вагомих переваг: мило більш щадне, не сушить шкіру і не викликає подразнення. А також не висихає, не втрачає форму і не вислизає з рук на відміну від твердого мила, до того ж воно дуже гігієнічне та чудово зберігає всі біологічні добавки. Компактна упаковка та зручний дозатор роблять його незамінним атрибутом будь-якої вбиральні та ванної кімнати, особливо рідким милом зручно користуватися у громадських вбиральнях.
Ми пропонуємо Вам якісне мило для рук з Європи.

Вверх