Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
АКЦІЯ!!! Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків та всій Україні при замовленні від 1000 грн.

Кондицiонери для бiлизни

Нейтралізатор запаху Denkmit Geruchsneutralisierer 200 мл, Німеччина Нейтралізатор запахів для постільної білизни, одягу, взуття, килимів, м'яких меблів від домашніх тварин. Надає стійкого свіжого аромату, не залишає слідів на тканині. Перед використанням на сприйнятливому текстилі (наприклад, шовку) перевірте засіб у непомітному місці.
Код товару: 7754
Бренд: Denkmit
102 грн.
Ароматизована рідина для прасок Denkmit 1 л, Німеччина Ароматизована рідина полегшує процес прасування, дарує білизні чудовий аромат та приємну свіжість. Вона також запобігає утворенню накипу. Підходить для прасок та прасувальних систем з відпарювачем.
Код товару: 7035
Бренд: Denkmit
135 грн.
Нейтралізатор запахів Astonish Fabric Refresher 750 мл, Великобританія Нейтралізатор запахів для текстилю, килимів та одягу. Його особлива формула дозволяє засобу проникати в тканину, меблеву оббивку, килими, одяг, взуття та ефективно діяти проти застарілих запахів, а також запахів від домашніх улюбленців, їжі, плісняви, диму. Залишає після себе аромат свіжості. Засіб абсолютно екологічний. Не викликає алергічних реакцій.
Код товару: 7230
Бренд:
107 грн.
Кондиціонер для білизни Denkmit Himmlische Frische 1 л, Німеччина Концентрований кондиціонер для білизни з рослинними інгредієнтами розгладжує волокна тканини та полегшує процес прасування. Надає білизні свіжість і аромат, так як у складі містить ароматичну добавку, що біорозкладається.
Код товару: 8039
Бренд: Denkmit
140 грн.
Кондиціонер для білизни Denkmit Sanfte Frische 1 л, Німеччина Концентрований кондиціонер для білизни з рослинними інгредієнтами розгладжує волокна тканини та полегшує процес прасування. Надає білизні свіжість і аромат, так як у складі містить ароматичну добавку, що біорозкладається.
Код товару: 8040
Бренд: Denkmit
140 грн.
Кондиціонер Denkmit Ultra Sensitive, 1 л, Німеччина Концентрований Ultra Sensitive ополіскувач для дитячої білизни, не містить барвників, ароматизаторів та консервантів. Має дуже хорошу сумісність зі шкірою, поєднує у собі приємну м'якість у одязі із зменшеним ризиком виникнення алергії.
Код товару: 2575
Бренд: Denkmit
163 грн.
Гігієнічний ополіскувач Denkmit без запаху 1,5 л, Німеччина Активний вже при температурі від 15°C, видаляє бактерії та мікроби – у тому числі дерматофіти та віруси. Підходить для всіх програм прання та всіх видів текстилю, а також для чутливих та особливо тонких тканин. Не містить барвників та ароматів. Містить дезінфікуючий засіб (100 г рідкого концентрату Denkmit містить 2,49 г дидецилдиметиламонію хлориду).
Код товару: 2707
Бренд: Denkmit
185 грн.
Гігієнічний ополіскувач Denkmit із запахом 1,5 л, Німеччина Активний вже при температурі від 15°C, видаляє бактерії та мікроби – у тому числі дерматофіти та віруси. Підходить для всіх програм прання та всіх видів текстилю, а також для чутливих та особливо тонких тканин. Не містить барвників. Містить дезінфікуючий засіб (100 г рідкого концентрату Denkmit містить 2,49 г дидецилдиметиламонію хлориду).
Код товару: 7757
Бренд: Denkmit
185 грн.
Кондиціонер Deluxe Black 2 л, Німеччина Концентрований кондиціонер для білизни надає білизні приємного запаху після прання, пом'якшує його, полегшуючи процес прасування. Дозування на одне прання 35 мл залежно від тканини та тривалості циклу.
Код товару: 8128
Бренд: Deluxe
218 грн.
Кондиціонер для білизни Well Done Sparking lilies 1 л, Угорщина Концентрований засіб для ополіскування білизни, що містить високоякісні ароматизатори, використовується для прання текстилю для надання свіжості, еластичності та м'якості. Одяг довго зберігає приємний аромат, полегшує процес прасування, запобігає електростатичному заряду тканин.
Код товару: 8387
Бренд: Well Done
70 грн.
Кондиціонер для білизни Well Done Secret night 2 л, Угорщина Концентрований засіб для ополіскування білизни, що містить високоякісні ароматизатори, використовується для прання текстилю для надання свіжості, еластичності та м'якості. Одяг довго зберігає приємний аромат, полегшує процес прасування, запобігає електростатичному заряду тканин.
Код товару: 8392
Бренд: Well Done
120 грн.
Кондиціонер Coccolino Deluxe Lavish Blossom Concentrated 870 мл, Угорщина Супер концентрований засіб надає білизні розкішного тривалого аромату, створеного фахівцями з парфумерії. Аромат з першими нотами франжіпані, лілії та базовими нотами ванілі та кедра.
Код товару: 6761
Бренд: Coccolino
201 грн.
Кондиціонер Coccolino Deluxe Divine Petals Concentrated 870 мл, Угорщина Супер концентрований засіб надає білизні розкішного тривалого аромату, створеного фахівцями з парфумерії. Аромат з першими нотами франжіпані, лілії та базовими нотами ванілі та кедра.
Код товару: 7680
Бренд: Coccolino
201 грн.
Кондиционер Coccolino Deluxe Luscious Bouquet Super Concentrated 870 мл, Венгрия Супер концентрированное средство придает белью роскошный продолжительный аромат, созданный специалистами по парфюмерии. В запахе собрано сочетание ароматов роз, магнолии, ванили, сандалового дерева и красных фруктов.
Код товару: 6759
Бренд: Coccolino
201 грн.
Кондиціонер Coccolino Intense Oriental Bloom 960 мл, Великобританія Традиційну м'якість Coccolino Intense поєднали з мистецтвом вибраних ароматів, щоб подарувати білизні вибух свіжої ніжності та бадьорості. Засіб містить пом'якшувальні компоненти, які позитивно впливають на структуру тканинних волокон, роблячи їх м'якшими, надаючи тканини насичений квітковий запах.
Код товару: 8257
Бренд: Coccolino
201 грн.
Кондиціонер Coccolino Ultimate Care Sensitive 870 мл, Угорщина Супер концентрований засіб надає білизні розкішного тривалого аромату, створеного фахівцями з парфумерії. Після прання речі будуть м'якими, приємними на дотик та ароматними.
Код товару: 8539
Бренд: Coccolino
201 грн.
Кондиціонер для білизни Coccolino Квітка тіари 925 мл, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 5379
Бренд: Coccolino
135 грн.
Кондиціонер для білизни Coccolino Sensitive Almond 925 мл, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 6241
Бренд: Coccolino
135 грн.
Кондиціонер для білизни Coccolino Happy Yellow 1050 мл, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 7509
Бренд: Coccolino
135 грн.
Кондиціонер для білизни Coccolino Blue Splash 1050 мл, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 5380
Бренд: Coccolino
135 грн.
Кондиціонер для білизни Coccolino Жимолість та Сандалове дерево 925 мл, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 5711
Бренд: Coccolino
135 грн.
Кондиціонер для білизни Coccolino Лілія та Рожевий грейпфрут 925 мл, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 1981
Бренд: Coccolino
135 грн.
Кондиціонер для білизни Coccolino Фіолетова орхідея та Чорниця 925 мл, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 5381
Бренд: Coccolino
135 грн.
Кондиціонер для білизни Coccolino Лілія та Рожевий грейпфрут 1,68 л, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 8356
Бренд: Coccolino
230 грн.
Кондиционер для белья Coccolino Жимолость и Сандаловое дерево 1,68 л, Венгрия Ополаскиватель для белья, созданный экспертами парфюмерами, в составе содержит парфюм, который надолго сохраняет неповторимый запах на белье.
Код товару: 7627
Бренд: Coccolino
230 грн.
Кондиціонер для білизни Coccolino Левовий зів і Пачулі 1,45 л, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 5713
Бренд: Coccolino
230 грн.
Кондиціонер для білизни Coccolino Blue Splash 1,8 л, Угорщина За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 5717
Бренд: Coccolino
230 грн.
Кондиціонер для білизни Coccolino Лаванда 1,68 л, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 8354
Бренд: Coccolino
230 грн.
Кондиціонер для білизни Coccolino Жасмин 1,68 л, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 8355
Бренд: Coccolino
230 грн.
Кондиціонер для білизни Coccolino Пассифлора та Бергамот 925 мл, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 5278
Бренд: Coccolino
135 грн.
Кондиціонер Coccolino Ultimate Care Fresh Sky 870 мл, Угорщина Супер концентрований засіб надає білизні розкішного тривалого аромату, створеного фахівцями з парфумерії. Після прання речі будуть м'якими, приємними на дотик та ароматними.
Код товару: 8156
Бренд: Coccolino
Кондиціонер для білизни Well Done Black night 1 л, Угорщина Концентрований засіб для ополіскування білизни, що містить високоякісні ароматизатори, використовується для прання текстилю для надання свіжості, еластичності та м'якості. Одяг довго зберігає приємний аромат, полегшує процес прасування, запобігає електростатичному заряду тканин.
Код товару: 8385
Бренд: Well Done
Кондиціонер для білизни Coccolino Sensitive Pure 1,8 л, Угорщина За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 8358
Бренд: Coccolino
Засіб для підкрохмалювання та легкого прасування Astonish 750 мл, Великобританія Засіб для полегшення та прискорення прасування виробів з бавовняних та синтетичних тканин. Підходить для використання на сорочках, блузах, футболках, скатертинах, постільній білизні тощо. Технологія легкого прасування дозволяє речам виглядати ідеально - без складок та заломів. Засіб також підкрохмалює речі.
Код товару: 7310
Бренд: Astonish
Кондиціонер Deluxe Moon 2 л, Німеччина Концентрований кондиціонер для білизни надає білизні приємного запаху після прання, пом'якшує його, полегшуючи процес прасування. Дозування на одне прання 35 мл залежно від тканини та тривалості циклу.
Код товару: 8126
Бренд: Deluxe
Кондиціонер Deluxe Goldene 2 л, Німеччина Концентрований кондиціонер для білизни надає білизні приємного запаху після прання, пом'якшує його, полегшуючи процес прасування. Дозування на одне прання 35 мл залежно від тканини та тривалості циклу.
Код товару: 8127
Бренд: Deluxe
Кондиціонер для білизни Coccolino Пассифлора та Бергамот 1,68 л, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 1656
Бренд: Coccolino
Кондиціонер для білизни Coccolino Фіолетова орхідея та Чорниця 1,68 л, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 7798
Бренд: Coccolino
Кондиціонер Coccolino Ultimate Care Heavenly Nectar 870 мл, Угорщина Супер концентрований засіб надає білизні розкішного тривалого аромату, створеного фахівцями з парфумерії. У запаху зібрано поєднання ароматів троянд, магнолії, ванілі, сандалового дерева та червоних фруктів. Після прання речі будуть м'якими, приємними на дотик та ароматними.
Код товару: 8155
Бренд: Coccolino

<strong>Кондиціонери для білизни</strong> або як прийнято говорити "в народі" ополіскувачі призначені для пом'якшення волокон тканини, а отже, і полегшення процесу прасування, надання білизні неповторного свіжого аромату, зняття статичного ефекту. Особливо добре ефект від застосування цих засобів видно на великих махрових рушниках, простирадлах, халатах, постільній білизні. Нижче представлені кондиціонери для білизни, вироблені в країнах Євросоюзу з дотриманням усіх необхідних санітарних норм. Деякі їх концентровані і дозуються зовсім у невеликій кількості, інші навпаки - не концентрати і витрачаються великим обсягом. Менеджери <strong>магазину Прання</strong> допоможуть Вам розібратися та зробити правильний вибір!

Вверх