Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків та всій Україні при замовленні від 1000 грн.

Кондицiонери для бiлизни

Освіжувач для текстилю та розгладжувач зморшок Denkmit 3в1, 500 мл, Німеччина Спрей для гігієнічної чистоти текстилю, видаляє стійкі запахи, легко розгладжує між пранням - без прасування. Гігієнічний освіжувач текстилю 3в1 та розгладжувач зморшок від Denkmit забезпечує більш надійну чистоту у простий і зрозумілий спосіб. Цей освіжувач видаляє 99,9% бактерій.
Код товару: 8794
Бренд: Denkmit
147 грн.
Кондиціонер Deluxe Black 2 л, Німеччина Концентрований кондиціонер для білизни надає білизні приємного запаху після прання, пом'якшує його, полегшуючи процес прасування. Дозування на одне прання 35 мл залежно від тканини та тривалості циклу.
Код товару: 8128
Бренд: Deluxe
240 грн.
Кондиціонер Deluxe Moon 2 л, Німеччина Концентрований кондиціонер для білизни надає білизні приємного запаху після прання, пом'якшує його, полегшуючи процес прасування. Дозування на одне прання 35 мл залежно від тканини та тривалості циклу.
Код товару: 8126
Бренд: Deluxe
240 грн.
Кондиціонер для білизни Power Wash Elegance 4 л, Польща Кондиціонер для білизни надає білизні приємного запаху після прання, пом'якшує його, полегшуючи процес прасування. Дозування на одне прання 40-60 мл залежно від тканини та тривалості циклу.
Код товару: 8759
Бренд: Power Wash
256 грн.
Кондиціонер для білизни Power Wash Fresh Dew 4 л, Польща Кондиціонер для білизни надає білизні приємного запаху після прання, пом'якшує його, полегшуючи процес прасування. Дозування на одне прання 40-60 мл залежно від тканини та тривалості циклу.
Код товару: 8761
Бренд: Power Wash
256 грн.
Кондиціонер для білизни Power Wash Sensitive 4 л, Польща Кондиціонер для білизни надає білизні приємного запаху після прання, пом'якшує його, полегшуючи процес прасування. Дозування на одне прання 40-60 мл залежно від тканини та тривалості циклу.
Код товару: 8762
Бренд: Power Wash
256 грн.
Кондиціонер для білизни Power Wash Festival of Flawers 4 л, Польща Кондиціонер для білизни надає білизні приємного запаху після прання, пом'якшує його, полегшуючи процес прасування. Дозування на одне прання 40-60 мл залежно від тканини та тривалості циклу.
Код товару: 8760
Бренд: Power Wash
256 грн.
Кондиціонер для білизни Denkmit Sanfte Frische 1 л, Німеччина Концентрований кондиціонер для білизни з рослинними інгредієнтами розгладжує волокна тканини та полегшує процес прасування. Надає білизні свіжість і аромат, так як у складі містить ароматичну добавку, що біорозкладається.
Код товару: 8040
Бренд: Denkmit
128 грн.
Кондиціонер для білизни Denkmit Himmlische Frische 1 л, Німеччина Концентрований кондиціонер для білизни з рослинними інгредієнтами розгладжує волокна тканини та полегшує процес прасування. Надає білизні свіжість і аромат, так як у складі містить ароматичну добавку, що біорозкладається.
Код товару: 8039
Бренд: Denkmit
128 грн.
Кондиціонер Denkmit Ultra Sensitive, 1 л, Німеччина Концентрований Ultra Sensitive ополіскувач для дитячої білизни, не містить барвників, ароматизаторів та консервантів. Має дуже хорошу сумісність зі шкірою, поєднує у собі приємну м'якість у одязі із зменшеним ризиком виникнення алергії.
Код товару: 2575
Бренд: Denkmit
163 грн.
Гігієнічний ополіскувач Denkmit без запаху 1,5 л, Німеччина Активний вже при температурі від 15°C, видаляє бактерії та мікроби – у тому числі дерматофіти та віруси. Підходить для всіх програм прання та всіх видів текстилю, а також для чутливих та особливо тонких тканин. Не містить барвників та ароматів. Містить дезінфікуючий засіб (100 г рідкого концентрату Denkmit містить 2,49 г дидецилдиметиламонію хлориду).
Код товару: 2707
Бренд: Denkmit
173 грн.
Кондиціонер Coccolino Ultimate Care Sensitive 870 мл, Угорщина Супер концентрований засіб надає білизні розкішного тривалого аромату, створеного фахівцями з парфумерії. Після прання речі будуть м'якими, приємними на дотик та ароматними.
Код товару: 8539
Бренд: Coccolino
201 грн.
Кондиціонер для білизни Coccolino Квітка тіари 925 мл, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 5379
Бренд: Coccolino
135 грн.
Кондиціонер для білизни Coccolino Happy Yellow 1050 мл, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 7509
Бренд: Coccolino
135 грн.
Кондиціонер для білизни Coccolino Blue Splash 1050 мл, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 5380
Бренд: Coccolino
135 грн.
Кондиціонер для білизни Coccolino Жимолість та Сандалове дерево 925 мл, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 5711
Бренд: Coccolino
135 грн.
Кондиціонер для білизни Coccolino Blue Splash 1,8 л, Угорщина За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 5717
Бренд: Coccolino
230 грн.
Кондиціонер для білизни Coccolino Левовий зів і Пачулі 1,45 л, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 5713
Бренд: Coccolino
Нейтралізатор запаху Denkmit Geruchsneutralisierer 200 мл, Німеччина Нейтралізатор запахів для постільної білизни, одягу, взуття, килимів, м'яких меблів від домашніх тварин. Надає стійкого свіжого аромату, не залишає слідів на тканині. Перед використанням на сприйнятливому текстилі (наприклад, шовку) перевірте засіб у непомітному місці.
Код товару: 7754
Бренд: Denkmit
Гігієнічний ополіскувач Denkmit із запахом 1,5 л, Німеччина Активний вже при температурі від 15°C, видаляє бактерії та мікроби – у тому числі дерматофіти та віруси. Підходить для всіх програм прання та всіх видів текстилю, а також для чутливих та особливо тонких тканин. Не містить барвників. Містить дезінфікуючий засіб (100 г рідкого концентрату Denkmit містить 2,49 г дидецилдиметиламонію хлориду).
Код товару: 7757
Бренд: Denkmit
Кондиціонер для білизни Coccolino Лілія та Рожевий грейпфрут 1,68 л, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 8356
Бренд: Coccolino
Кондиционер для белья Coccolino Жимолость и Сандаловое дерево 1,68 л, Венгрия Ополаскиватель для белья, созданный экспертами парфюмерами, в составе содержит парфюм, который надолго сохраняет неповторимый запах на белье.
Код товару: 7627
Бренд: Coccolino
Кондиціонер для білизни Coccolino Пассифлора та Бергамот 1,68 л, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 1656
Бренд: Coccolino
Кондиціонер для білизни Coccolino Фіолетова орхідея та Чорниця 1,68 л, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 7798
Бренд: Coccolino
Кондиціонер для білизни Coccolino Фіолетова орхідея та Чорниця 925 мл, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 5381
Бренд: Coccolino
Кондиціонер для білизни Coccolino Лілія та Рожевий грейпфрут 925 мл, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 1981
Бренд: Coccolino
Кондиціонер для білизни Coccolino Пассифлора та Бергамот 925 мл, Угорщина Концентрований ополіскувач для білизни. За допомогою активних речовин на рослинній основі пом'якшує волокна тканини, захищає їх та зберігає повітропроникність білизни.
Код товару: 5278
Бренд: Coccolino
Кондиціонер Coccolino Deluxe Divine Petals Concentrated 870 мл, Угорщина Супер концентрований засіб надає білизні розкішного тривалого аромату, створеного фахівцями з парфумерії. Аромат з першими нотами франжіпані, лілії та базовими нотами ванілі та кедра.
Код товару: 7680
Бренд: Coccolino
Ароматизована рідина для прасок Denkmit 1 л, Німеччина Ароматизована рідина полегшує процес прасування, дарує білизні чудовий аромат та приємну свіжість. Вона також запобігає утворенню накипу. Підходить для прасок та прасувальних систем з відпарювачем.
Код товару: 7035
Бренд: Denkmit
Нейтралізатор запахів Astonish Fabric Refresher 750 мл, Великобританія Нейтралізатор запахів для текстилю, килимів та одягу. Його особлива формула дозволяє засобу проникати в тканину, меблеву оббивку, килими, одяг, взуття та ефективно діяти проти застарілих запахів, а також запахів від домашніх улюбленців, їжі, плісняви, диму. Залишає після себе аромат свіжості. Засіб абсолютно екологічний. Не викликає алергічних реакцій.
Код товару: 7230
Бренд:
Кондиціонер Deluxe Goldene 2 л, Німеччина Концентрований кондиціонер для білизни надає білизні приємного запаху після прання, пом'якшує його, полегшуючи процес прасування. Дозування на одне прання 35 мл залежно від тканини та тривалості циклу.
Код товару: 8127
Бренд: Deluxe

<strong>Кондиціонери для білизни</strong> або як прийнято говорити "в народі" ополіскувачі призначені для пом'якшення волокон тканини, а отже, і полегшення процесу прасування, надання білизні неповторного свіжого аромату, зняття статичного ефекту. Особливо добре ефект від застосування цих засобів видно на великих махрових рушниках, простирадлах, халатах, постільній білизні. Нижче представлені кондиціонери для білизни, вироблені в країнах Євросоюзу з дотриманням усіх необхідних санітарних норм. Деякі їх концентровані і дозуються зовсім у невеликій кількості, інші навпаки - не концентрати і витрачаються великим обсягом. Менеджери <strong>магазину Прання</strong> допоможуть Вам розібратися та зробити правильний вибір!

Вверх