Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків та всій Україні при замовленні від 1500 грн.

Гелi для прання

Гель для прання Deluxe Enzo Universal 4 л, Німеччина Універсальний гель для прання кольорового та білого текстилю підходить для всіх типів пральних машин, а також для ручного прання. Робочий діапазон температур 30-90, дозування на завантаження 4-5 кг 40 мл засобу.
Код товару: 6414
Бренд: Deluxe Enzo
393 грн.
Гель для прання Deluxe Enzo Color 4 л, Німеччина Гель для прання кольорового текстилю підходить для всіх типів пральних машин, а також для ручного прання. Робочий діапазон температур 30-60 ° С, дозування на завантаження 4-5 кг 40 мл засобу.
Код товару: 6415
Бренд: Deluxe Enzo
393 грн.
Гель для прання Deluxe Enzo Black 4 л, Німеччина Гель для прання чорного та темного текстилю підходить для всіх типів пральних машин, а також для ручного прання. Робочий діапазон температур 30-60 ° С, дозування на завантаження 4-5 кг 40 мл засобу.
Код товару: 6930
Бренд: Deluxe Enzo
393 грн.
Гель Power Wash Універсальний 4 л, Польща Рідкий пральний порошок (гель) "Power wash", розрахований щонайменше на 53 прання. Підходить для кольорової та білої білизни, дозування на одне прання (4-5 кг) 75 мл засобу, для всіх типів пральних машин, а також для ручного прання.
Код товару: 568
Бренд: Power Wash
365 грн.
Гель Power Wash для чорного та темного текстилю 4 л, Польща Рідкий пральний порошок-гель для чорних чи темних тканин. Підходить для всіх типів пральних машин, ручного прання.
Код товару: 569
Бренд: Power Wash
365 грн.
Гель Passion Gold Universal 3 в 1, 2 л, Польща Концентрований гель з покращеною формулою 3 в 1, який відмінно видаляє забруднення різного типу, зберігає кольори тканини, а також надає їй м'якості і суттєво полегшує процес прасування. Підходить для кольорового та білого текстилю.
Код товару: 3454
Бренд: Passion Gold
240 грн.
Гель для прання Der Waschkonig Universal Gel 3 л, Польща Оригінальний універсальний гель для прання Der Waschkönig CG з екстрактами апельсина та бавовни. Завдяки своїй густоті та концентрованій формулі, 3-літрової упаковки вистачає на 100 прань. Продукт має новий, інтенсивний апельсиновий аромат.
Код товару: 8880
Бренд: Der Waschkonig
255 грн.
Гель для прання Pink Stuff Miracle Laundry Detergent Bio 960 мл, Великобританія Цей органічний рідкий засіб для прання видаляє бруд і плями з першого прання та забезпечує тривале відчуття свіжості завдяки своєму фруктово-свіжому аромату. Висококонцентрована формула ефективна навіть при коротких програмах прання та низьких температурах. Для особливо стійких плям і забруднень одяг слід попередньо обробити перед машинним пранням.
Код товару: 8857
Бренд: Pink Stuff
420 грн.
Гель Denkmit Ultra Sensitive 1,5 л, Німеччина Гель-лосьйон без ароматизаторів, барвників та консервантів. Ідеально підходить для прання вовни, шовку, пуху, овчини, кашеміру та ангорської вовни. Він поєднує у собі м'який догляд із зменшеним ризиком виникнення алергії. Лосьйон Ultra Sensitive був розроблений Німецькою асоціацією з алергії та астми та пройшов дерматологічні випробування.
Код товару: 3872
Бренд: Denkmit
256 грн.
Гель Denkmit для кольорового текстилю 1,1 л, Німеччина Гель для прання кольорового текстилю глибоко очищає волокна тканини, містить формулу, що зберігає колір, активний вже при 20°С.
Код товару: 732
Бренд: Denkmit
358 грн.
Гель Denkmit Fresh Sensation для мембранної тканини 1,5 л, Німеччина Гель відмінно підходить для прання спортивного текстилю та виробів із мембранних тканин. Завдяки інноваційній технології глибоко проникає у волокна та нейтралізує неприємні запахи, а також видаляє бруд.
Код товару: 3020
Бренд: Denkmit
264 грн.
Концентрований гель Denkmit для чорного текстилю 1 л, Німеччина Концентрат для прання чорного та темного текстилю глибоко очищає волокна тканини, підходить навіть для забрудненої білизни.
Код товару: 1613
Бренд: Denkmit
241 грн.
Концентрований гель Denkmit для білого текстилю 1 л, Німеччина Концентрат для прання білого текстилю глибоко очищає волокна тканини, підходить навіть для забрудненої білизни, також можна застосовувати для шовкових виробів.
Код товару: 2591
Бренд: Denkmit
241 грн.
Гель Denkmit Nature для кольорового текстилю 1,265 л, Німеччина Завдяки глибокому проникненню гелю в волокна тканини забруднення різного роду легко видаляються навіть при 20 С. Засіб пройшов дерматологічні випробування, отримав нагороду ECOLABEL "Блакитний ангел" - найстаріша програма екомаркування в Німеччині.
Код товару: 3124
Бренд: Denkmit
387 грн.
Гель Denkmit Nature для білого текстилю 1,265 л, Німеччина Завдяки глибокому проникненню гелю в волокна тканини забруднення різного роду легко видаляються навіть при 20 С. Засіб пройшов дерматологічні випробування, отримав нагороду ECOLABEL "Блакитний ангел" - найстаріша програма екомаркування в Німеччині.
Код товару: 3123
Бренд: Denkmit
387 грн.
Капсули для прання Denkmit 3in1 Fresh Sensation 22 шт., Німеччина Ніжний миючий засіб нейтралізує неприємні запахи, ідеально для спортивного текстилю, оскільки гель протидіє поглинання нових запахів. Завдяки інноваційній технології глибоко проникає у волокна та видаляє бруд.
Код товару: 6497
Бренд: Denkmit
459 грн.
Капсули Denkmit для кольорової білизни 22 шт, Німеччина Капсули Denkmit - попередньо дозований рідкий миючий засіб у водорозчинній плівці. Потужна двокамерна система забезпечує ідеальну чистоту та сяючий білий колір текстилю вже починаючи з 20°C.
Код товару: 5702
Бренд: Denkmit
481 грн.
Капсули Denkmit для білої білизни 22 шт, Німеччина Капсули Denkmit - попередньо дозований рідкий миючий засіб у водорозчинній плівці. Потужна двокамерна система забезпечує ідеальну чистоту та сяючий білий колір текстилю вже починаючи з 20°C.
Код товару: 5655
Бренд: Denkmit
481 грн.
Капсули для прання Dash Extra Igienizzante 49 шт., Італія Призначені для прання кольорової та білої білизни. Капсули мають унікальну багатокамерну конструкцію, що містить різноманітні інгредієнти. Завдяки трьом компонентам, які з'єднані в 1 капсулу, Dash легко очищає від бруду, видаляє плями, зберігає колірну палітру тканини легко.
Код товару: 8277
Бренд: Dash
965 грн.
Капсули для прання Ariel Active 40 шт., Призначені для прання кольорової та білої білизни. Капсули мають унікальну багатокамерну конструкцію, що містить різноманітні інгредієнти. Завдяки трьом компонентам, які з'єднані в 1 капсулу, легко очищає від бруду, видаляє плями, зберігає колірну палітру тканини легко.
Код товару: 8813
Бренд: Ariel
825 грн.
Капсули для прання Persil Color 25 шт., Бельгія Призначені для прання кольорової білизни. Капсули мають унікальну багатокамерну конструкцію, що містить різноманітні інгредієнти. Завдяки трьом компонентам, які з'єднані в 1 капсулу, легко очищає від бруду, видаляє плями, зберігає колірну палітру тканини легко.
Код товару: 8863
Бренд: Persil
545 грн.
Гель для прання Gama Color and Dark 4,15 л Концентрований гель для прання 3 в 1 для кольорового та темного текстилю: відмінно відмиває забруднення різного типу, освіжає білизну та надає приємного аромату. Робочий діапазон температур 20-60 С, дозування на завантаження 4-5 кг 50 мл засобу можна застосовувати для ручного прання.
Код товару: 7398
Бренд: Gama
760 грн.
Гель для прання Weiber Reise Universal Gel 3,212 л, Німеччина Гель для прання відмінно підходить для прання кольорової та білої білизни, має достатньо концентровану структуру та свіжий аромат. Завдяки спеціально розробленому складу засіб зберігає насиченість кольору тканинних волокон після численних прань. Завдяки спеціальним добавкам в пральній машинці не з'являється наліт, що сприяє більш тривалому терміну роботи.
Код товару: 8503
Бренд: Weiber Reise
1020 грн.
Гель для прання Weiber Reise Color Gel 3,212 л, Німеччина Гель для прання відмінно підходить для прання кольорової білизни, має досить концентровану структуру та свіжий аромат лугових трав. Завдяки спеціально розробленому складу засіб зберігає насиченість кольору тканинних волокон після численних прань. Завдяки спеціальним добавкам в пральній машинці не з'являється наліт, що сприяє більш тривалому терміну роботи.
Код товару: 8465
Бренд: Weiber Reise
1020 грн.
Гель для прання Persil Tiefenrein Universal Kraft Gel 3,6 л, Німеччина Концентрований гель для прання кольорового та білого текстилю. Відмінно відтирає різні забруднення: плями кави, чаю, вина, жиру і т.д., зберігає початковий колір виробу, у складі містить комплекс з засобом для виведення плям.
Код товару: 8657
Бренд: Persil
1343 грн.
Гель для прання Persil Aktiv Gel Universal 5 л, Австрія Концентрований гель для прання кольорового та білого текстилю. Відмінно відтирає різні забруднення: плями кави, чаю, вина, жиру і т.д., зберігає початковий колір виробу, у складі містить комплекс з засобом для виведення плям.
Код товару: 7668
Бренд: Persil
1695 грн.
Гель для прання Persil Color 5 л, Бельгія Концентрований гель для прання кольорового текстилю. Відмінно відтирає різні забруднення: плями кави, чаю, вина, жиру і т.д., зберігає початковий колір виробу, у складі містить комплекс з засобом для виведення плям.
Код товару: 7669
Бренд: Persil
1750 грн.
Гель Power Wash для кольорового текстилю 4 л, Польща Концентрований рідкий пральний порошок (гель) розрахований щонайменше на 92 прання. Підходить для кольорового текстилю. Дозування на одне прання (4-5 кг) 44 мл, робочий діапазон температур 30-60°С.
Код товару: 567
Бренд: Power Wash
Гель Denkmit Cozy and Care 1,5 л, Німеччина Лосьйон для прання Denkmit м'яко та дбайливо очищає натуральні волокна, такі як шерсть, шовк, кашемір, ангора чи пух. Формула м'якого догляду з цінним ланоліном оновлює природну захисну плівку і розгладжує волокна - таким чином шерсть і делікатний текстиль залишаються довше в хорошому стані.
Код товару: 496
Бренд: Denkmit
Гель Denkmit Color and Care для делікатних тканин 1,5 л, Німеччина Цей гель спеціально розроблений для догляду за текстилем із синтетичних волокон, а також ідеально підходить для прання делікатних речей, вовни, містить формулу, яка зберігає колір та відтінки, доглядає волокна тканини. Призначений для ручного чи машинного прання.
Код товару: 1087
Бренд: Denkmit
Гель для прання Gama Universal Professional 4,15 л Концентрований універсальний гель для прання 3 в 1: відмінно відмиває забруднення різного типу, освіжає білизну та надає приємного аромату, має у складі відбілюючий компонент, що не шкодить кольоровій білизні, т.ч. запобігає утворенню сірого нальоту на білих тканинах. Робочий діапазон температур 20-95 С, дозування на завантаження 4-5 кг 50 мл засобу можна застосовувати для ручного прання.
Код товару: 7397
Бренд: Gama

<strong>Гель для прання</strong> або рідкий пральний порошок давно завоював довіру наших покупців. Він не тільки економічний, відмінно відмиває забруднення, дбайливо ставиться до текстилю, але і береже деталі пральної машини збільшуючи її термін служби, а значить, і заощаджуючи кошти сім'ї. Лінійка цих засобів дуже широка - починаючи від гелів для прання виробів із класичних бавовняних волокон до спеціальних засобів для шовку, вовни, пуху, термо- та мембранних тканин. Останнім часом виробники все частіше для зручності покупців дозують миючий засіб в капсули, додаючи всілякі компоненти для поліпшення якості прання, наприклад, засоби для виведення плям, підсилювачі рідкого порошку, стабілізатори для збереження кольору, захисту проти линяння, вицвітання та інші. У цьому розділі є безліч товарів для різних типів тканин. Ми впевнені, що кожен покупець знайде засіб, який підійде йому якнайкраще.

Вверх