Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків при замовленні від 1000 грн., по Україні при замовленні від 2000 грн.

Гелi для прання

Гель Denkmit для кольорового текстилю 1,1 л, Німеччина Гель для прання кольорового текстилю глибоко очищає волокна тканини, містить формулу, що зберігає колір, активний вже при 20°С.
Код товару: 732
Бренд: Denkmit
272 грн.
Гель Denkmit Cozy and Care 1,5 л, Німеччина Лосьйон для прання Denkmit м'яко та дбайливо очищає натуральні волокна, такі як шерсть, шовк, кашемір, ангора чи пух. Формула м'якого догляду з цінним ланоліном оновлює природну захисну плівку і розгладжує волокна - таким чином шерсть і делікатний текстиль залишаються довше в хорошому стані.
Код товару: 496
Бренд: Denkmit
162 грн.
Гель Denkmit Fresh Sensation для мембранної тканини 1,5 л, Німеччина Гель відмінно підходить для прання спортивного текстилю та виробів із мембранних тканин. Завдяки інноваційній технології глибоко проникає у волокна та нейтралізує неприємні запахи, а також видаляє бруд.
Код товару: 3020
Бренд: Denkmit
214 грн.
Гель Denkmit Color and Care для делікатних тканин 1,5 л, Німеччина Цей гель спеціально розроблений для догляду за текстилем із синтетичних волокон, а також ідеально підходить для прання делікатних речей, вовни, містить формулу, яка зберігає колір та відтінки, доглядає волокна тканини. Призначений для ручного чи машинного прання.
Код товару: 1087
Бренд: Denkmit
162 грн.
Гель Denkmit Ultra Sensitive 1,5 л, Німеччина Гель-лосьйон без ароматизаторів, барвників та консервантів. Ідеально підходить для прання вовни, шовку, пуху, овчини, кашеміру та ангорської вовни. Він поєднує у собі м'який догляд із зменшеним ризиком виникнення алергії. Лосьйон Ultra Sensitive був розроблений Німецькою асоціацією з алергії та астми та пройшов дерматологічні випробування.
Код товару: 3872
Бренд: Denkmit
212 грн.
Концентрований гель Denkmit для білого текстилю 1 л, Німеччина Концентрат для прання білого текстилю глибоко очищає волокна тканини, підходить навіть для забрудненої білизни, також можна застосовувати для шовкових виробів.
Код товару: 2591
Бренд: Denkmit
207 грн.
Концентрований гель Denkmit для чорного текстилю 1 л, Німеччина Концентрат для прання чорного та темного текстилю глибоко очищає волокна тканини, підходить навіть для забрудненої білизни.
Код товару: 1613
Бренд: Denkmit
207 грн.
Гель Denkmit Nature для кольорового текстилю 1,265 л, Німеччина Завдяки глибокому проникненню гелю в волокна тканини забруднення різного роду легко видаляються навіть при 20 С. Засіб пройшов дерматологічні випробування, отримав нагороду ECOLABEL "Блакитний ангел" - найстаріша програма екомаркування в Німеччині.
Код товару: 3124
Бренд: Denkmit
262 грн.
Гель Denkmit Nature для білого текстилю 1,265 л, Німеччина Завдяки глибокому проникненню гелю в волокна тканини забруднення різного роду легко видаляються навіть при 20 С. Засіб пройшов дерматологічні випробування, отримав нагороду ECOLABEL "Блакитний ангел" - найстаріша програма екомаркування в Німеччині.
Код товару: 3123
Бренд: Denkmit
262 грн.
Капсули Denkmit для кольорової білизни 22 шт, Німеччина Капсули Denkmit - попередньо дозований рідкий миючий засіб у водорозчинній плівці. Потужна двокамерна система забезпечує ідеальну чистоту та сяючий білий колір текстилю вже починаючи з 20°C.
Код товару: 5702
Бренд: Denkmit
327 грн.
Капсули Denkmit для білої білизни 20 шт, Німеччина Капсули Denkmit - попередньо дозований рідкий миючий засіб у водорозчинній плівці. Потужна двокамерна система забезпечує ідеальну чистоту та сяючий білий колір текстилю вже починаючи з 20°C.
Код товару: 5655
Бренд: Denkmit
327 грн.
Капсули для прання Denkmit 3in1 Fresh Sensation 22 шт., Німеччина Ніжний миючий засіб нейтралізує неприємні запахи, ідеально для спортивного текстилю, оскільки гель протидіє поглинання нових запахів. Завдяки інноваційній технології глибоко проникає у волокна та видаляє бруд.
Код товару: 6497
Бренд: Denkmit
327 грн.
Гель для прання Coccolino Color 2,4 л, Нідерланди Гель для прання кольорового текстилю в машинках автомат, також можна використовувати і для ручного прання (30 мл засобу на 10 л води). Формула гелю глибоко проникає в волокна тканини, має гарні якості, що відстирає, легко усуває навіть складні плями, разом з тим пом'якшуючи тканину і надаючи ніжний свіжий аромат.
Код товару: 7858
Бренд: Coccolino
528 грн.
Гель для прання Coccolino Black 1,8 л, Нідерланди Гель для прання чорного та темного текстилю в машинках автомат, також можна використовувати і для ручного прання (30 мл засобу на 10 л води). Формула гелю глибоко проникає в волокна тканини, має гарні якості, що відстирає, легко усуває навіть складні плями, разом з тим пом'якшуючи тканину і надаючи ніжний свіжий аромат.
Код товару: 8122
Бренд: Coccolino
472 грн.
Гель для прання Gama Original 2,2 л Концентрований універсальний гель для прання 3 в 1: відмінно відмиває забруднення різного типу, освіжає білизну та надає приємного аромату, має у складі відбілюючий компонент, що не шкодить кольоровій білизні, т.ч. запобігає утворенню сірого нальоту на білих тканинах. Робочий діапазон температур 20-95 С, дозування на завантаження 4-5 кг 50 мл засобу можна застосовувати для ручного прання.
Код товару: 8724
Бренд: Gama
348 грн.
Гель для прання Gama Universal Professional 5 л, Іспанія Концентрований універсальний гель для прання 3 в 1: відмінно відмиває забруднення різного типу, освіжає білизну та надає приємного аромату, має у складі відбілюючий компонент, що не шкодить кольоровій білизні, т.ч. запобігає утворенню сірого нальоту на білих тканинах. Робочий діапазон температур 20-95 С, дозування на завантаження 4-5 кг 50 мл засобу можна застосовувати для ручного прання.
Код товару: 7397
Бренд: Gama
685 грн.
Гель для прання Gama Color and Dark 5 л, Іспанія Концентрований гель для прання 3 в 1 для кольорового та темного текстилю: відмінно відмиває забруднення різного типу, освіжає білизну та надає приємного аромату. Робочий діапазон температур 20-60 С, дозування на завантаження 4-5 кг 50 мл засобу можна застосовувати для ручного прання.
Код товару: 7398
Бренд: Gama
685 грн.
Гель для прання Ariel Color 2,2 л, Італія Концентрований гель для прання кольорової білизни. Дозування 55 мл для завантаження 4-5 кг білизни. Відмінно відмиває забруднення різного типу, у складі містить хороший плямовивідний комплекс, гіпоалергенний.
Код товару: 7880
Бренд: Ariel
406 грн.
Гель для прання Weiber Reise Universal Gel 5 л, Німеччина Гель для прання відмінно підходить для прання кольорової та білої білизни, має достатньо концентровану структуру та свіжий аромат. Завдяки спеціально розробленому складу засіб зберігає насиченість кольору тканинних волокон після численних прань. Завдяки спеціальним добавкам в пральній машинці не з'являється наліт, що сприяє більш тривалому терміну роботи.
Код товару: 8504
Бренд: Weiber Reise
1015 грн.
Гель для прання Weiber Reise Universal Gel 3,212 л, Німеччина Гель для прання відмінно підходить для прання кольорової та білої білизни, має достатньо концентровану структуру та свіжий аромат. Завдяки спеціально розробленому складу засіб зберігає насиченість кольору тканинних волокон після численних прань. Завдяки спеціальним добавкам в пральній машинці не з'являється наліт, що сприяє більш тривалому терміну роботи.
Код товару: 8503
Бренд: Weiber Reise
475 грн.
Гель для прання Weiber Reise Color Gel 3,212 л, Німеччина Гель для прання відмінно підходить для прання кольорової білизни, має досить концентровану структуру та свіжий аромат лугових трав. Завдяки спеціально розробленому складу засіб зберігає насиченість кольору тканинних волокон після численних прань. Завдяки спеціальним добавкам в пральній машинці не з'являється наліт, що сприяє більш тривалому терміну роботи.
Код товару: 8465
Бренд: Weiber Reise
475 грн.
Гель для прання Persil Sensitive 2 л, Польща Гель для прання дитячої білизни, а також відмінно підійде для людей із чутливою шкірою. Містить у складі натуральне мило та мигдальне масло. Формула Persil Deep Clean проникає глибоко у волокна тканини, видаляє плями та надає бездоганного вигляду одягу, а також яскравості та свіжості.
Код товару: 7670
Бренд: Persil
407 грн.
Гель для прання Persil Universal 3,5 л, Німеччина Концентрований гель для прання кольорового та білого текстилю. Відмінно відтирає різні забруднення: плями кави, чаю, вина, жиру і т.д., зберігає початковий колір виробу, у складі містить комплекс з засобом для виведення плям.
Код товару: 8657
Бренд: Persil
933 грн.
Гель для прання Persil Universal 4,5 л, Німеччина Концентрований гель для прання кольорового та білого текстилю. Відмінно відтирає різні забруднення: плями кави, чаю, вина, жиру і т.д., зберігає початковий колір виробу, у складі містить комплекс з засобом для виведення плям.
Код товару: 8656
Бренд: Persil
1088 грн.
Гель для прання Persil Universal 5 л, Бельгія Концентрований гель для прання кольорового та білого текстилю. Відмінно відтирає різні забруднення: плями кави, чаю, вина, жиру і т.д., зберігає початковий колір виробу, у складі містить комплекс з засобом для виведення плям.
Код товару: 7668
Бренд: Persil
1181 грн.
Гель для прання Persil Color 5 л, Бельгія Концентрований гель для прання кольорового текстилю. Відмінно відтирає різні забруднення: плями кави, чаю, вина, жиру і т.д., зберігає початковий колір виробу, у складі містить комплекс з засобом для виведення плям.
Код товару: 7669
Бренд: Persil
1181 грн.
Капсули Persil Power Caps Universal 26 шт., Сербія Поліпшена формула для надання яскравості тканини. Унікальна суміш ензимів для боротьби із найстійкішими плямами. Оптимізовані парфумерні композиції для тривалого ефекту. Збалансована суміш ПАР, що забезпечує максимально якісний результат.
Код товару: 8651
Бренд: Persil
349 грн.
Капсули Persil Power Caps Color 26 шт., Сербія Поліпшена формула для надання яскравості тканини. Унікальна суміш ензимів для боротьби із найстійкішими плямами. Оптимізовані парфумерні композиції для тривалого ефекту. Збалансована суміш ПАР, що забезпечує максимально якісний результат.
Код товару: 8256
Бренд: Persil
349 грн.
Капсули Ariel Color All in 1 Pods 26 шт., Італія Капсули Ariel для кольорової білизни - це гель в капсулах потрійної сили одягнений в розчинну оболонку, містять засіб для виведення плям, сам гель і компонент, що зберігає колір. Впадає в барабан пральної машини до білизни: 1 прання = 1 капсула. Гель посиленої дії.
Код товару: 8553
Бренд: Ariel
345 грн.
Капсули Ariel Universal All in 1 Pods 33 шт., Італія Капсули Ariel для кольорової і білої білизни - це гель в капсулах потрійної сили одягнений в розчинну оболонку, містять засіб для виведення плям, сам гель і компонент, що зберігає колір. Впадає в барабан пральної машини до білизни: 1 прання = 1 капсула. Гель посиленої дії.
Код товару: 8650
Бренд: Ariel
437 грн.
Капсули для прання Dash Extra Igienizzante 49 шт., Італія Призначені для прання кольорової та білої білизни. Капсули мають унікальну багатокамерну конструкцію, що містить різноманітні інгредієнти. Завдяки трьом компонентам, які з'єднані в 1 капсулу, Dash легко очищає від бруду, видаляє плями, зберігає колірну палітру тканини легко.
Код товару: 8277
Бренд: Dash
620 грн.
Гель Passion Gold Universal 3 в 1, 2 л, Польща Концентрований гель з покращеною формулою 3 в 1, який відмінно видаляє забруднення різного типу, зберігає кольори тканини, а також надає їй м'якості і суттєво полегшує процес прасування. Підходить для кольорового та білого текстилю.
Код товару: 3454
Бренд: Passion Gold
179 грн.
Гель Passion Gold Color 3 в 1, 2 л, Польща Концентрований гель з покращеною формулою 3 в 1, який відмінно видаляє забруднення різного типу, зберігає кольори тканини, а також надає їй м'якості і суттєво полегшує процес прасування. Підходить для кольорового текстилю.
Код товару: 517
Бренд: Passion Gold
179 грн.
Гель для прання Astonish Півонія та Магнолія 840 мл, Великобританія Концентрований гель для прання з кондиціонером для білизни у складі, залишає одяг не тільки чистим, але й ніжним і приємним. Підходить для кольорового та білого текстилю. Протестований та схвалений дерматологами. Дозування 40 мл для завантаження 4-5 кг білизни.
Код товару: 5884
Бренд: Astonish
204 грн.
Гель для прання вовни та шовку Chanteсlair з олією магнолії 900 мл, Італія Рідкий пральний засіб для натуральних тканин (вовни, шовку, бавовни тощо). Може бути використаний як для ручного, так і для машинного прання. Його спеціальна формула збагачена мигдальним маслом, що дає ефект бальзаму для максимальної м'якості тканин та допомагає захистити їх протягом тривалого часу.
Код товару: 8554
Бренд: Chanteclair
201 грн.
Запаска гелю для прання Chanteсlair Muschio Bianco 1,25 л, Італія Універсальний засіб для прання білизни із ароматом білого мускусу. У складі інноваційна формула, яка дозволяє здійснювати високоякісне прання будь-яких тканин незалежно від температурного режиму води, не ушкоджуючи структуру тканини. Технологія справляється навіть із дуже забрудненими речами, а також застарілими плямами.
Код товару: 8116
Бренд: Chanteсlair
215 грн.
Запаска гелю для прання Chanteсlair Марсельське мило 1,25 л, Італія Універсальний засіб для прання білизни, до складу якої входить марсельське мило. Зі складом інноваційна формула, яка дозволяє здійснювати високоякісне прання будь-яких тканин незалежно від температурного режиму води, не ушкоджуючи структуру тканини. Технологія справляється навіть із дуже забрудненими речами, а також застарілими плямами.
Код товару: 7632
Бренд: Chanteсlair
215 грн.
Гель для прання Chanteclair Color 1,75 л, Італія Потужний миючий засіб, створений спеціально для використання в побутових пральних машинах. Засіб містить знамените марсельське мило, а інноваційна технологія забезпечує глибоке проникнення тканини за збереження природної структури волокон. Особливо рекомендується для прання дитячого одягу, спідньої білизни тощо.
Код товару: 7631
Бренд: Chanteclair
339 грн.
Гель для прання Chanteclair Marsiglia 1,75 л, Італія Універсальний засіб для прання білизни, до складу якої входить марсельське мило. Зі складом інноваційна формула, яка дозволяє здійснювати високоякісне прання будь-яких тканин незалежно від температурного режиму води, не ушкоджуючи структуру тканини. Технологія справляється навіть із дуже забрудненими речами, а також застарілими плямами.
Код товару: 7633
Бренд: Chanteclair
339 грн.
Гель для прання Dalli Sport and Outdoor 1,1 л, Німеччина Гель для прання сучасних технологічних тканин та волокон, таких як спандекс, мікрофазер, поліестер, стрейч, еластан, змішаних тканин, мікроволокон, а також для дихаючого одягу для спорту та відпочинку. Завдяки запатентованій комбінації активних інгредієнтів, проникає глибоко у волокна та сприяє видаленню неприємних запахів та забруднень.
Код товару: 7429
Бренд: Dalli
240 грн.
Гель для прання Dalli Activ Superkonzentrat 1,1 л, Німеччина Суперконцентрований гель для прання білих та світлих тканин. Завдяки інтенсивному засобу для виведення плям, він бездоганно відмиває всілякі забруднення і плями, при цьому усуває сірі і пожовклі відтінки, забезпечує яскравий білий колір. Дбайливо піклується про колір і волокна тканин, не пошкоджуючи їх структуру.
Код товару: 7448
Бренд: Dalli
240 грн.
Гель для прання Dalli Color 1,1 л, Німеччина Гель для прання кольорових волокон чудово зберігає первісний колір виробів, зберігає фарби та структуру тканини навіть при частих праннях. Має свіжий приємний аромат. Не підходить для вовни та шовку.
Код товару: 7427
Бренд: Dalli
240 грн.
Гель для прання Dalli Sensitiv 1,1 л, Німеччина Універсальний гель для прання Sensitiv відмінно підійде для алергіків та людей з чутливою шкірою, а також для дитячого прання. Не містить барвників та запашних речовин, фосфатів. Розроблено спільно з Німецьким Союзом алергіків та астматиків. Перевірено дерматологами. Передова рецептура з водорозчинними гранулами перешкоджає утворенню залишку прального порошку на речах.
Код товару: 7426
Бренд: Dalli
240 грн.
Гель для прання Deluxe Enzo Universal 4 л, Німеччина Універсальний гель для прання кольорового та білого текстилю підходить для всіх типів пральних машин, а також для ручного прання. Робочий діапазон температур 30-90, дозування на завантаження 4-5 кг 40 мл засобу.
Код товару: 6414
Бренд: Deluxe Enzo
295 грн.
Гель для прання Deluxe Enzo Color 4 л, Німеччина Гель для прання кольорового текстилю підходить для всіх типів пральних машин, а також для ручного прання. Робочий діапазон температур 30-60 ° С, дозування на завантаження 4-5 кг 40 мл засобу.
Код товару: 6415
Бренд: Deluxe Enzo
295 грн.
Гель для прання Deluxe Enzo Black 4 л, Німеччина Гель для прання чорного та темного текстилю підходить для всіх типів пральних машин, а також для ручного прання. Робочий діапазон температур 30-60 ° С, дозування на завантаження 4-5 кг 40 мл засобу.
Код товару: 6930
Бренд: Deluxe Enzo
295 грн.
Гель Power Wash для чорного та темного текстилю 4 л, Польща Рідкий пральний порошок-гель для чорних чи темних тканин. Підходить для всіх типів пральних машин, ручного прання.
Код товару: 569
Бренд: Power Wash
298 грн.
Гель для прання Formil Aktiv Universal 5 л, Німеччина Концентрований гель для прання кольорової та білої білизни. Дозування 50 мл для завантаження 4-5 кг білизни. Відмінно відмиває забруднення різного типу, у складі містить хороший плямовивідний комплекс, гіпоалергенний.
Код товару: 7391
Бренд: Formil
Гель для прання Dash Color Frische 2,75 л, Німеччина Гель для прання кольорового текстилю, який видаляє стійкі плями під час короткого циклу прання. Розрахований щонайменше на 50 прань, дозування на завантаження 4-5 кг становить 55 мл засобу. Підходить для прання у пральних машинах будь-якого типу, а також для ручного прання білизни.
Код товару: 7528
Бренд: Dash
Капсули Tomi універсальні 40 шт, Угорщина Потужна двокамерна капсула унікальної форми являє собою концентрований засіб для прання білизни з потужною комбінацією рідкого засобу для виведення плям і формули яскравості для бездоганного результату. Капсули мають ніжний приємний аромат.
Код товару: 8505
Бренд: Tomi
Гель Power Wash Універсальний 4 л, Польща Рідкий пральний порошок (гель) "Power wash", розрахований щонайменше на 53 прання. Підходить для кольорової та білої білизни, дозування на одне прання (4-5 кг) 75 мл засобу, для всіх типів пральних машин, а також для ручного прання.
Код товару: 568
Бренд: Power Wash
Гель Power Wash для кольорового текстилю 4 л, Польща Концентрований рідкий пральний порошок (гель) розрахований щонайменше на 92 прання. Підходить для кольорового текстилю. Дозування на одне прання (4-5 кг) 44 мл, робочий діапазон температур 30-60°С.
Код товару: 567
Бренд: Power Wash
Гель Persil Black для чорного текстилю 3 л, Бельгія Гель для прання чорного та темного текстилю. Формула засобу створена задля збереження глибини темних кольорів тканини. Має у своєму складі фіксатор барвника, що уповільнює втрату кольору і залишає на всіх речах приємний аромат свіжості.
Код товару: 7666
Бренд: Persil
Гель Passion Gold для чорного та темного текстилю 3 в 1, 2 л, Польща Рідкий пральний порошок-гель для чорних чи темних тканин. Підходить для всіх типів пральних машин, ручного прання.
Код товару: 623
Бренд: Passion Gold

<strong>Гель для прання</strong> або рідкий пральний порошок давно завоював довіру наших покупців. Він не тільки економічний, відмінно відмиває забруднення, дбайливо ставиться до текстилю, але і береже деталі пральної машини збільшуючи її термін служби, а значить, і заощаджуючи кошти сім'ї. Лінійка цих засобів дуже широка - починаючи від гелів для прання виробів із класичних бавовняних волокон до спеціальних засобів для шовку, вовни, пуху, термо- та мембранних тканин. Останнім часом виробники все частіше для зручності покупців дозують миючий засіб в капсули, додаючи всілякі компоненти для поліпшення якості прання, наприклад, засоби для виведення плям, підсилювачі рідкого порошку, стабілізатори для збереження кольору, захисту проти линяння, вицвітання та інші. У цьому розділі є безліч товарів для різних типів тканин. Ми впевнені, що кожен покупець знайде засіб, який підійде йому якнайкраще.

Вверх