Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Ми працюємо! Відправки Новою Поштою. По м. Харків самовивіз від станції метро "Завод ім. Малишева"

Дезодоранти для тiла та iн.

Спрей від комах S quitofree Insektenschutzspray Ultra Protect 100 мл, Німеччина S-quitofree Ultra Protect забезпечує надійний захист від укусів комах та кліщів. Завдяки перевіреному активному інгредієнту ікаридину (Салтідін) та розширеному захисному ефекту спрей захищає від укусів комарів до 10 годин, від укусів кліщів до 12 годин.
Код товару: 8179
Бренд:
198 грн.
Спрей для взуття W5 200 мл, Німеччина Високоефективний дезодорант-спрей для догляду за внутрішньою частиною взуття. Завдяки іонам срібла якісно видаляє неприємний запах, дезінфікує, знищує грибок та перешкоджає його новій освіті. Надає взуттю свіжого запаху. При регулярному використанні взуття тривалий час зберігає свіжість. Підходить для будь-якого виду тканини. За потреби наносите на устілку взуття.
Код товару: 8535
Бренд: W5
60 грн.
Кульковий антиперспірант Balea чоловічий Fresh 50 мл, Німеччина Якісний кульковий антиперспірант Balea "Fresh" для чоловіків на довгий час надає відчуття свіжості та чистоти. Не містить спирту.
Код товару: 282
Бренд: Balea
51 грн.
Кульковий антиперспірант Balea чоловічий Extra Dry 50 мл, Німеччина Якісний кульковий антиперспірант Balea "Extra Dry" для активних чоловіків на довгий час надає відчуття свіжості та чистоти. Не містить спирту.
Код товару: 418
Бренд: Balea
51 грн.
Кульковий дезодорант Balea жіночий Sweet Sunshine 50 мл, Німеччина Дезодорант Sweet Sunshine від Balea зачаровує тропічним фруктовим ароматом. Ефективний кульковий дезодорант діє протягом 24 годин після застосування, забезпечуючи додаткову безпеку.
Код товару: 8158
Бренд: Balea
51 грн.
Кульковий антиперспірант Balea жіночий Soft Orchid, 50 мл, Німеччина Якісний кульковий антиперспірант Balea для жінок на довгий час надає відчуття свіжості та чистоти. Не містить спирту. Має тонкий ніжний аромат. Забезпечує ефективний захист від неприємного запаху та запобігає утворенню жовтих плям на одязі.
Код товару: 8073
Бренд: Balea
51 грн.
Кульковий дезодорант Balea жіночий Soft Flower 50 мл, Німеччина Дезодорант від Balea зачаровує відчуття ніжним квітковим ароматом. Ефективний кульковий дезодорант діє протягом 24 годин після застосування, забезпечуючи додаткову безпеку.
Код товару: 8653
Бренд: Balea
51 грн.
Кульковий антиперспірант Balea жіночий Extra Dry, 50 мл, Німеччина Якісний кульковий антиперспірант Balea для жінок на довгий час надає відчуття свіжості та чистоти. Не містить спирту. Має тонкий ніжний аромат. Забезпечує ефективний захист від неприємного запаху та запобігає утворенню жовтих плям на одязі.
Код товару: 5996
Бренд: Balea
51 грн.
Кульковий антиперспірант Balea жіночий 5 в 1, 50 мл, Німеччина Якісний кульковий антиперспірант Balea для жінок на довгий час надає відчуття свіжості та чистоти. Не містить спирту. Має тонкий ніжний аромат. Забезпечує ефективний захист від неприємного запаху та запобігає утворенню жовтих плям на одязі.
Код товару: 2512
Бренд: Balea
51 грн.
Кульковий дезодорант Balea жіночий Sensitive 50 мл, Німеччина Якісний кульковий дезодорант Balea "Sensitive" з Алоє Віра для жінок з чутливою шкірою, на тривалий час надає відчуття свіжості та чистоти. Не містить спирту та алюмінію (ACH). Має тонкий ніжний аромат.
Код товару: 309
Бренд: Balea
51 грн.
Дезодорант Balea Kristall 100 г, Німеччина Натуральний дезодорант з алюмінієво-амонієвими галуном спеціально розроблений для захисту від неприємного запаху та пахвової вологості, не залишає слідів на одязі. Формула не містить спирт, віддушки, барвники та консерванти.
Код товару: 1681
Бренд: Balea
196 грн.
Дезодорант Cien Men Extra Dry 150 мл, Німеччина Високоефективний та надійний дезодорант для чоловіків зі свіжим ароматом. Швидко сохне, дозволяючи одягнутися відразу після нанесення, ефективно нейтралізує запах поту, не містить спирту, а отже – не сушить шкіру і не викликає подразнення.
Код товару: 8267
Бренд: Cien
85 грн.
Дезодорант спрей чоловічий Ombia Cool 200 мл, Німеччина Потужний, високоефективний та надійний дезодорант для чоловіків зі свіжим ароматом. Без алюмінію (ACH). Ефективний протягом 24 годин.
Код товару: 7969
Бренд: Ombia
94 грн.
Дезодорант спрей чоловічий Ombia Sensitive 200 мл, Німеччина Потужний, високоефективний та надійний дезодорант для чоловіків зі свіжим ароматом. Без алюмінію (ACH). Ефективний протягом 24 годин.
Код товару: 7970
Бренд: Ombia
94 грн.
Дезодорант спрей чоловічий Ombia Classic 200 мл, Німеччина Потужний, високоефективний та надійний дезодорант для чоловіків зі свіжим ароматом. Без алюмінію (ACH). Ефективний протягом 24 годин.
Код товару: 7971
Бренд: Ombia
94 грн.
Антиперспірант спрей Balea Fresh чоловічий 200 мл, Німеччина Антиперспірант спрей Balea чоловічий "Fresh" відмінно регулює потовиділення, ефективний тривалий час. Містить комплекс, що охолоджує. Без алкоголю (без етанолу). Інтелектуальна технологія активно реагує на рух та вологу.
Код товару: 3416
Бренд: Balea
86 грн.
Антиперспірант спрей Balea Extra Dry чоловічий 200 мл, Німеччина Антиперспірант спрей Balea чоловічий "Invisible" відмінно регулює потовиділення, ефективний тривалий час. Містить комплекс, що охолоджує. Без алкоголю (без етанолу). Інтелектуальна технологія активно реагує на рух та вологу.
Код товару: 3507
Бренд: Balea
86 грн.
Антиперспірант спрей Balea Invisible чоловічий 200 мл, Німеччина Антиперспірант спрей Balea чоловічий "Invisible" відмінно регулює потовиділення, ефективний тривалий час. Містить комплекс, що охолоджує. Без алкоголю (без етанолу). Інтелектуальна технологія активно реагує на рух та вологу.
Код товару: 3490
Бренд: Balea
86 грн.
Дезодорант спрей Balea жіночий Sensitive 200 мл, Німеччина Дезодорант спрей Balea жіночий "Sensitive" для чутливої шкіри дуже м'який, містить Алоє Віра, без алкоголю, без алюмінію. Живить шкіру після гоління, не викликає подразнення.
Код товару: 390
Бренд: Balea
86 грн.
Дезодорант спрей Balea жіночий Clementine 200 мл, Німеччина Спрей-дезодорант для тела очарует запахом клементина. Он предлагает 24-часовую защиту от неприятного запаха и придает ощущение свежести на длительное время. Без алюминия (ACH). Рецепт без микропластика и водорастворимых, чисто синтетических полимеров.
Код товару: 8530
Бренд: Balea
86 грн.
Дезодорант спрей Balea жіночий Calm Cocos 200 мл, Німеччина Спрей дезодорант для тіла зачарує запахом кокосу. Він пропонує 24-годинний захист від неприємного запаху та надає відчуття свіжості на тривалий час. Без алюмінію (ACH). Рецепт без мікропластику та водорозчинних, чисто синтетичних полімерів.
Код товару: 8531
Бренд: Balea
86 грн.
Антиперспірант спрей Balea жіночий 5 в 1, 200 мл, Німеччина Антиперспірант Balea для жінок на довгий час надає відчуття свіжості та чистоти. Не містить спирту. Має тонкий ніжний аромат. Забезпечує ефективний захист від неприємного запаху та запобігає утворенню жовтих плям на одязі.
Код товару: 2519
Бренд: Balea
86 грн.
Дезодорант спрей Balea жіночий Soft Orchide 200 мл, Німеччина Спрей-дезодорант для тіла зачарує запахом орхідеї. Він пропонує 24-годинний захист від неприємного запаху та надає відчуття свіжості на тривалий час. Без алюмінію (ACH). Рецепт без мікропластику та водорозчинних, чисто синтетичних полімерів.
Код товару: 8125
Бренд: Balea
Антиперспірант спрей Balea жіночий Extra Dry 200 мл, Німеччина Антиперспірант спрей Balea відмінно регулює потовиділення, ефективний тривалий час. Містить комплекс, що охолоджує. Без алкоголю (без етанолу), алюмінію. Інтелектуальна технологія активно реагує на рух та вологу.
Код товару: 6485
Бренд: Balea
Кульковий антиперспірант Balea чоловічий Invisible 50 мл, Німеччина Кульковий антиперспірант Balea чоловічий "Invisible" забезпечує надійний захист на тривалий час, не залишає слідів.
Код товару: 524
Бренд: Balea

Сегмент догляду за тілом пропонує широкий асортимент <strong>дезодорантів та антиперспірантів</strong> щоденного використання. Всі засоби, представлені в нашому магазині, пройшли дерматологічні тестування, є не алергенними, не викликають роздратування. Часто виникає питання: "У чому різниця між дезодорантом та антиперспірантом?". Давайте розберемося. Основним завданням дезодоранту є придушення життєдіяльності бактерій, що живуть у потових залозах. Саме ці мікроорганізми продукують запах, якого ми і хочемо позбутися і який добре маскують косметичні аромати. Антиперспірант – засіб, з допомогою якого можна блокувати вироблення поту, цим перешкоджаючи появі специфічного запаху. Нанісши його, Ви потітимете значно менше або не потітимете взагалі. Відбувається це завдяки органічним солям цинку та алюмінію, що входять до складу засобу. Є й інші відмінності між ними: місця нанесення, час "служби", кількість разів використання на добу та ін. Для того, щоб визначити, що краще <strong>дезодорант</strong> або <strong>антиперспірант</strong> — і правильно підібрати засіб, варто прислухатися до свого організму.

Вверх