Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків та всій Україні при замовленні від 1500 грн.

Дезодоранти для тiла та iн.

Кульковий антиперспірант Balea чоловічий Fresh 50 мл, Німеччина Якісний кульковий антиперспірант Balea "Fresh" для чоловіків на довгий час надає відчуття свіжості та чистоти. Не містить спирту.
Код товару: 282
Бренд: Balea
61 грн.
Кульковий антиперспірант Balea чоловічий Extra Dry 50 мл, Німеччина Якісний кульковий антиперспірант Balea "Extra Dry" для активних чоловіків на довгий час надає відчуття свіжості та чистоти. Не містить спирту.
Код товару: 418
Бренд: Balea
61 грн.
Антиперспірант спрей Balea Fresh чоловічий 200 мл, Німеччина Антиперспірант спрей Balea чоловічий "Fresh" відмінно регулює потовиділення, ефективний тривалий час. Містить комплекс, що охолоджує. Без алкоголю (без етанолу). Інтелектуальна технологія активно реагує на рух та вологу.
Код товару: 3416
Бренд: Balea
102 грн.
Антиперспірант спрей Balea Extra Dry чоловічий 200 мл, Німеччина Антиперспірант спрей Balea чоловічий "Invisible" відмінно регулює потовиділення, ефективний тривалий час. Містить комплекс, що охолоджує. Без алкоголю (без етанолу). Інтелектуальна технологія активно реагує на рух та вологу.
Код товару: 3507
Бренд: Balea
102 грн.
Антиперспірант спрей Balea Invisible чоловічий 200 мл, Німеччина Антиперспірант спрей Balea чоловічий "Invisible" відмінно регулює потовиділення, ефективний тривалий час. Містить комплекс, що охолоджує. Без алкоголю (без етанолу). Інтелектуальна технологія активно реагує на рух та вологу.
Код товару: 3490
Бренд: Balea
102 грн.
Дезодорант Balea MEN Bodyspray Deep Sensation 150 мл, Німеччина Дезодорант-спрей для тіла Balea MEN Deep Sensation дарує непереборне відчуття аромату завдяки своєму виразному деревному запаху. Дезодорант без алюмінію забезпечує високоефективний захист від неприємного запаху тіла до 24 годин. Ароматичні ноти бергамоту та кедру освіжають тіло та надають йому привабливого запаху. Формула не містить мікропластику та водорозчинних, суто синтетичних полімерів.
Код товару: 8868
Бренд: Balea
96 грн.
Дезодорант Balea MEN Bodyspray Golden Intense 150 мл, Німеччина Дезодорант-спрей для тіла Balea MEN Golden Intense дарує непереборний аромат з пряним, спокусливим запахом. Дезодорант забезпечує 24-годинний захист від неприємного запаху тіла і не залишає після себе білих слідів. Формула не містить мікропластику та водорозчинних, суто синтетичних полімерів.
Код товару: 8869
Бренд: Balea
96 грн.
Дезодорант Balea Kristall 100 г, Німеччина Натуральний дезодорант з алюмінієво-амонієвими галуном спеціально розроблений для захисту від неприємного запаху та пахвової вологості, не залишає слідів на одязі. Формула не містить спирт, віддушки, барвники та консерванти.
Код товару: 1681
Бренд: Balea
Кульковий дезодорант Balea жіночий Sweet Sunshine 50 мл, Німеччина Дезодорант Sweet Sunshine від Balea зачаровує тропічним фруктовим ароматом. Ефективний кульковий дезодорант діє протягом 24 годин після застосування, забезпечуючи додаткову безпеку.
Код товару: 8158
Бренд: Balea
61 грн.
Кульковий дезодорант Balea жіночий Soft Flower 50 мл, Німеччина Дезодорант від Balea зачаровує відчуття ніжним квітковим ароматом. Ефективний кульковий дезодорант діє протягом 24 годин після застосування, забезпечуючи додаткову безпеку.
Код товару: 8653
Бренд: Balea
61 грн.
Кульковий антиперспірант Balea жіночий 5 в 1, 50 мл, Німеччина Якісний кульковий антиперспірант Balea для жінок на довгий час надає відчуття свіжості та чистоти. Не містить спирту. Має тонкий ніжний аромат. Забезпечує ефективний захист від неприємного запаху та запобігає утворенню жовтих плям на одязі.
Код товару: 2512
Бренд: Balea
61 грн.
Кульковий антиперспірант Balea жіночий Extra Dry, 50 мл, Німеччина Якісний кульковий антиперспірант Balea для жінок на довгий час надає відчуття свіжості та чистоти. Не містить спирту. Має тонкий ніжний аромат. Забезпечує ефективний захист від неприємного запаху та запобігає утворенню жовтих плям на одязі.
Код товару: 5996
Бренд: Balea
61 грн.
Кульковий дезодорант Balea жіночий Sensitive 50 мл, Німеччина Якісний кульковий дезодорант Balea "Sensitive" з Алоє Віра для жінок з чутливою шкірою, на тривалий час надає відчуття свіжості та чистоти. Не містить спирту та алюмінію (ACH). Має тонкий ніжний аромат.
Код товару: 309
Бренд: Balea
61 грн.
Антиперспірант спрей Balea жіночий Extra Dry 200 мл, Німеччина Антиперспірант спрей Balea відмінно регулює потовиділення, ефективний тривалий час. Містить комплекс, що охолоджує. Без алкоголю (без етанолу), алюмінію. Інтелектуальна технологія активно реагує на рух та вологу.
Код товару: 6485
Бренд: Balea
102 грн.
Дезодорант спрей Balea жіночий Sensitive 200 мл, Німеччина Дезодорант спрей Balea жіночий "Sensitive" для чутливої шкіри дуже м'який, містить Алоє Віра, без алкоголю, без алюмінію. Живить шкіру після гоління, не викликає подразнення.
Код товару: 390
Бренд: Balea
102 грн.
Антиперспірант спрей Balea жіночий 5 в 1, 200 мл, Німеччина Антиперспірант Balea для жінок на довгий час надає відчуття свіжості та чистоти. Не містить спирту. Має тонкий ніжний аромат. Забезпечує ефективний захист від неприємного запаху та запобігає утворенню жовтих плям на одязі.
Код товару: 2519
Бренд: Balea
102 грн.
Парфумований дезодорант спрей Balea жіночий Pure Elegance 150 мл, Німеччина Без алюмінію (ACH). Має чудовий аромат і особливо тривалу стійкість. Дезодорант Balea Parfum Pure Elegance балує почуття елегантним квітковим ароматом дикої троянди та пудрового жасмину.У той же час веганська формула забезпечує захист протягом дня до 24 годин. Не залишає білих слідів під час розпилення - ні на шкірі, ні на одязі.
Код товару: 8727
Бренд: Balea
102 грн.
Парфумований дезодорант спрей Balea жіночий Golden Moon 150 мл, Німеччина Дезодорант-спрей зі свіжим квітковим ароматом. Без алюмінію (ACH). Має чудовий аромат і особливо тривалу стійкість. Цей дезодорант балує різноманітним і грайливим ароматом свіжих квітів і солодкої ванілі. У той же час веганська формула забезпечує захист протягом дня до 24 годин. Не залишає білих слідів під час розпилення - ні на шкірі, ні на одязі.
Код товару: 8731
Бренд: Balea
102 грн.
Парфумований дезодорант спрей Balea жіночий Pink Blossom 150 мл, Німеччина Дезодорант-спрей зі свіжим квітковим ароматом. Без алюмінію (ACH). Має чудовий аромат і особливо тривалу стійкість. Цей дезодорант балує різноманітним і грайливим ароматом свіжих квітів і солодкої ванілі. У той же час веганська формула забезпечує захист протягом дня до 24 годин. Не залишає білих слідів під час розпилення - ні на шкірі, ні на одязі.
Код товару: 8726
Бренд: Balea
102 грн.

Сегмент догляду за тілом пропонує широкий асортимент дезодорантів та антиперспірантів щоденного використання. Всі засоби, представлені в нашому магазині, пройшли дерматологічні тестування, є не алергенними, не викликають роздратування. Часто виникає питання: "У чому різниця між дезодорантом та антиперспірантом?". Давайте розберемося. Основним завданням дезодоранту є придушення життєдіяльності бактерій, що живуть у потових залозах. Саме ці мікроорганізми продукують запах, якого ми і хочемо позбутися і який добре маскують косметичні аромати. Антиперспірант – засіб, з допомогою якого можна блокувати вироблення поту, цим перешкоджаючи появі специфічного запаху. Нанісши його, Ви потітимете значно менше або не потітимете взагалі. Відбувається це завдяки органічним солям цинку та алюмінію, що входять до складу засобу. Є й інші відмінності між ними: місця нанесення, час "служби", кількість разів використання на добу та ін. Для того, щоб визначити, що краще дезодорант або антиперспірант — і правильно підібрати засіб, варто прислухатися до свого організму.

Вверх