Чистяча піна для килимів і диванів Denkmit 600 мл, Німеччина - ціна, характеристики, відгуки, купити у Харкові. Інтернет магазин побутової хімії з Європи «STIRKA» з доставкою по Україні
Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків при замовленні від 1000 грн., по Україні при замовленні від 2000 грн.

Чистяча піна для килимів і диванів Denkmit 600 мл, Німеччина

Чистяча піна для килимів і диванів Denkmit 600 мл, Німеччина
Активна піна глибоко проникає в волокна тканини, видаляючи бруд, що в'ївся, пил і неприємні запахи. У той же час вона захищає колір, не виїдаючи його, а навпаки, оновлюючи. Має антистатичний ефект. Зберігати у недоступному для дітей місці. Бережіть від тепла / іскор / відкритого вогню / гарячих поверхонь. Не курити поряд. Не розпорошувати на відкрите полум'я чи інші джерела займання.
Спосіб застосування: ретельно прибрати оброблювану поверхню (підмісти або пропилососити), перевірити стійкість кольору на прихованому місці, перед використанням добре струсити, тримаючи у вертикальному положенні на відстані 60 см від поверхні, що обробляється, розпорошити засіб, м'якою щіткою акуратно втерти в поверхню і дати висохнути. 2-4 години), після того, як поверхня висохне, пропилососити її повторно. Якщо забруднення стійкі та старі, операцію необхідно провести повторно.
Виробник Німеччина.

Вага: 600 мл

Немає на складі.
Код товару: 2058
Бренд: Denkmit
138 грн.Інші товари у категорії "Засоби для вiкон, меблiв, пiдлоги"

Чистяча піна для килимів і диванів Denkmit 600 мл, Німеччина Активна піна глибоко проникає в волокна тканини, видаляючи бруд, що в'ївся, пил і неприємні запахи. У той же час вона захищає колір, не виїдаючи його, а навпаки, оновлюючи. Категорія: Засоби для вiкон, меблiв, пiдлоги Звичайна ціна: 138 грн. 138 грн Продавец: STIRKA В наявності! Замовте зараз!
Вверх