Засіб для виведення плям Pink Stuff Stardrops 1 кг, Великобританія - ціна, характеристики, відгуки, купити у Харкові. Інтернет магазин побутової хімії з Європи «STIRKA» з доставкою по Україні
Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків при замовленні від 1000 грн., по Україні при замовленні від 2000 грн.

Засіб для виведення плям Pink Stuff Stardrops 1 кг, Великобританія

Засіб для виведення плям Pink Stuff Stardrops 1 кг, Великобританія
Біологічно активний засіб для видалення плям підходить для використання з білими та кольоровими тканинами. Завдяки спеціальній формулі засіб глибоко проникає у тканину, видаляючи найсильніші плями. Можливо використовувати навіть на самому делікатному одязі, тому що не використовуються у складі сильнодіючі хімічні речовини, а одяг залишається чистим і без плям.

Використання: додайте порошок у відсік для основного прання. Використовуйте звичайну кількість миючого засобу.

Виробник Великобританії.

Вага: 1 кг

Немає на складі.
Код товару: 8597
Бренд: Star Drops
297 грн.Інші товари у категорії "Вiдплямовувачi та вiдбiлювачi"

Засіб для виведення плям Pink Stuff Stardrops 1 кг, Великобританія Біологічно активний засіб для видалення плям підходить для використання з білими та кольоровими тканинами. Завдяки спеціальній формулі засіб глибоко проникає у тканину, видаляючи найсильніші плями. Можливо використовувати навіть на самому делікатному одязі, тому що не використовуються у складі сильнодіючі хімічні речовини, а одяг залишається чистим і без плям. Категорія: Вiдплямовувачi та вiдбiлювачi Звичайна ціна: 297 грн. 297 грн Продавец: STIRKA В наявності! Замовте зараз!
Вверх