Папір туалетний Sanft and Sicher 4х шаровий 10 рул., Німеччина - ціна, характеристики, відгуки, купити у Харкові. Інтернет магазин побутової хімії з Європи «STIRKA» з доставкою по Україні
Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків при замовленні від 1000 грн., по Україні при замовленні від 2000 грн.

Папір туалетний Sanft and Sicher 4х шаровий 10 рул., Німеччина

Папір туалетний Sanft and Sicher 4х шаровий 10 рул., Німеччина
Туалетний папір Gentle & Safe виготовлений із 100% гігієнічних перероблених волокон, без запаху. Вона приємна, м'яка та об'ємна, а також дуже міцна та зручна в один і той же час. Виробляється без додавання хлорного відбілювача та оптичних відбілювачів. Тісна обмотка рулонів та менша упаковка дозволяють підвищити транспортне навантаження. Внаслідок цього скорочується кількість вантажних автомобілів і, отже, нижчі викиди CO₂. Виробник Німеччина.

Вага: 10 рул.

Немає на складі.
Код товару: 4971
Бренд: Sanft and Sicher
354 грн.Інші товари у категорії "Туалетний папiр, особистий догляд"

Папір туалетний Sanft and Sicher 4х шаровий 10 рул., Німеччина Туалетний папір Gentle & Safe виготовлений із 100% гігієнічних перероблених волокон, без запаху. Вона приємна, м'яка та об'ємна, а також дуже міцна та зручна в один і той же час. Виробляється без додавання хлорного відбілювача та оптичних відбілювачів. Удостоєна нагороди "Блакитний Ангел". Категорія: Туалетний папiр, особистий догляд Звичайна ціна: 354 грн. 354 грн Продавец: STIRKA В наявності! Замовте зараз!
Вверх