Нейтралізатор запахів Astonish Fabric Refresher 750 мл, Великобританія - ціна, характеристики, відгуки, купити у Харкові. Інтернет магазин побутової хімії з Європи «STIRKA» з доставкою по Україні
Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків та всій Україні при замовленні від 1000 грн.

Нейтралізатор запахів Astonish Fabric Refresher 750 мл, Великобританія

Нейтралізатор запахів Astonish Fabric Refresher 750 мл, Великобританія
Нейтралізатор запахів для текстилю, килимів та одягу. Його особлива формула дозволяє засобу проникати в тканину, меблеву оббивку, килими, одяг, взуття та ефективно діяти проти застарілих запахів, а також запахів від домашніх улюбленців, їжі, плісняви, диму. Залишає після себе аромат свіжості. Засіб абсолютно екологічний. Не викликає алергічних реакцій. Виробник Великобританія.

Вага: 750 мл

Немає на складі.
Код товару: 7230Інші товари у категорії "Кондицiонери для бiлизни"

Нейтралізатор запахів Astonish Fabric Refresher 750 мл, Великобританія Нейтралізатор запахів для текстилю, килимів та одягу. Його особлива формула дозволяє засобу проникати в тканину, меблеву оббивку, килими, одяг, взуття та ефективно діяти проти застарілих запахів, а також запахів від домашніх улюбленців, їжі, плісняви, диму. Залишає після себе аромат свіжості. Засіб абсолютно екологічний. Не викликає алергічних реакцій. Категорія: Кондицiонери для бiлизни Звичайна ціна: 170 грн. 170 грн Продавец: STIRKA В наявності! Замовте зараз!
Вверх