Запаска гелю для прання Chanteсlair Марсельське мило 1,25 л, Італія - ціна, характеристики, відгуки, купити у Харкові. Інтернет магазин побутової хімії з Європи «STIRKA» з доставкою по Україні
Вхід | Реєстрація
Замовлення за телефоном:
м. Харків:
Пн-пт: 9.00-18.00, сб: 9-13.00, нд: вих. Доставка: 8.00-20.00
Безкоштовна доставка "Новою Поштою" по м. Харків при замовленні від 1000 грн., по Україні при замовленні від 2000 грн.

Запаска гелю для прання Chanteсlair Марсельське мило 1,25 л, Італія

Запаска гелю для прання Chanteсlair Марсельське мило 1,25 л, Італія
Універсальний засіб для прання білизни, до складу якої входить марсельське мило. Зі складом інноваційна формула, яка дозволяє здійснювати високоякісне прання будь-яких тканин незалежно від температурного режиму води, не ушкоджуючи структуру тканини. Технологія справляється навіть із дуже забрудненими речами, а також застарілими плямами, без необхідності додатково замочувати або попередньо обробляти. Засіб можна використовувати для прання речей дітей та людей з чутливою шкірою. Гель також підходить для ручного та машинного прання. Виробник Італія.

Вага: 1,25 л

Немає на складі.
Код товару: 7632
Бренд: Chanteсlair
215 грн.Інші товари у категорії "Гелi для прання"

Запаска гелю для прання Chanteсlair Марсельське мило 1,25 л, Італія Універсальний засіб для прання білизни, до складу якої входить марсельське мило. Зі складом інноваційна формула, яка дозволяє здійснювати високоякісне прання будь-яких тканин незалежно від температурного режиму води, не ушкоджуючи структуру тканини. Технологія справляється навіть із дуже забрудненими речами, а також застарілими плямами. Категорія: Гелi для прання Звичайна ціна: 215 грн. 215 грн Продавец: STIRKA В наявності! Замовте зараз!
Вверх